Skocz do zawartości

[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?


goldinhio

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiam ten znaczek. Nie bede go zwracal juz. Wczoraj mi wyslal jeszcze kurierem gratis tuleje montazowe za zwloke.

 

Biorąc pod uwagę że osobnik te same podróby które nam wcisnął jako oryginały sprzedaje u siebie w sklepie za 23zł:

http://bemka.pl/p/323/2265/emblemat-znaczek-bmw-3-e46-316-318-320-325-330-na-maske-przod-emblematy-akcesoria.html

to faktycznie z tulejami które oryginalne kosztują w ASO 1,50zł zrobił Ci łaskę jak szlag. :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak kto zemsty szuka, to gość nie ma na swojej stronie informacji o polityce cookies :-)

Ps. Wprowadzenie trochę zamieszania wśród znawców tematu. Otórz znaczek ściągnięty z mojej betki od spodu wygląda jak ten ze zdjęcia Mateusza - różnicą jest to że ma 4 dziurki po obwodzie i nie ma nr 1, jak ten ze zdjęcia. Wyprodukowany jest w roku produkcji auta wiec oryginał. 2 znaczek zdemontowany z innego auta wygląda jak ten ze zdjęcia Rangera - raczej ori. Mam gdzieś jeszcze jeden, ale nie chce mi się szukać. Jak pisałem wcześniej na podróbie litery są wypukłe , na ori wszystko jest gładkie /to oczywiście nie musi być regułą, bo podróba też może być gładka/. Jak ktoś już napisał - litera M w ori to dokładne odwrócone W /chodzi o pochylenie/, na zdjęciu Mateusza widać , że M nie jest odbiciem W, wiec 'zawsze-tanio' nie znaczy zawsze oryginalnie:-)

Edytowane przez Art.sr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Wprowadzenie trochę zamieszania wśród znawców tematu. Otórz znaczek ściągnięty z mojej betki od spodu wygląda jak ten ze zdjęcia Mateusza - różnicą jest to że ma 4 dziurki po obwodzie i nie ma nr 1, jak ten ze zdjęcia. Wyprodukowany jest w roku produkcji auta wiec oryginał.

 

Sam tu sobie trochę namieszałeś ;) - napisałeś że Twój jest wyprodukowany w tym samym roku co auto więc oryginał -zgadza się, tymczasem obydwa znaczki Mateusza mają jedynie pustą tabelkę, bez kropek oznaczających datę produkcji - to jedna z cech które mówią że jeden obydwa jego znaczki to podróby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Specjalnie się zarejestrowałem na tym forum aby poruszyć temat osób, które dały się zrobić na łyso kupując nieORYGINALNY emblemat od użytkownika Allegro zawsze-tanio2013. Tak ja również dałem się ogolić :mad2: . Jak poznać różnicę, otóż wystarczy otworzyć aukcje w/w użytkownika, tą z pseudo oryginalnym emblematem i tą z tanim znaczkiem lub porównać z tym, którego otrzymaliście. Zwróćcie uwagę na czcionkę, która na zdjęciu na droższej aukcji ( jedyny oryginalny egzemplarz :8) ) jest wyśrodkowana na grubości czarnej obwódki. Podróbka nie ma wyśrodkowanej czcionki, poza tym jest kiepsko pomalowana, grubości ramion srebrnego krzyża są nierówne. Tabelka z datą produkcji z tyłu, nie ma oznaczenia daty oraz kończy się na 2007 jak większość tabelek zamieszczanych na innych aukcjach lub sklepach gdzie sprzedają próbki. Etykieta na woreczku strunowym została wydrukowana oraz wycięta ręcznie. Ja miałem krzywe linie cięcia i odciski brudnych palców pod nalepką. Oryginalna etykieta jest cięta ploterowo i powinna mieć pozaokrąglane narożniki oraz idealną linię cięcia. Jednym słowy OSZUSTWO. Będę walczył ze sprzedawcą, nie cierpię cwaniaczków i oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I mamy takie oto info pod linkiem powyżej.

 

Sklep został wyłączony przez Administratora. Właściciela sklepu prosimy o kontakt z platformą sklepów internetowych RedCart: (+48) 22 22 82 114 lub kontakt@redcart.pl

 

BMW Polska zadziałało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
..... w ASO kosztuje 130 i tez po 2-3 latach farba schodzi

 

