Skocz do zawartości

BMW X3 E83 3.0 204 KM - Pali się kontrolka otwartych drzwi


robert_core

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mieliście przypadek, w którym pali się kontrolka otwartych drzwi mimo, że wszystkie drzwi są zamknięte. Jakiś obieg się nie dopina?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Robert

 

Sprawdzałeś, czy tylna klapa dobrze zamknięta? Już parę razy właśnie na tym się złapałem...

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mieliście przypadek, w którym pali się kontrolka otwartych drzwi mimo, że wszystkie drzwi są zamknięte. Jakiś obieg się nie dopina?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Robert

 

Sprawdzałeś, czy tylna klapa dobrze zamknięta? Już parę razy właśnie na tym się złapałem...

Oczywiście że sprawdziłem. Rzeczywiście, nie raz klapa się nie domykała i świeciła kontrolka, teraz mimo że jest dobrze domknięta, dalej pali się kontrolka. Napisz proszę, czy po zamknięciu auta następuje blokada klapki wlewu paliwa? u mnie, mimo, że zamykam auto, klapkę można otworzyć. Może to jest powodem, a może to nie ma związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mieliście przypadek, w którym pali się kontrolka otwartych drzwi mimo, że wszystkie drzwi są zamknięte. Jakiś obieg się nie dopina?

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Robert

 

Sprawdzałeś, czy tylna klapa dobrze zamknięta? Już parę razy właśnie na tym się złapałem...

Oczywiście że sprawdziłem. Rzeczywiście, nie raz klapa się nie domykała i świeciła kontrolka, teraz mimo że jest dobrze domknięta, dalej pali się kontrolka. Napisz proszę, czy po zamknięciu auta następuje blokada klapki wlewu paliwa? u mnie, mimo, że zamykam auto, klapkę można otworzyć. Może to jest powodem, a może to nie ma związku?

 

U mnie centralny zamek blokuje klapkę wlewu paliwa. Spróbuję jutro zostawić ją otwartą i sprawdzę, czy aktywuje to kontrolkę otwartych drzwi.

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryke odkryles należą Ci się gratulacje- bystrzak z Ciebie chlopie

 

Kolego poczytaj całość wątku, a potem się popisuj - spełniłem prośbę zainteresowanego tematem, w przeciwieństwie do Ciebie...

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Dopiero dziś mogłem sprawdzić - u mnie pozostawienie otwartej klapki wlewu paliwa nie aktywuje kontrolki otwartych drzwi na desce rozdzielczej.

Cześć,

 

wielkie dzięki kolego za pomoc w tej sprawie, a koledze MARHIW proponuje przypomnieć sobie do czego służy forum tym bardziej, że bez trudu byłem w sobie w stanie wyobrazić, że nie domknięta klapka może generować zapalanie się kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
w kazdym x3 jest taka kontrolka 9(tzn dzialajaca) ? u mnie nic sie nie pali przy otwartych drzwiach...

Tak, w każdym X3.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym x3 jest taka kontrolka 9(tzn dzialajaca) ? u mnie nic sie nie pali przy otwartych drzwiach...

Tak, w każdym X3.

 

 

w kazdym poliftowym...jest pomaranczowa kontrolka w zegarach

 

A co głownego problemu w wątku - sprawdziłbym switch w zamku tylnej klapy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.