Skocz do zawartości

BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie Twój problem to to, że nie słuchasz dobrych rad. A później będzie płacz i zgrzytanie zębów. Wysłałem Ci na priv link do aukcji 530i e60 wartego moim skromnym zdaniem uwagi, a Ty nadal kierujesz się zasadą CCC. Chcesz kupić trupa, to kup - tylko po co pytasz wtedy o rady, jak i tak nie bierzesz ich w ogóle pod uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można brać. Chyba dobrze zrobiona, bo nie widzę przy nadkolach aluminiowych nitów ;) .

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co podniecać, dla każdego coś dobrego. E60 ma ceny od 20 do 100k, zależy tylko co kto potrzebuje.

 

Tajemnicą również nie jest, że auto w "złym" stanie a tanie sprzeda się szybciej od ideału a drogiego.

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jak zobaczyłem ta e60 tke na allegro to się napaliłem i już chciałem dzwonić. Na szczęście koledzy z forum skutecznie ostudzili moje zapędy bo o ile faktycznie auto może i ładnie wygląda i dobrze się prowadzi to w razie wypadku może złożyć się jak harmonijka a jednak bardziej cenie sobie życie niż szpan na dzielni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto było mocno bite i zostało naprawione,np przez ciebie a więc robiłeś je dla siebie,możliwe że taka fura nie odbiega dużo od bezwypadku.ale wtedy sprzedaż tego auta nie będzie opłacalna,a tu jak zrobili fure i sprzedają jeszcze mocno poniżej minimum ceny,to jak to musiało zostać naprawione??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten samochód został naprawiony ponad 10 lat temu wtedy to było opłacalne i jeśli do teraz nie wygląda źle to jest dobrze :).
Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, coraz więcej amatorów powypadkowych aut nie myśli o tym, co może się stać gdyby....

Ale za to widzę jak fachowcy od wróżenia ze zdjęć, stwierdzają co było uszkodzone a co nie i jak było naprawione.

Trzeba sobie zdawać sprawę, że auta uszkodzone sprowadzone na handel, są naprawiane najniższym nakładem, byle klient kupił, wsiadł i wyjechał.

Znałem handlarzy dla których śmierć człowieka w sztruclach które sprzedają, spływa jak woda po kaczce.

Panowie poławiacze perełek, zastanówcie się nad tym, nigdy nie było i nie będzie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jakimi jesteśmy nadal dziadami. W bogatych krajach taki samochód to szmelc co trafia na złom a u nas polepiony sprzedawany za "okazyjną cenę" jest spełnieniem marzeń dla tych którzy marzą o takim aucie ale ich nie stać, więc kupują takie polepione graty i się cieszą że spełnili marzenie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wyczerpujące odpowiedzi :)

 

Naprawdę nie trzeba było się tak bulwersować tylko na spokojnie podyskutować.

 

Człowiek się nie zna, pierwszy raz wszedł na forum, pierwszy raz byłem oglądać BMW i jestem bardzo zadowolony, że pojechałem oglądnąć to auto bo dużo się dowiedziałem czytając forum i patrząc na nie w rzeczywistości. Jeśli chodzi o samochód to pojechałem na geometrię i nie wyszła ciekawie. Przebieg wg 4 mechaników około 300 tyś km. Błędów w komputerze trochę pokazało głównie ze spalaniem.

 

Dla wszystkich zainteresowanych kobieta sprzedawca nawet nie wiedziała, że auto było w takim stanie.

 

Oczywiście auto nie zakupione ale z tego co wiem to już poszło za 25,500 :)

 

Pozdrawiam i życzę miłej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dla wszystkich zainteresowanych kobieta sprzedawca nawet nie wiedziała, że auto było w takim stanie.

 

Parę lat temu napaliłem się na galanta targanego z USA. Koleś jeździł 10 lat, sprowadzał mu kolega - kupił w USA "okazyjnie", fura jak na moje oko chodziła spoko, przebieg realny, cena z tych powyżej średniej, środek zadbany, wręcz pedantycznie, więc pojechałem do mechanika.

 

I wyszło, że wizualnie była zrobiona może i dobrze, bo szpachli dość sporo, ale nie za grubo, lakier ładnie położony, problem jednak w tym, że geometria była ustawiona na wierconych kielichach, mocowania silnika i skrzyni jakieś dziwne - nie były w centralnych położeniach na zgaszonym silniku coś mocno było przekoszone, a większość lakieru na nadkolach i progach po tych 10 latach, gdyby nie ta szpachla to już dawno by spadła, bo blacha od środka całkiem pognita łącznie z elementami podłogi.

 

Temu kolesiowi akurat uwierzyłem, że nie wiedział, załamał się chłopina totalnie jak mu mechanik powiedział, że z takim dziadem to na złom a nie na sprzedaż, bo przy pierwszej stłuczce zmiotką będzie go zbierał z asfaltu.

 

To tyle w temacie takich okazji i napraw gniecionych puszek z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Człowiek się nie zna, pierwszy raz wszedł na forum, pierwszy raz byłem oglądać BMW i jestem bardzo zadowolony, że pojechałem oglądnąć to auto bo dużo się dowiedziałem czytając forum i patrząc na nie w rzeczywistości. Jeśli chodzi o samochód to pojechałem na geometrię i nie wyszła ciekawie. Przebieg wg 4 mechaników około 300 tyś km. Błędów w komputerze trochę pokazało głównie ze spalaniem.

Kolego ale co tu się znać. Gruz to gruz. Czy to byłby mercedes, toyota czy inne padło ze znaczkiem jakimś tam to i tak trup. Dziwi mnie że jednak pojechałeś to coś oglądać i wydawać kasę na badanie techniczne.

Tu "tylko" łyse opony i mokra nawierzchnia. Do tego młody gniewny

571cb3e78ae19_p.jpg?1461513467

Więcej: http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/g/21letni-kierowca-bmw-dachowal-zdjecia-wideo,9913478,18204804/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mokrym na takich oponach? Nawet w F1 na deszcz zakładają lepszy bieżnik :).

 

571cb4153efb0_p.jpg?1461513467

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.