Skocz do zawartości

E63 WBAEH710X0B290965 645i - BEZCZELNA KOREKTA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

http://allegro.pl/bmw-645ci-full-opcja-navi-bezwypadkowy-98768km-i6225774762.html

 

 

Samochód został sprowadzony przeze mnie osobiście z Niemiec (samochód jest do opłat). Auto posiada udokumentowany książką serwisową przebieg 98768km (możliwość weryfikacji w serwisie). BMW jest w idealnym stanie - środek czysty, pachnący, bez przetarć i plam, karoseria bez wgnieceń, lakier bez większych rys. Auto jest bezwypadkowe, posiada oryginalne szyby ze znaczkiem BMW. Samochód kupowałem w Niemczech od osoby prywatnej, spod domu (od pierwszego właściciela).

 

 

3 Ostatnie wizyty:

18.03.09 - 197 415 km

29.04.10 - 245 000 km

03.08.10 - 246 894 km

 

 

Numer podwozia WBAEH710X0B290965

Kod typu EH71

Typ 645CI (EUR)

Typoszereg E E63 ()

Seria 6

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N62

Pojemność skokowa 4.40

Moc 245

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER PEARL/LEDER PRECISION/CREAMBE (LEGE)

Data prod. 2003-10-31

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S217A AKTIVLENKUNG Aktywny układ kierowniczy

S229A DYNAMIC DRIVE Dynamic Drive

P237A FAHRDYNAMIKPAKET Pakiet dynamiki jazdy

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S437A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S464A SKISACK Worek na narty

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S593A LM RAEDER DOPPELSP.120 NOTL.MISCHB. Obr. BMW, st. le. podw. spr. 120

S605A TELEMATIK VORBEREITUNG Instalacja Telematik

S607A TELESERVICE VORBEREITUNG Instalacja Teleservice

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S612A BMW ASSIST BMW Assist

S638A AUTOTELEFON PROFESSIONAL Telefon samochodowy Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S677A HIFI SYSTEM PROFESSIONAL System HiFi Professional DSP

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6UBA SPRACHEINGABESYSTEM VORBEREITUNG

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SAA LAENDERSPEZ. NAVI.-FREISCHALTUNG Aktywacja nawigacji charakt. dla kraju

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S930A BERUECKSICHTIGUNG PREISABHAENGIGK. Dummy-SALAPA

S999A AUFTRAGSSTEUERUNG HEA Zarządzanie zleceniami HEA

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S346A CHROME LINE EXTERIEUR Wyp. zewnętrzne Chrome-Line

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Polski rynek. Nawet jakbyś go do sądu podał to jest osobą prywatną i wg prawa nie ma obowiązku znać się na sprzedawanym aucie - "to nie ja kręciłem, taki musiał być".

