Skocz do zawartości

F10 LCI carbonshwarz M550d


andrzejmakoho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem ten sam problem w f01lci przód 245/40r20 tył 275/35r20 złapałem gumę wrzuciłem zapas 19" 245/45r19 na tył i tak zrobiłem może z 200km czekając na nową oponę tył no i niestety pod koniec już pojawiło się delikatne szarpanie po wrzuceniu naprawionego koła niestety szarpanie nie ustało ostatecznie robiłem skrzynkę rozdzielczą w częstochowie za 3500zł chyba :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem goodyear run flat, u mnie na szczęście przestało szarpać

zrobiłem 1000 km od tego czasu, w tym tygodniu kolejny 1k zrobię i jeśli będzie ok, to chyba problemu nie ma

W porównaniu do Pirelli mają dużo bardziej wystający rant poza felgę, Pirelli sprawiała wrażenie naciągniętej.


3c665468c10da1c0b4b6d329f713f538.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dwa pytania odnośnie lamp.

Przednie paruja i wyczytałem, żeby zdjąć osłonki i od nadkola posuszyc suszarka. Pytanie czy jest sens teraz, bo pogoda wiemy jaka jest, a do tego mieszkam nad jeziorem. Problem jest natomiast z lewa lampa, po odpaleniu nie porusza się Góra dół, prawa pracuje i ustawia się po odpaleniu.

Drugi problem to bardzo słabo świecące paski led w lampie w klapie. Da się to naprawić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dwa pytania odnośnie lamp.

Przednie paruja i wyczytałem, żeby zdjąć osłonki i od nadkola posuszyc suszarka. Pytanie czy jest sens teraz, bo pogoda wiemy jaka jest, a do tego mieszkam nad jeziorem. Problem jest natomiast z lewa lampa, po odpaleniu nie porusza się Góra dół, prawa pracuje i ustawia się po odpaleniu.

Drugi problem to bardzo słabo świecące paski led w lampie w klapie. Da się to naprawić samemu?

Ad 1. No to może moduł dostał wilgoć

Ad 2. Można ale trzeba trochę porzeźbić a na allegro nie są drogie - chyba szkoda zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Oczywiście, że można. Tylko markowe dystanse, oczywiście nie przelotowe, tylko przykręcane na stałe.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Np. firmy H & R, Eibach, generalnie koniecznie z certyfikatami TUV.

Porządne firmy tuningowe, czy zajmujące się sprzedażą felg, zawieszeń bez problemu znajdą i doradzą w temacie.

Przy przykręcaniu, wyczyścić piastę dokładnie, śruby dociągnąć z odpowiednim momentem.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zmierzyłem to jakoś na oko i wychodzi mi, że przód to symbolicznie z 5mm, a tył 20 mm, zamówię póki co sam tył i zobaczę

przykręcanych nie kupię, tylko przelotowe wszędzie widzę, a z czarnymi śrubami zabezpieczającymi to tylko H&R tak na szybko widzę

https://hrsprings.pl/dystanse-czarne-h&r-bmw-5er-f10f11-typ-5l,-5k-b75726-20-pi-29446.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.