Skocz do zawartości

F32 430xi M Performance | nowe auto s. 37


pani_E

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 559
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje, piękne zestawienie kolorystyczne, miła odmiana wśród szaro czarnych konfiguracji ;)

 

Dzięki ;) Większość wnętrz w 4er to czarna skóra/alcantara. Poszłam w inną stronę, podobnie jak Ty ;)

 

Wspaniała, jestem zakochany w tej konfiguracji kolorystycznej :) Dodatki M Performance :cool2:

 

Dzięki ;) A dodatków, mam nadzieję, przybędzie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam link do filmiku z moim wydechem. Nagrany w zasadzie niedługo po wyjechaniu z salonu, tj. jakieś 200-300 km. przebiegu. Cold start, tryb Sport. W wolnej chwili nagram jak brzmi teraz (po 3 tys. przebiegu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, mam nadzieję że teraz brzmi lepiej bo ogólnie to po M Performance z 440i spodziewałem się czegoś bardziej WOW. Chyba że to wina kamery.

 

Wydech z 440i w porównaniu do tego z 430i brzmi bardzo podobnie, a wręcz tak samo IMO ;) Różnica jest jedynie w wyglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mad2: :mad2: :mad2: brak słów, dlaczego za każdym razem jak patrzę na tytuł tego tematu i widzę 430 to myślę o 3 litrowej rzędówce, po raz drugi sprawdzam to samo na Wiki haha Edytowane przez 2girls1horse
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zdążyłem poprawić na rzędówkę :D :D :D . Co ja mogę biedny poradzić za to że to co kojarzy się logicznie patrząc na poprzednie modele z sześcioma garami ma ich 4 :mad2:

 

W takim razie jak na tylko 4 gary to jest zajebiście :cool2:

http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już zdążyłem poprawić na rzędówkę :D :D :D . Co ja mogę biedny poradzić za to że to co kojarzy się logicznie patrząc na poprzednie modele z sześcioma garami ma ich 4 :mad2:

 

W takim razie jak na tylko 4 gary to jest [bAD] :cool2:

 

Bo to oznaczenie jest mylące. Nie wiadomo jak to nazywać :roll:

Jak na tylko 4 gary jestem bardzo zadowolona z brzmienia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, mam nadzieję że teraz brzmi lepiej bo ogólnie to po M Performance z 440i spodziewałem się czegoś bardziej WOW. Chyba że to wina kamery.

Mam taki sam wydech i na żywo znaczniej fajniej ryczy:) Wiadomo, to tylko 4 cylindry, ale 430i plus box i ten wydech zniechęcił mnie do wydawania dodatkowych co najmiej 50k pln (co najmniej bo budżet Państwa poprzez wyższą akcyzę zasilają też wszystkie dodatki). Moim zdaniem wzrost frajdy z jazdy jaki daje 440i w porównaniu do 430i z wydechem MPerf i boxem absolutnie nie jest warty tej kasy (i dlaczego za frajdę z jazdy miałbym płacić Państwu, gdyby nie akcyza, to 440i byłaby o 20k droższa co miałoby sens!). Ja za zaoszczędzone 60k kupiłem sobie właśnie inną beemkę, tzn. S1000R;) Polecam takie rozwiązanie:), a dla odważniejszych i bardziej wprawionych S1000RR;)

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam wydech i na żywo znaczniej fajniej ryczy:) Wiadomo, to tylko 4 cylindry, ale 430i plus box i ten wydech zniechęcił mnie do wydawania dodatkowych co najmiej 50k pln (co najmniej bo budżet Państwa poprzez wyższą akcyzę zasilają też wszystkie dodatki). Moim zdaniem wzrost frajdy z jazdy jaki daje 440i w porównaniu do 430i z wydechem MPerf i boxem absolutnie nie jest warty tej kasy (i dlaczego za frajdę z jazdy miałbym płacić Państwu, gdyby nie akcyza, to 440i byłaby o 20k droższa co miałoby sens!). Ja za zaoszczędzone 60k kupiłem sobie właśnie inną beemkę, tzn. S1000R;) Polecam takie rozwiązanie:), a dla odważniejszych i bardziej wprawionych S1000RR;)

 

Zgadzam się, że na żywo brzmi lepiej niż na filmiku. Ja jestem zadowolona ;) Dodatkowo na comforcie wydech nie jest męczący w długie trasy. Mocy, jak na razie, też mi nie brakuje. Pewnie po gwarancji pomyślę o boxie.

 

Tymczasem dzisiaj miło zaskoczyła mnie przesyłka od kuriera :)

 

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160530/938b2f35a93e29acf4304211a968ffb3.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bardzo mi się podoba dyfuzor i podwójny wydech oraz lotka, jak nie jestem fanem wszelkiego rodzaju spojlerów to tu prezentuje się godnie :)

Chyba wiem, dlaczego samochód miałaś szybciej - wygląda na to, że zapomnieli go pomalować :mrgreen:

Oczywiście żart, biały rządzi! :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie brzmi;)

nawet nie "ładnie brzmi jak na 2.0L"

tylko po prostu ładnie brzmi, rasowo, sportowo - przyjemnie ;)

 

Jak tam wrażenia po dłuższym jeżdżeniu?

