Skocz do zawartości

upały -> problem z wyswietlaczem w radiu


clip

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja wyglada tak: im bardziej nagrzeje się radio tym więcej gubi pixeli (swięcą słabo lub wcale). Zimą po dłuższej jeździe pojawiały się pionowe przyblakłe pasy (jakieś 10% powierzchni), dzisiaj jak wsiadłem do samochodu który stał kilka godzin na słońcu conajmniej połowa pixeli nie swieciła.

 

Miał ktoś podobne problemy? Da się to naprawić czy lepiej poszukać nowego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada tak: im bardziej nagrzeje się radio tym więcej gubi pixeli (swięcą słabo lub wcale). Zimą po dłuższej jeździe pojawiały się pionowe przyblakłe pasy (jakieś 10% powierzchni), dzisiaj jak wsiadłem do samochodu który stał kilka godzin na słońcu conajmniej połowa pixeli nie swieciła.

 

Miał ktoś podobne problemy? Da się to naprawić czy lepiej poszukać nowego radia?

 

to wada fabryczna brat ma 130 i to samo sie dzieje wiec bez obaw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że wada fabryczna nie oznacza, ze trzeba nią tolerować. Osobiście również doświadczyłem ww. mankamentu... Po raz pierwszy zdarzyło mi się to w Czechach nad wodą... Auto stało pół dnia na słońcu w 35* upale. Wtedy zauważyłem lekko przygaszony górny pasek długości kilku pixeli. Niestety z biegiem czasu defekt zaczął się rozszerzać o kolejne pixele. U mnie na szczęście dotyczy to tylko tego górnego paseczka, także mogę z tym żyć, ale nie powiem, jest to wkurzające. Dziś ślicznotka unika słońca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Odkopuje, ponieważ mam ten sam problem. Ktoś poradził sobie sam z tym? Czyszczenie/poprawienie styków nie pomaga? Na forum http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=52561 jest opis, tylko nie wiem, czy w tym wypadku komuś to pomogło, dlatego wole zapytać zanim się za to zabiorę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.