Skocz do zawartości

Sprzedana!! NA SPRZEDAŻ F30 330i lci17r 322PS/445


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

O witaj, dopiero odkryłem twój wątek:)

Pytałeś o podparcie lędźwiowego, dla mnie to warunek sine qua non i to niekoniecznie w trasie bo czasem po mieście jeździć się długo a jak zsumujesz liczbę godzin w miesiącu to się zrobi całkiem sporo. Ja od kiedy mam w samochodach podparcie nie mam problemów z kręgosłupem a zawodowo niestety go nadużywam.

Hi fi w zupełności wystarczy. Jest o niebo lepiej niż w standardzie a HK robi naprawdę niewielka różnice, no chyba że jesteś bardzo wymagającym audiofilm.

Jeśli nie będziesz się z nikim wymieniał za kierownicą to jest całkowicie bez sensu przepłacać za elektryke,raz ustawiasz i jeździsz bez zmian. Ja wziąłem szyberdach bo lubię rotacji powietrza w kabinie,co kto lubi.

Blue Estoril piękny kolor,jedyna jak dla mnie alternatywa dla mojej śnieżynki;)

 

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za rychłą dostawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Dzięki Stach za odpowiedź.

Oby ten czas jakoś zleciał do odbioru.... Wiadomości o możliwości wrzucenia tylko połowy kosztów tzn raty paliwa napraw nie napawają optymizmem....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Doczekałem się dziś telefonu od Pana Marcina...

Produkcja prawdopodobnie 05.01.2017 więc odbiór koło 25tego stycznia, trochę zajmie rejestracja na Szczecin plus powłoka ceramiczna ( nałożą ja przed odbiorem) montaż nerek i wydechu performance i akurat pierwsze 600 km się zrobi ;)

Można powiedzieć że już półmetek od czasu zamówienia....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się dziś telefonu od Pana Marcina...

Produkcja prawdopodobnie 05.01.2017 więc odbiór koło 25tego stycznia, trochę zajmie rejestracja na Szczecin plus powłoka ceramiczna ( nałożą ja przed odbiorem) montaż nerek i wydechu performance i akurat pierwsze 600 km się zrobi ;)

Można powiedzieć że już półmetek od czasu zamówienia....

 

Pierwsza podróż jest magiczna, długo się ją pamięta :) zapewne zatankujesz na pierwszym shellu po wyjeździe z salonu :) goście tam już dobrze wiedzą o co chodzi :D

Oby śniegu nie było, bo twój to zdaje się RWD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się dziś telefonu od Pana Marcina...

Produkcja prawdopodobnie 05.01.2017 więc odbiór koło 25tego stycznia, trochę zajmie rejestracja na Szczecin plus powłoka ceramiczna ( nałożą ja przed odbiorem) montaż nerek i wydechu performance i akurat pierwsze 600 km się zrobi ;)

Można powiedzieć że już półmetek od czasu zamówienia....

 

Gdzie będziesz robił powłokę (Ceramic Pro 9H?) i ile sobie życzą? Wydech performance - jaka cena z montażem? Wiem że dostałeś w gratisie, ale wartość chyba znasz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Doczekałem się dziś telefonu od Pana Marcina...

Produkcja prawdopodobnie 05.01.2017 więc odbiór koło 25tego stycznia, trochę zajmie rejestracja na Szczecin plus powłoka ceramiczna ( nałożą ja przed odbiorem) montaż nerek i wydechu performance i akurat pierwsze 600 km się zrobi ;)

Można powiedzieć że już półmetek od czasu zamówienia....

 

Pierwsza podróż jest magiczna, długo się ją pamięta :) zapewne zatankujesz na pierwszym shellu po wyjeździe z salonu :) goście tam już dobrze wiedzą o co chodzi :D

Oby śniegu nie było, bo twój to zdaje się RWD ;)

 

 

autostrady będą chyba odśnieżone :) a najwyżej zobaczymy rwd na śniegu :) Randall nie narzekał w jedynce a u niego dosyć dużo śniegu ....

do tej pierwszej podróży jeszcze trochę ....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Doczekałem się dziś telefonu od Pana Marcina...

Produkcja prawdopodobnie 05.01.2017 więc odbiór koło 25tego stycznia, trochę zajmie rejestracja na Szczecin plus powłoka ceramiczna ( nałożą ja przed odbiorem) montaż nerek i wydechu performance i akurat pierwsze 600 km się zrobi ;)

Można powiedzieć że już półmetek od czasu zamówienia....

