Skocz do zawartości

compact 1994 - licznik zużycia paliwa?


indante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehhe, a jest taki compakt???Bo pierwszy raz slysze...wiem, ze jest 1.9 ale to jest diesel...ale 323...to nieslyszalem...

 

jest bo m.in. ja takowego posiadam :)

 

Hehhe, no teraz to juz wiem...ale wczesniej niestety nie wiedzialem :oops: . A tak na marginesie to jak sie sprawuje ten silniczek i ile to jest konikow??

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe, a jest taki compakt???Bo pierwszy raz slysze...wiem, ze jest 1.9 ale to jest diesel...ale 323...to nieslyszalem...

 

jest bo m.in. ja takowego posiadam :)

 

Hehhe, no teraz to juz wiem...ale wczesniej niestety nie wiedzialem :oops: . A tak na marginesie to jak sie sprawuje ten silniczek i ile to jest konikow??

 

 

koników ma 170 , a poniewaz silnik który w nim jest to M52B25 czyli R6 to i dzwięk i wrażania z jazdy są niesamowite ,wkońcu ten compact ma 7,8 do setki ,ja sam nie zamieniłbym go na żaden inny samochód :cool2: Ten compact jest poprostu wspaniały :mrgreen:

 

Ps .wyprodukowano ich tylko 13.700 szt

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - prosze przekrecic kluczyk w stacyjce w poz.1. Na dzwigni kierunkowskazow musi znajdowac sie napis BC, a pod nim symbol strzalki skierowany w strone kierownicy, dzwignie mozna naciskac. Po przekreceniu kluczyka komputer powinien wyswietlic godzine, po pierwszym nacisnieciu dzwigni temperature zewnetrzna, po drugim srednie spalanie na 100km, po trzecim ile kilometrow mozna jeszcze przejechac na pozostalym paliwie w zbiorniku i pzry ostatnich 25 km odezwie sie sygnal taki jak wtedy, gdy temperatura zewnetrzna spadla do + 3 stopnie Celsjusza, przy czwartym pokaze jaka byla srednia predkosc od ostatniego ustawiania. Ten komputer mozna ustawiac korzystajac z programowania wlasnie dzwignia kierunkowskazow i przyciskami pod wyswietlaczem z symbolami S/R i znakiem zegara. Nalezy jednoczesnie nacisnac przycisk S/R i zegar, a na wyswietlaczu pojawi sie 01. Naciskajac dzwignie kierunowskazow mozna zmieniac pozycje na 02, 03 i 04. Jak juz to wszystko zrobicie napisze ciag dalszy ... Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyc co sie dzieje na wyswietlaczu jak naciskacie dzwignie do kiery i co po nacisnieciu przycisku SET/RES - oznaczony S/R i symbolu zegarka. Jezeli nic to comp jest albo zle albo wcale niepodlaczony, chyba wyswietla sie wam czas i temp. otoczenia, czy macie pod wyswietlaczem te dwa przyciski i czy dzwignia kierunkow daje sie nacisnac do kiery? Jezeli tak to trzeba podlaczyc albo kompa albo dzwignie. I jezeli mozecie to sprawdzcie czy macie termometr i czujnik zewnetrzny kolo halogenow ladnie widac na www.logun.org./m3_bumper.htm Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zobaczyc co sie dzieje na wyswietlaczu jak naciskacie dzwignie do kiery i co po nacisnieciu przycisku SET/RES - oznaczony S/R i symbolu zegarka. Jezeli nic to comp jest albo zle albo wcale niepodlaczony, chyba wyswietla sie wam czas i temp. otoczenia, czy macie pod wyswietlaczem te dwa przyciski i czy dzwignia kierunkow daje sie nacisnac do kiery? Jezeli tak to trzeba podlaczyc albo kompa albo dzwignie. I jezeli mozecie to sprawdzcie czy macie termometr i czujnik zewnetrzny kolo halogenow ladnie widac na www.logun.org./m3_bumper.htm Powodzenia.

 

Jak ncisnalem na raz S\R i zegarek to wlaczyla mi sie zmiana czasu z 24h na 12h...wyswietla mi tylko czas i NIC wiecej, ciezko idzie wcisniecie do kierownicy kierunku, prawie wogole...tak wiec lipa...a szkoda :(

Pozdro Krzysiek

B M W..............Bardzo Małe Wydatki


www.bmw-3city.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisiel jestes daleko i nie pomoge, ale podjedz moze w Sopocie na ul. Niepodleglosci 641 do inz. Cerkaskiego mam stary tel. 51 25 78 i chyba cos z przodu i tam ci powiedza, czy masz compa, i moze podlacza prawidlowo. Mnie udzielili fachowej pomocy jak wypoczywalem, sa ok. A jak nie masz to nie bedziesz kombinowac co i jak ustawiac, tak jak w poldku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
czy mogl by ktos opisac te wszystkie ukryte ustawienie w kompie, u mnie przy jednoczesnym nacisnieciu S\R i "zegareczka" pojawia sie na wyswietlaczu 01 i gdy naciskam przyciskiem od kierunkowskazow na kompie wyswietla sie po kolei 01 02 03 04. Do czego to wszystko sluzy?? A czasmi komputer zaczyne piszczec i pojawia sie LSD czy jakos tak :) czy mogl by kots mi to wszystko wytlumaczyc, bo slyszalem ze jakies zeczy tam mozna poustawiac :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Najdluzszym srodkowym palcem lewej reki nacisnij dzwignie kierunkowskazu od czola do osi kierownicy, kapujesz do kierownicy w pozycji neutralnej, kierunki zostaw w spokoju. Wlacz stacyjke i beda sie wyswietlac pozycje tak: 1 nacisniecie temperatura zewnetrzna, 2 nacisniecie spalanie na 100 km od ostatniego resetu lub tankowania, 3 nacisniecie ile km mozesz przebyc na paliwie w baku / przy ostatnich 15 km odezwie sie dzwonek/ i 4 nacisniecie jaka masz srednia predkosc od ostatniego resetu lub wyjazdu z garazu. Jak juz to opanujesz podam ci dalsze instrukcje, bedziesz miec zabawe [b]bo malo kto wie jak dziala komputer z compactu E 36. Sa jeszcze dodatkowe pozycje i LSD[/b]. Powodzenia. Umiesz ustawiac zegar? Wiesz co to S i R ? Dzialaj i ciesz sie z zabawy, bez nerwow.

Sa jeszcze dodatkowe pozycje i LSD :?:

 

Proszę o te funkcje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy ja mam manetkę z literkami BC i manetka mi się lekko dociska/przełącza i mam te 5 funkcji, czyli zegar, temp, spalanie na 100 km, ile km na baku mozna przejechać i śr prędkość. z tymi innymi opcjami jeszcze sie nie bawiłem; ale może ktoś ma instrukcję do compacta - moze być po niemiecku lub angielsku, jak macie zróbcie skan, podeslijcie i moze coś się przetłumaczy i rozpracuje się ten komputer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.