Skocz do zawartości

F30 320i Xdrive, 8AT czy manual


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Stach1111 zamawiales teraz bmw?? Jaki rabat jeżeli mogę zapytać?? Zalapales sie jeszcze na opcję wyposażenia 15000zł za free, bo widzę że zniknęła juz ta opcja z promocji bmw na ich stronie i została zamieniona na bmw 3 juz od 99000zł.

Może ktoś się orientuje jak teraz to wygląda?

Pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem specjalnie przed chwilą, na postoju 2 obroty od odbicia do odbicia.
powiedz mi jakie z tego wnioski :)

 

Tak zmienione przełożenie przekładni powoduje większy skręt kół przy tym samym wychyleniu kierownicy.

Więc teoretycznie prowadzenie powinno być bardziej 'rzutkie'. Do tego potencjalnie siły z kół są lepiej przenoszone na kierownicę. Czyli lepsze wyczucie / feedback. Podkreślam: potencjalnie, jeśli czegoś nie 'ulepszyli' ;)

Edytowane przez Knurr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stach1111 zamawiales teraz bmw?? Jaki rabat jeżeli mogę zapytać?? Zalapales sie jeszcze na opcję wyposażenia 15000zł za free, bo widzę że zniknęła juz ta opcja z promocji bmw na ich stronie i została zamieniona na bmw 3 juz od 99000zł.

Może ktoś się orientuje jak teraz to wygląda?

Pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli...

 

Samochód ma zaklepane kolejkę do produkcji,czyli zgłosiłem wstępny akces,byłem w piątek na oszacowaniu stanu mojego legacy i w poniedziałek mam się dowiedzieć czy wstepna oferta odkupu będzie w miarę aktualna. To dla mnie dosyć ważne.

Rabat wg. mnie jest naprawdę godny, ale co gdzie i jak powiem jak już sfinalizuję ;)

Również miłej niedzieli.

 

Samochód strasznie mi się podoba BTW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem specjalnie przed chwilą, na postoju 2 obroty od odbicia do odbicia.
powiedz mi jakie z tego wnioski :)

 

Tak zmienione przełożenie przekładni powoduje bardziej większy skręt kół przy tym samym wychyleniu kierownicy.

Więc teoretycznie prowadzenie powinno być bardziej 'rzutkie'. Do tego potencjalnie siły z kół są lepiej przenoszone na kierownicę. Czyli lepsze wyczucie / feedback. Podkreślam: potencjalnie, jeśli czegoś nie 'ulepszyli' ;)

No. A wiec potencjalnie jest genialnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Stach1111 Oki :) życzę powodzenia!!! No i czekam na info jak już zakupisz:) ja jeszcze troszkę cierpliwości i w końcu sam stanę się mam nadzieję posiadaczem ;) pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :)
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk sport sprawia ze opór na kierownicy staje się większy.

 

Czyli jednak jest placebo ;) Może nawet sensowne.

 

BTW. Stachu, możesz sobie konfigurować 'zawartość' trybu sport. Tzn. wybierać czy utwardzasz zawieszenie, czy zmieniasz mapę przepustnicy czy jedno i drugie. Pewnie opór na kierownicy także.

Ja jeżdżę cały czas na standardowej mapie przepustnicy. Wolę mieć więcej pary przy wyższych obrotach a przy tym mniej nerwową reakcję na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk sport sprawia ze opór na kierownicy staje się większy.

 

Czyli jednak jest placebo ;) Może nawet sensowne.

 

BTW. Stachu, możesz sobie konfigurować 'zawartość' trybu sport. Tzn. wybierać czy utwardzasz zawieszenie, czy zmieniasz mapę przepustnicy czy jedno i drugie

 

 

To jest super info :)

Właśnie dostałem potwierdzenie oferty przejęcia Subaru a więc zaliczka i jedziemy z tym koksem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to czekam na szczegóły konfigu cenę wyjściowa i po rabacie ;) i oczywiście namiar na sprzedawcę i dealera ;) życzę udanego konfiga!! :)
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, już widzę,wysłałem maila do kol.wehyr z info.,poproszę Was jeszcze raz o adresy mailowe to też Wam powysyłam.Sory ,ale już mi się pokręciło co i jak.

 

PS.rzutem na taśmę dołożyłem szyber ;)

Realny odbiór niestety połowa paźdź. prod.koniec września.No i jeszcze kwestia zostawienia subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.