Skocz do zawartości

X5-ringi słabo swieca


wezu-szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

DRL na dlugich wygladaja... srednio :)

Nie licz tez na zarowki LED, sam mam zalozone mocniejsze, 2x25W, swieca mocniej niz ori i maja ladniejsza barwe, ale do jazdy jako dzienne sie nie nadaja.

Teoretycznie mozna zalozyc cale ringi SMD, rozklejac lampy, dolozyc odpowiedni modul, ale ani nie widzialem takiego patentu na zywo, ani nie znam nikogo, kto by to robil (kwestie homologacyjno-prawne pomijam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem, kwestia gustu, jednym się podoba, innym nie. Ja ich używam nie po to żeby zaoszczędzić na żarnikach ani na benzynie jak większość, tylko po to, żeby nie wypalać odbłyśników w xenonach przez debilny przepis i w efekcie pogarszać sobie widoczność w nocy wtedy gdy światła są faktycznie potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok.dzieki za info.chyba dam sobie spokój.bo jakieś drastyczne przeróbki jak rozklejanie lamp jakoś mi nie podchodzą.trzeba odkładać kasę na nowsza x5 hehe.a wczoraj jeszcze upalne się jeden zarnik xenonu.3 miechy temu wymieniany Philipsa.jak nie urok to sr...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

mam e39 2001r z xenonami i od 5 lat nie wymieniałem żarówek :) teraz kopiłem x5 2004 niestety na zwykłych h7 no ale nie można mieć wszystkiego :)

co do e53 jak szukałem swojego zawsze rozkodowywałem vin i widziałem e53 fabrycznie wyposażoną w światła dzienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako świateł dziennych używam przeciwmgłowych + postojówki, wszystkie świecą na biało. W przeciwmgielnych mam podobną żarówkę do tej, tak samo wygląda. Nie znam dokładnych parametrów tej żarówki (modyfikacja poprzedniego właściciela)http://archiwum.allegro.pl/oferta/zarowka-h27-881-led-drl-7-5w-h27w-880-bialy-zimny-i6032731730.html Jeżdżę na nich już blisko rok, Policja mnie już nie raz widziała i nie zwróciła uwagi, a wygląda dla mnie bomba!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.