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde , jestem aktualnie na etapie poszukiwania jakiegoś auta w okolicy 50-70tys i jest dramat , mam już 4 wycieczki za sobą i min 2 tys w plecy. Dodam że szukam od najwyższej ceny :) Tą 6-tka też się chwile interesowałem ale sprzedawca nie odbierał a byłem akurat w okolicy i chciałem obejrzeć . Dochodzę do wniosku że im więcej masz pieniędzy na auto tym bardziej chcą Cie wydy....ć ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest, jakbys mial swiadomosc ile walkow jest na autach za 100-200k to uzywka nigdy by Cie nie zainteresowala - z tego wlasnie powodu ludzie wolą salonowe, bo przynajmniej jest szansa, że będzie niewalone i bez wad prawnych czy technicznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im droższe auto, tym więcej można na nim zarobić, więc tym większy wałek wchodzi w grę i jest opłacalny - prosta kalkulacja. W 2012 r. sprowadzalem sobie z Niemiec C klasę W204 w całości z przebiegiem 17 tkm (!) i wyszła mnie na gotowo po wszystkich opłatach niecałe 90 tys zł (silnik benzynowy do 2 litrów) więc akcyza 3,1 %. Samo auto kosztowało w de 19.600 euro. W Polsce wtedy taki model szło kupić od handlarzyny za 75-80 tys zł. O czymś więc to świadczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam taki przypadek gdzie merol był spawany z dwóch i miał rysy na całym aucie to wzięli zjechali lakier do golej blachy pomalowali od nowa i poszedł za 200 tyś nikt niczego się nie polapal aż strach takie coś kupić i dać tyle kasy ja osobiście za takie pieniądze nie kupił bym używki że względu na duże wałki w tej kwocie mam salonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do sprzedajacego.Grzecznie i kulturalnie powiedzialem mu jaki auto mialo przebieg w 2010.Koles zarzeka sie ze on takie kupil od niemca spod domu i nic nie kombinowal,niby ma wszystkie dokumenty "potwierdzajace"przebieg,ale odrazu zaznaczyl ze historii w ASO nigdy nie sprawdzal ;) oczywiscie belkot w stylu ze nikogo nie chce oszukac przez 90% czasu rozmowy.Nie udzielil mi odpowiedzi na pytanie czy zmieni przebieg w aukcji.W kazdym badz razie jest poinformowany i zobaczymy czy cos z tym zrobi.
Bardzo Miły Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do sprzedajacego.Grzecznie i kulturalnie powiedzialem mu jaki auto mialo przebieg w 2010.Koles zarzeka sie ze on takie kupil od niemca spod domu i nic nie kombinowal,niby ma wszystkie dokumenty "potwierdzajace"przebieg,ale odrazu zaznaczyl ze historii w ASO nigdy nie sprawdzal ;) oczywiscie belkot w stylu ze nikogo nie chce oszukac przez 90% czasu rozmowy.Nie udzielil mi odpowiedzi na pytanie czy zmieni przebieg w aukcji.W kazdym badz razie jest poinformowany i zobaczymy czy cos z tym zrobi.

 

 

Brawo Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że nikt nie ma obowiązku na podstawie czyjegoś telefonu zmieniać przebiegu w aukcji? Zrozumcie, to co sobie sprawdzamy w jakichś bazach NIJAK ma się do podejmowania kroków prawnych, bo UDOWODNIĆ coś takiego to jest zupełnie inna broszka niż postraszyć go raportem od DRAYa.. A przede wszystkim nie stanowi żadnej podstawy ani tym bardziej obowiązku zmieniania przez niego czegokolwiek. To działa w dwie strony - równie dobrze ktoś by mógł do niego zadzwonić i powiedzieć mu, że tak naprawdę jego auto ma 10.000 km przebiegu. Bo tak sprawdził w bazie. Ma zmienić? Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że nikt nie ma obowiązku na podstawie czyjegoś telefonu zmieniać przebiegu w aukcji? Zrozumcie, to co sobie sprawdzamy w jakichś bazach NIJAK ma się do podejmowania kroków prawnych, bo UDOWODNIĆ coś takiego to jest zupełnie inna broszka niż postraszyć go raportem od DRAYa.. A przede wszystkim nie stanowi żadnej podstawy ani tym bardziej obowiązku zmieniania przez niego czegokolwiek. To działa w dwie strony - równie dobrze ktoś by mógł do niego zadzwonić i powiedzieć mu, że tak naprawdę jego auto ma 10.000 km przebiegu. Bo tak sprawdził w bazie. Ma zmienić? Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.

 

Handlujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że nikt nie ma obowiązku na podstawie czyjegoś telefonu zmieniać przebiegu w aukcji? Zrozumcie, to co sobie sprawdzamy w jakichś bazach NIJAK ma się do podejmowania kroków prawnych, bo UDOWODNIĆ coś takiego to jest zupełnie inna broszka niż postraszyć go raportem od DRAYa.. A przede wszystkim nie stanowi żadnej podstawy ani tym bardziej obowiązku zmieniania przez niego czegokolwiek. To działa w dwie strony - równie dobrze ktoś by mógł do niego zadzwonić i powiedzieć mu, że tak naprawdę jego auto ma 10.000 km przebiegu. Bo tak sprawdził w bazie. Ma zmienić? Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.

