Skocz do zawartości

E61 530i VIN: WBANK71040CH80171 Wasza opinia o aucie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,

 

jako że to mój pierwszy post, witam serdecznie zacne grono klubowiczów :) Mam nadzieje stać sie szybko pełnoprawnym członkiem nabywając e60/e61 :)

 

Poniżej link do ogłoszenia (widziałem że jest link na forum w dziale sprzedaży - natomiast chciałem zasięgnąć Waszej opinii):

 

http://allegro.pl/530i-individual-lift-hud-komforty-wentyl-masaz-i6574553275.html

 

WBANK71040CH80171

Edytowane przez grzesiekgh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemiecka tancerka teatralna :mrgreen:

zielone e61 - mozna sporo z tej ceny zbić bo kolejki się po nią nie ustawiają

 

to by się akurat kolor i kierowca zgadzał :mrgreen: bo jakby to był czarny M pakiet i tancerka to juz gorzej :P

 

Jeśli nie za taką cenę to jaką? O jakim przedziale kwotowym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczyło zostać przy jedynym właścicielu? Po co ta tancerka. Nie wierz nigdy w to co jest w opisie, dopóki sam nie potwierdzisz lub nie zaprzeczysz.

Pamiętaj że przez takie "wstawki" handlarz chce "coś" przekazać. Zrobisz jak uważasz, ale ja bym przed kupnem dokładnie prześwietlił to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczyło zostać przy jedynym właścicielu? Po co ta tancerka. Nie wierz nigdy w to co jest w opisie, dopóki sam nie potwierdzisz lub nie zaprzeczysz.

Pamiętaj że przez takie "wstawki" handlarz chce "coś" przekazać. Zrobisz jak uważasz, ale ja bym przed kupnem dokładnie prześwietlił to auto.

 

Też nie lubię takich "wstawek" być może ktoś wierzy że taki przekaz daje coś więcej - mam agencję reklamową więc jakby człowieka rozumiem :). Trzeba patrzeć z pragmatycznego punktu widzenia - tu racja. Biorąc pod uwagę że na allegro co drugi to M pakiet full opcja ze szmacianą tapicerką to tu jest nieźle. Mam czym jeździć nie spieszę się z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.