 

Gdzie będziesz robił powłokę (Ceramic Pro 9H?) i ile sobie życzą? Wydech performance - jaka cena z montażem? Wiem że dostałeś w gratisie, ale wartość chyba znasz? :D

 

 

powłokę będzie robiła firma polecana przez dealera ( oczywiście bez marży dealera... Jeżeli cena będzie wysoka to zrobię w Szczecinie... nie ma ciśnienia tylko fajnie by już było jednak mieć wszystko zrobione porzed odbiorem , kwestia wygody )

Czy w gratisie , to nie do końca przysłowiowa złotówka to nie musi byc 0 złotych , ale jestem bardzo zadowolony....

Cena waha się w zależności od salonu i marży jaką sobie narzucą.

Jak dzwoniłem po róznych to zaczynało sie ( bez rabatów i negocjacji, wraz z montażem ) od około 5 k do 6 k

Zawsze można ponegocjować :)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powłokę będzie robiła firma polecana przez dealera ( oczywiście bez marży dealera... Jeżeli cena będzie wysoka to zrobię w Szczecinie... nie ma ciśnienia tylko fajnie by już było jednak mieć wszystko zrobione porzed odbiorem , kwestia wygody )

 

W takim razie daj znać jak będziesz już wiedział. W Szczecinie powłokę Ceramic PRO robi Holda, za 3200 PLN :mad2:

Będę wypatrywał twojego BMW w Szczecinie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zobaczymy co zaoferuja....

A jaka jest alternatywa dla ceramiki??

Czym można zabezpieczyć lakier i jaki efekt i koszt??

A kolega też ze Szczecina??

Śmiga nie bmw??

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczecina.

Na razie srebrna gwiazda, ale już niedługo...

Tańszą alternatywą jest dobry wosk.

Odnośnie trwałości ceramiki najlepiej niech się wypowiedzą użytkownicy. Do tego dochodzi jej coroczne "utrwalanie", za ładnych parę setek. Wydatki są spore a czy warte ceny, to chyba kwestia indywidualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ceramika i wosk to 2 rozne bajki. Jak masz trudny do utrzymania w czystosci lakier (Estoril taki wymagajacy chyba nie jest, ale moze wlasciciele tych aut niech cos powiedza) lub nie masz czasu na czesta pielegnacje i woskowanie to zastanow sie nad powloka.

 

Dobrze nalozona ceramika jest raczej trwala i teoretycznie Ceramic Pro 9H ma starczyc na 5 lat, ale firmy sie tym zajmujace zazwyczaj raz do roku umawiaja sie na korekty i uzupelnianie jakichs jej ubytkow.

 

Do tego auto zabezpieczone ceramika od nowosci i regularnie serwisowane u detailera bedzie bardziej lakomym kaskiem niz niezabezpieczone. Porownywalem auta po kilku latach zabezpieczone i niezabezpieczone ceramika i te z powloka mialy znacznie lepiej zachowany lakier.

Instagram: @kolczasty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Znalazłem taką opcję ceramika pro light i się na to zdecyduje....

Niestety ale mi ponad 3k szkoda na pro 9h....

Tańsza kosztuje 1400...

Pewnie efekt gorszy ale lepszy niż jej brak..

Masz rację auto będzie dużo łatwiej potem odsprzedać to fakt i ważny argument, a i wyglądać będzie lepiej.;)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem coś od siebie odnośnie ceramiki..... :8) :mrgreen:

Równy rok temu nałożyłem na swojego bumiera ceramikę 9pro w dwóch warstwach. :8) Teoretycznie trwałość przewidziana na dwa lata....