Byłaś na przebudzeniu mocy widze, dużo aut znajomych bylo - szkoda ze nie moglem wpaśc i jakoś nie byłem przekonany do tej imprezy a podobno była bardzo fajna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba dyfuzor i podwójny wydech oraz lotka, jak nie jestem fanem wszelkiego rodzaju spojlerów to tu prezentuje się godnie :)

Chyba wiem, dlaczego samochód miałaś szybciej - wygląda na to, że zapomnieli go pomalować :mrgreen:

Oczywiście żart, biały rządzi! :wink:

 

Dzieki! Chyba to taka sylwetka auta, że sportowe akcesoria są dla niego stworzone ;)

Rzeczywiście zapomnieli o kolorze! Wiedziałam, że czegoś tu brakuje :D

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no wydech gada niesamowicie i to jest R4 :) :mrgreen: dobra robota. U mnie w R6 seria 2 jest ten sam wydech i powiem gada konkretnie i tak jak piszesz jak jest ustawienie na comfort to jest cicho jak w aucie elektrycznym.

..Wybierasz się na zlot pod Poznań? na żywo twoja bema wygląda na pewno lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna zarówno w środku jak i na zewnątrz ! Gratuluje masz kobieto gust ! :cool2:

430i to 2.0 jestem w szoku :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ale cudowna ona jest! Po prostu wspaniała :)

 

Dziękuję bardzo :cool2: Będę nad nią jeszcze troszkę pracować ;)

 

Piękna zarówno w środku jak i na zewnątrz ! Gratuluje masz kobieto gust ! :cool2:

430i to 2.0 jestem w szoku :shock:

 

Rzeczywiście nowe oznaczenie dezorientuje :shock: Dzięki za miłe słowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie brzmi;)

nawet nie "ładnie brzmi jak na 2.0L"

tylko po prostu ładnie brzmi, rasowo, sportowo - przyjemnie ;)

 

Jak tam wrażenia po dłuższym jeżdżeniu?

Byłaś na przebudzeniu mocy widze, dużo aut znajomych bylo - szkoda ze nie moglem wpaśc i jakoś nie byłem przekonany do tej imprezy a podobno była bardzo fajna ;)

 

Dzięki! Na żywo brzmi to jeszcze lepiej. Jestem nawet trochę zaskoczona ;) Dźwięk nie jest męczący. Jest idealnie. Dokładnie o coś takiego mi chodziło.

 

Na przebudzenie mocy w ogóle się nie wybierałam. Decyzja zapadła spontanicznie, ale było naprawdę fajnie. Szkoda, że nie przyjechałeś :(

 

Wrażenia po dłuższej jeździe są bardzo pozytywne. Przez ten miesiąc przejechałam 3800 km, więc dość sporo, żeby poznać auto. Zbiera się przyjemnie, ale to będę testować dopiero teraz, bo silnik dotarty. Względem e90 imo gorzej trzyma się w zakrętach. Zapewne jest to efekt tego, że siedzi zdecydowanie wyżej. Pewnie już dawno obniżyłabym to auto, ale ma być przede wszystkim praktyczne w pracy i staram się hamować chęci większych modów. Poza tym komfort jazy zdecydowanie na korzyść F32. Bardzo jestem zadowolona z navi i mulimediów - czytanie sms, łączenie bezprzewodowe działa bez zarzutu. Podobnie jest z podajnikiem do pasów, który z góry uznałam za rzecz, która nie będzie działać jak należy. Podobają mi się rownież ledy. Myślę, że powie to każdy, kto zrobił chociaż jedną dłuższą trasę w nocy.

Spalanie - zaskoczenie. Nie przekracza 8-9 l. Eco pro nie używam, 90% sport. Wiadomo, że w mieście wynik podskakuje, ale biorąc pod uwagę spalanie w mojej ex 320si to tutaj jest dużo lepiej, a moc znacznie wyższa.

No i jako prawdziwa kobieta uwielbiam otwieranie bagażnika z dostępu komfortowego :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wydech gada niesamowicie i to jest R4 :) :mrgreen: dobra robota. U mnie w R6 seria 2 jest ten sam wydech i powiem gada konkretnie i tak jak piszesz jak jest ustawienie na comfort to jest cicho jak w aucie elektrycznym.

..Wybierasz się na zlot pod Poznań? na żywo twoja bema wygląda na pewno lepiej....

 

Dzięki :cool2: Ten wydech w R6 musi być naprawdę konkretny :shock:

Co do zlotu to ciągle nie wiem, kiedy wypadnie mi obrona mgr. W tym roku kończę studia, dodatkowo praca i ciężko zaplanować cokolwiek z wyprzedzeniem. Mam nadzieję, że uda mi się przyjechać ;)

 

 

Witaj jak nowe autko??Zobacz jak gosciu co kupił auto od ciebie ile rzeczy porobił :D

Co za pajac go kupił i nie szanuje tylko chce sprzedac i zarobic

viewtopic.php?f=5&t=300998

 

Szkoda, że sprzedaje, ale to jego auto, więc ma prawo zrobić z nim co uważa ;) A nowe autko śmiga i sprawuje się świetnie. Z każdym dniem cieszy coraz bardziej.

 

Wybaczcie, że wklejałam odpowiedzi w kilku postach, ale nie mogłam dodać jednej dłuższej wypowiedzi, bo za każdym razem pokazuje się jakiś błąd :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.