Skocz do zawartości

Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

 


Ja bym uważał na te niskie przebiegi, poniewaz to auto mogło jeździć tylko po mieście i jest już zmęczone przeniesienie napędu !

E87

200km

6.9 do setki

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu noszę się zamiarem kupna żonie e87 (zakochana w jedynce od pierwszego wejrzenie). Przeznaczone mamy gdzieś ok. 25k. Przeleciełem trochę przez forum i wiem, że na pewno nie 1.6:D

co myślicie o tym?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-kolor-havana-metallic-2-0-bogate-wyposazenie-podswietlane-klamki-ID6zgotP.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wygląda rozsądnie, choć oglądam na telefonie w mocnym słońcu :mrgreen:


VIN: WBAUF31050P063468

Type code: UF31

Model: 118I UL (EUR)

E-F-R series: E87

Series: 1

Type: SH

Steering: LL

Doors: 5

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 95 (129 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: A17 - HAVANNA METALLIC

Upholstery code: AUAT - STOFF NETWORK/AN

Prod.date: 2006-12-08

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S2KH BMW light alloy wheel, V-spoke 229

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

P7RP Advantage package

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S442 Drink holder

S450 Height adjustment, passenger seat

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S507 Park Distance Control (PDC), rear

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S662 Radio BMW Business CD

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoczynałem poszukiwania to nawet pod uwagę nie brałem że tak długo to potrwa. Dwie już uciekły mi tuż z przed nosa. Zaczynam nawet rozważać np wyjazd do poznania po dobre auto. Macie tam jakiś dobry serwis żeby auto rzetelnie sprawdzić?

Teraz takie mi wpadło w oku:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-pelna-historia-serwisowa-bezwypadkowy-2-wlasciciel-fv-23-ID6zSO6U.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8


Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Ogilnie jeżdżę vw golfem. Noszę się z zamiarem kupna nowego samochodu. Myślałem także o przesiadce na vw, ale trafilem na bmw 1 2006 r benzyna 118i z przebiegiem 262000 niestety brak ksiazki ser. Auto dna pokazuje zerową historie auta po vinie dzis bede wiedzial czy są 2 kluczyków od niego no i oczywisciw pytanie czy bawic sie w dalsze sprawdzanie auta czy jest sens a pisze tak poniewaz po przesiadce i jezdzie probnej no urzekl mnie ten samochod. Dodam że auto jest za18000 tyś razem z rejestracją ponieważ jest sprowadzane. To moje pierwsze doświadczenie z bmw proszę o wyrozumiałość i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
trafilem na bmw 1 2006 r benzyna 118i z przebiegiem 262000 niestety brak ksiazki ser.

Ja uwazam ze lepiej jest kupic swiadomie auto z takim przebiegiem bez ksiazki serwisowej niz kupic auto po liftingu licznika na sto pare tys ,dorobiona historia oraz tuningu wnetrza i nie byc swiadomym prawdziwego przebiegu...

po przesiadce i jezdzie probnej no urzekl mnie ten samochod.

Kazdy posiadacz jedyneczki wie o czym mowisz :)

Sprawdzaj wszystko co mozesz i dowiedz sie czemu po opuszczeniu fabryki BMW nie ma zadnych informacji o tym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję wszystkim A jak to wygląda z tymi przebiegami czy na 12 letnie auto w benzynie to już dużo na ten silnik dodam że pod maską śruby nie ruszane A apropo auto dna pokazuje tylko że wykryto szkodę od 2500 do 3000 euro w 2012 przednia szyba nieoryginalna, i już ma 1 odprysk. Zdaje sobie sprawę że po 12 latach nie będzie ideału Ale czy kwota nie powinna być przez to odpowiednio niższa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja juz sie wypowiedzialem. Jak sprzedajcy nie zadaje sobie trudu aby zrobic poprawne zdjecia na ktorych cokolwiek widac, zaden fotoszop co mnie tez bardzo denerwuje, oraz strzela z opisem 6 biegow (nie bylo innych), lancuch (nie bylo innych) oraz pakiet led wnetrza(nie bylo takiego) to znaczy ze nie ma pojecia co sprzedaje czyli ty z zerowym pojeciem pojedziesz do kogos kto albo udaje albo faktycznie nie ma pojecia i kupi padaczke. To tak jak ja pojechalbym ogladac audi o ktorym nie mam pojecia...Szukaj auta od fana marki a nie czlowieka bez pojecia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat nie jest taki piękny że ja trafię na zadbany egzemplarz od fana marki. Mieszkam w małym miasteczku i co się trafi to się trafi A jeździć po Polsce to też nie jest łatwo. Co do rad to dziękuję bardzo Ale musisz być (ciagle) wyrozumiały bo sam widzisz jak jest.

Ja niestety nie mam pojęcia o autach i wszelkie wskazówki są dla mnie cenne przy zakupie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bez przesady. To nie jest jedyna 1ka w Polsce. Szukasz rady, wlasnie ja dalem. Tragiczne ogloszenie do tego zakryte tablice....Jest paru chlopakow na tym forum, ktorzy zajmuja sie sprawdzaniem bmw, na pewno tutaj sie odezwa. Warto skorzystac z ich pomocy. Mi to ogloszenie nie lezy i otwarcie o tym pisze co nie oznacza ze auto jest zle. Sam sprzedalem pare bmw, sprzedaje aktualnie i wiem iz nie jest to takie trudne aby ogloszenie "jakos" wygladalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli jak świadomie sprawdzisz ze ma taki przebieg skoro ani ksiazki ani auto dna nie pokazuje przebiegu i historii. O czym piszesz chlopie.

Nie pisalem o sprawdzaniu przebiegu bo jest normalny.przypuszczam ze auto mialo wiecej przygod a jest tylko zarejestrowana jedna...

No kupujesz świadomie czyli z świadomością że może być pół miliona

To jedz za granice ,kup auto z takim przebiegiem i cofnij licznik,przygotuj do sprzedazy a puzniej pochwal sie czy zmiesciles sie w takiej cenie zeby zarobic...Jesli ktos robi przebiegi 500 tys to kupuje diesla i nie zajmuje mu to tyle czasu-gdzie jest sens cofac z 500 na 262 tys?Czy ten przebieg czyni auto atrakcyjnym egzemplarzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć nazywam się Krzysiek i jestem nowy. Szukam autka bo moja alfa niestety wyzionęła ducha. Interesuje mnie bmw Seria 1 e87. Szukam auta do 20tyś. z gazem ( benzyna też może być byleby się zmieścił w kwocie 20tyś + założenie gazu) bez wkładu własnego. Non-stop trafiają mi się auta z problemami i ciągle wsadzam chciałbym chociaż raz na spokojnie pojeździć wymienić filtry itp. Jeżdżę dużo rocznie ponad 100tyś. Mam tutaj kilka ofert czy mógłby ktoś zerknąć czy może być coś nie tak z nimi. Pytanie jeszcze czy np takie niezarejestrowane bez ubezpieczenia - nie będzie z nim problemu ? Pozdrawiam


Chyba najlepszy: - jest bez ubezpieczenia i przeglądu.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-116-1-6-benzyna-116km-serwis-bezwypadek-model-2006-lpg-maly-przebieg-ID6A5vuU.html#242920b906

**********

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-klima-alu-zadbany-gwarancja-ID6A8MMm.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

*********

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-oryginalny-lakier-super-stan-ID6A6Dn4.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.