 

Moje pierwsze wrażenie.....wielkie łoł!! :mrgreen: Dużo lepsza głębia koloru oraz miękki w dotyku lakier :mrgreen: Pierwszy efekt pozostaje do dziś :mrgreen: a ceramika w dalszym ciągu spełnia swoją rolę. :mrgreen:

Na pewno w najbliższym czasie będę uzupełniał.. :8)

 

Nie będę się rozpisywał nad zaletami ceramiki ale mogę powiedzieć (po moich spostrzeżeniach), że wadą (w okresie letnim) lakier szybciej przyciąga pył :|

 

Co do ogólnej oceny....nie żałuję, polecam ale uważam że płacić za to powyżej 3tyś ( za odpowiedni wariant) to lekka przesada :wink: :mrgreen: mimo, że dają na powłokę 5 lat gwarancji. :duh: :wink: :8) Kto tam będzie pamiętał za parę lat co było kładzione na lakierze... :D

Przy każdej ceramice preferują uzupełnianie.. :8) Tak jak salony z przeglądami samochodów.. :mrgreen: :wink: :8) Kwestia inwestora i funduszy...:mrgreen:

 

A tak na marginesie....

1.nie wiadomo czy firma detailingowa będzie na rynku.. :wink: :8)

2. Polecam niewidzialną wycieraczkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tymi wycieraczki to mi odradzono, że potem podczas pracy wycieraczek pozostają smugi

 

Mam położona niewidzialna wycieraczkę i jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych smug. Woda ładnie odpływa. Powiem więcej - nakładam te powłokę również pod prysznicem w domu :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zastanawiam się nad BRI 5 lat 4999 PLN....

Bsi jest w standardzie.... Nie wiem czy warto??

Wystarczy przez też 3 lata jedna grubsza sprawa i się zwraca.

Ma ktoś może info co pokrywa BRI?? Oczywiście wiadomo że nie pokrywa części eksploatacyjnych...

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim forumowiczom zdrowia, szczęścia oraz radości. Świat spędzonych w rodzinnym gronie , oraz udanej zabawy sylwestrowej :)

Ps. Na swój prezent jeszcze trochę muszę poczekać....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

W końcu dobra wiadomość ;) odbiór pomiędzy 20 a 27 stycznia ;) wklejam wyposażenie po vinie , który dziś otrzymałem.

Pozdrawiam

Type code 8A71

Type 330I (EUR)

E series F30 (MUE)

Series 3

Type LIM

Steering LL

Doors 4

Engine B48O

Displacement 2.00

Power 185

Drive HECK

Transmission AUT

Colour ESTORILBLAU 2 METALLIC (B45)

Upholstery STOFF HEXAGON ALCANTARA/ANTHRAZIT (HAAT)

Prod.date 2017-01-04

 

Vehicle options

S1CA Selection of COP relevant vehicles

S21B BMW LA wheel M Double Spoke 441

S230 Extra package, EU-specific

S248 Steering wheel heater

S258 Tire with run-flat functionality

S2PA Wheel bolt retainer

S2TB Sport automatic transmission

S2VB Tire pressure display

S302 Alarm system

S320 Deleted, model lettering

P337 M Sports package

S3AG Reversing camera

S420 Sun protection glazing

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

 

Vehicle options

S430 Interior/outside mirror with auto dip

S431 Interior mirror with automatic-dip

S465 Through-loading system

S481 Sports seat

S493 Storage compartment package

S4AE Armrest front, retractable

S4FT Alu, brushed, high-gloss black accent

S4NE Blow-by heater

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S544 Cruise control with brake function

S552 Adaptive LED headlight

S563 Light package

 

Vehicle options

S575 Supplementary 12V sockets

S5A1 LED Fog lights

S5AC High-beam assistant

S5DA Passenger airbag deactivation

S5DC Rear-seat headrests, folding

S5DP Park Assistent

S688 Harman/Kardon Surround Sound system

S698 Area-Code 2 for DVD

S6AC Intelligent emergency SOS call

S6AE Teleservices

S6NH Hands-free with USB interface

S6WA Instrument cluster, expanded equipment

S6WA Instrument cluster, expanded equipment

S704 M Sports suspension

S710 M leather steering wheel

 

Vehicle options

S715 M Aerodynamics package

S760 High gloss shadow line

S775 Headlining anthracite

P7LF Modell M Sport

S7NH BMW Service Inclusive

S8A1 Language version Polish

S8AT On-board vehicle literature Polish

S8KA Dummy-SALAPA

S8R9 Refrigerant R1234yf

S9AA Outer skin protection

 

Vehicle options

S1CB CO2 package

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S548 Kilometer-calibrated speedometer

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety ;)! Ale wsumie czas zapier.... Zamawiałem koło 10.10 i już 3 miesiące minęły....

Ale racja.... Człowiek by już się przejechał ;)

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.