Skocz do zawartości

Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że jestem Świeżak i kopie w tematach, to mam rozumieć, że aktywuje go wsteczny, ale czy trzeba coś odczekać? Raz mi zapykał na światłach jak mi się auto stoczyło lekko do tyłu, a jakiekolwiek próby wjechania w murek czy w dom skończyłyby się katastrofą ponieważ nie mam żadnego sygnału, ani błędu. A może niechcący wyciszyłem sobie PDC w jakiś tajemniczy sposób? Mam idrive - tam nie widzę żadnych opcji od pdc.

 

edit

 

chyba go nie mam, bo listwa na zderzaku jest gładka bez dziurek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy użytkują firmowe samochody też mają dzieci:)

A swoja droga, jaka ostateczna cena? Bo wyjściowo wg mnie była droga. Szczególnie, ze oprócz Navi była raczej goła. I jaki przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w styczniu było 170kkm. Jak odejmiesz 4 kafle od tego co było:) .... Auto w oryginale, nawet nie było malowane, co ma być zużyte to jest. Auto zadbane, minus, że było w nim palone. Brakuje mi zenona i parkowania a tak poza tym to okej...

 

Edit:

- teraz przebieg jest większy o 5k, mówisz, że biednie - drogi kolego przesiadłem się z vw polo dla mnie to przeskok o lata świetlne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cena raczej OK :cool2:

 

Biednie mówiłem ale chodziło mi o relacje rok/wyposażenie - cena.

 

PDC możesz spokojnie dołozyć, jakbyś chciał to nawet gdzies w domu mam moduł sterowania wiec wystaczy tylko wiązka z czujnikami i kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

od 2 miesięcy szukam w Niemczech przyzwoitej jedyneczki. Niestety, nie znalazłem...albo okazywało się że jest ładna i zadbana, ale pod granicą z Belgią. Widzę, że na allegro jest kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę (?). Proszę Was o pomoc, ponieważ jestem pod wrażeniem tego co czytałem na tym forum. Po małych zdjęciu niektórzy więcej tu piszą niż nie jeden "specjalista" na oględzinach auta. Mój budżet to ok. 26000 zł. Będę użytkował ogólnie w mieście + co 2 tygodnie wyjazdy w Polskę. W związku z tym myślałem o modelu 118 d lub 120 d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniądze to kup sobie focusa lub golfa. Ciezko o dobry egzemplarz za takie pięniądze. Chyba że golas i 116i.

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od 2 miesięcy szukam w Niemczech przyzwoitej jedyneczki. Niestety, nie znalazłem...albo okazywało się że jest ładna i zadbana, ale pod granicą z Belgią. Widzę, że na allegro jest kilka modeli, na które warto zwrócić uwagę (?). Proszę Was o pomoc, ponieważ jestem pod wrażeniem tego co czytałem na tym forum. Po małych zdjęciu niektórzy więcej tu piszą niż nie jeden "specjalista" na oględzinach auta. Mój budżet to ok. 26000 zł. Będę użytkował ogólnie w mieście + co 2 tygodnie wyjazdy w Polskę. W związku z tym myślałem o modelu 118 d lub 120 d.

 

Ciezko za tą kase znaleść coś godnego 118d , 120d ... lepiej dołóż poczekaj a nie bedziesz żałował i pluł później ze BMW kicha itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.