 

Handlujesz?

 

Wujek sprzedaje :)

Bardzo Miły Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro twierdzi, że takie kupił od Niemca, to pretensje do Niemca. :D

Więc pytanie, kto łże Niemiec, Polak, czy baza danych.

KS na potrzebę tego przebiegu została sfałszowana.

Kolejne pytanie, czy obecny właściciel otrzymał książkę od Niemca, czy sam "wydrukował" nową.

Zresztą, kto ma choć odrobinę oleju w głowie, to wie jak to się odbyło. Nie jesteśmy dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że nikt nie ma obowiązku na podstawie czyjegoś telefonu zmieniać przebiegu w aukcji? Zrozumcie, to co sobie sprawdzamy w jakichś bazach NIJAK ma się do podejmowania kroków prawnych, bo UDOWODNIĆ coś takiego to jest zupełnie inna broszka niż postraszyć go raportem od DRAYa.. A przede wszystkim nie stanowi żadnej podstawy ani tym bardziej obowiązku zmieniania przez niego czegokolwiek. To działa w dwie strony - równie dobrze ktoś by mógł do niego zadzwonić i powiedzieć mu, że tak naprawdę jego auto ma 10.000 km przebiegu. Bo tak sprawdził w bazie. Ma zmienić? Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.

Co Ty pitolisz :duh:

Skoro dostał taką informację i jak sam mówił nie sprawdzał przebiegu w serwisie , to powinien to zrobić i będzie wszystko jasne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to przebieg "skorygował" obecny i jedyny właściciel tego auta w Polsce.

Jakby to wyglądało, gdyby się w dodatku przyznał, że sprawdzał przelot przy kupnie auta, strzał w kolano.

I jak już wcześniej wspominałem, fałszerstwo KS czyli dokumentacji auta.

I chyba amen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy zdajecie sobie sprawę z tego, że nikt nie ma obowiązku na podstawie czyjegoś telefonu zmieniać przebiegu w aukcji? Zrozumcie, to co sobie sprawdzamy w jakichś bazach NIJAK ma się do podejmowania kroków prawnych, bo UDOWODNIĆ coś takiego to jest zupełnie inna broszka niż postraszyć go raportem od DRAYa.. A przede wszystkim nie stanowi żadnej podstawy ani tym bardziej obowiązku zmieniania przez niego czegokolwiek. To działa w dwie strony - równie dobrze ktoś by mógł do niego zadzwonić i powiedzieć mu, że tak naprawdę jego auto ma 10.000 km przebiegu. Bo tak sprawdził w bazie. Ma zmienić? Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.

 

Handlujesz?

 

Wujek sprzedaje :)

Brawo za ambitne odpowiedzi :) nie, nie handluje. Nie, nie sprzedaje wujek. Nie mam nic wspólnego z handlem samochodami. Znam się natomiast, w przeciwieństwie co do niektórych, na prawie i tym jak jest skonstruowane.

 

Co Ty pitolisz :duh:

Skoro dostał taką informację i jak sam mówił nie sprawdzał przebiegu w serwisie , to powinien to zrobić i będzie wszystko jasne .

Tak pitole, jak jest niestety, czy tego chcemy czy nie. Ktoś tam pisał wyżej co "musi" jako osoba prywatna, zachęcam do zapoznania się z tą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, konkluzja mojej wypowiedzi jest zawarta w jej końcu i nie przekręcaj moich słów. Polecam czytanie ze zrozumieniem.

 

Według mnie rewelacyjnie, że są takie tematy i ktoś to sobie może w google znaleźć przy odrobinie własnej inwencji, ale darowałbym sobie taki pseudo-prawniczy bełkot, bo to świadczy o braku wiedzy o tym, w jaki sposób działa prawo :) peace.

 

I przez pseudo-prawniczy bełkot rozumiem roszczenie do sprzedającego, że po czyimś anonimowym telefonie nie zmienił czegoś w swojej ofercie.. Toż to absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.