Bzdura, chyba że te obecne to takie badziewie bo te które miałem na aucie wytrzymały 10-11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Specjalnie się zarejestrowałem na tym forum aby poruszyć temat osób, które dały się zrobić na łyso kupując nieORYGINALNY emblemat od użytkownika Allegro zawsze-tanio2013. Tak ja również dałem się ogolić :mad2: . Jak poznać różnicę, otóż wystarczy otworzyć aukcje w/w użytkownika, tą z pseudo oryginalnym emblematem i tą z tanim znaczkiem lub porównać z tym, którego otrzymaliście. Zwróćcie uwagę na czcionkę, która na zdjęciu na droższej aukcji ( jedyny oryginalny egzemplarz :8) ) jest wyśrodkowana na grubości czarnej obwódki. Podróbka nie ma wyśrodkowanej czcionki, poza tym jest kiepsko pomalowana, grubości ramion srebrnego krzyża są nierówne. Tabelka z datą produkcji z tyłu, nie ma oznaczenia daty oraz kończy się na 2007 jak większość tabelek zamieszczanych na innych aukcjach lub sklepach gdzie sprzedają próbki. Etykieta na woreczku strunowym została wydrukowana oraz wycięta ręcznie. Ja miałem krzywe linie cięcia i odciski brudnych palców pod nalepką. Oryginalna etykieta jest cięta ploterowo i powinna mieć pozaokrąglane narożniki oraz idealną linię cięcia. Jednym słowy OSZUSTWO. Będę walczył ze sprzedawcą, nie cierpię cwaniaczków i oszustów.

 

Trzeba być ślepym żeby nie odróżnić tej podróby od oryginału. Dziwi mnie tylko skąd biorą się osobnicy którzy się godzą na wciskanie sobie ciemnoty i przymykają oczy godząc się na orżnięcie, cóż, taki naród... Mnie się udało po dwóch miesiącach odzyskać pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Specjalnie się zarejestrowałem na tym forum aby poruszyć temat osób, które dały się zrobić na łyso kupując nieORYGINALNY emblemat od użytkownika Allegro zawsze-tanio2013. Tak ja również dałem się ogolić :mad2: . Jak poznać różnicę, otóż wystarczy otworzyć aukcje w/w użytkownika, tą z pseudo oryginalnym emblematem i tą z tanim znaczkiem lub porównać z tym, którego otrzymaliście. Zwróćcie uwagę na czcionkę, która na zdjęciu na droższej aukcji ( jedyny oryginalny egzemplarz :8) ) jest wyśrodkowana na grubości czarnej obwódki. Podróbka nie ma wyśrodkowanej czcionki, poza tym jest kiepsko pomalowana, grubości ramion srebrnego krzyża są nierówne. Tabelka z datą produkcji z tyłu, nie ma oznaczenia daty oraz kończy się na 2007 jak większość tabelek zamieszczanych na innych aukcjach lub sklepach gdzie sprzedają próbki. Etykieta na woreczku strunowym została wydrukowana oraz wycięta ręcznie. Ja miałem krzywe linie cięcia i odciski brudnych palców pod nalepką. Oryginalna etykieta jest cięta ploterowo i powinna mieć pozaokrąglane narożniki oraz idealną linię cięcia. Jednym słowy OSZUSTWO. Będę walczył ze sprzedawcą, nie cierpię cwaniaczków i oszustów.

 

Trzeba być ślepym żeby nie odróżnić tej podróby od oryginału. Dziwi mnie tylko skąd biorą się osobnicy którzy się godzą na wciskanie sobie ciemnoty i przymykają oczy godząc się na orżnięcie, cóż, taki naród... Mnie się udało po dwóch miesiącach odzyskać pieniądze.

 

Zdjęcia zamieścił oryginału a przysłał podróbę. Jedyną rzeczą, która kuła w oczy była cena dużo niższa od pozostałych. Więc nie bądź taki do przodu, bo kiedyś i Ty możesz się skusić na pseudo okazje, a prawdziwe czasem się faktycznie trafiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam go kupiłem od tego osobnika :> Chodziło mi o to, że mając go w ręce ciężko było nie zauważyć że to podróba oraz o to, że ludzie dają się dymać gdy ktoś im wciska podróbę zamiast oryginału i nic z tym nie robią zamiast walczyć o swoje. Nawet tutaj na forum byli ludzie którzy twierdzili że to jest oryginał lub że wprawdzie jest to podróba no ale trudno...

Ciśnij tego typa i myślę że też w końcu odda Ci kasę. Ja byłem już o krok od zgłoszenia sprawy na Policję i do BMW Polska, w zasadzie dnia w którym miałem postanowione to zrobić przysłał mi potwierdzenie przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam go kupiłem od tego osobnika :> Chodziło mi o to, że mając go w ręce ciężko było nie zauważyć że to podróba oraz o to, że ludzie dają się dymać gdy ktoś im wciska podróbę zamiast oryginału i nic z tym nie robią zamiast walczyć o swoje. Nawet tutaj na forum byli ludzie którzy twierdzili że to jest oryginał lub że wprawdzie jest to podróba no ale trudno...

Ciśnij tego typa i myślę że też w końcu odda Ci kasę. Ja byłem już o krok od zgłoszenia sprawy na Policję i do BMW Polska, w zasadzie dnia w którym miałem postanowione to zrobić przysłał mi potwierdzenie przelewu.

 

Aha :lol: Napisałem mu już wcześniej co zrobię, albo zwrot kasy albo zgłaszam sprawę do serwisu Allegro o sprzedaż podróbek jako oryginały, wystawiam odpowiednią negatywną opinię oraz przekazuję jego dane do BMW Polska. Na razie otrzymałem informację od niego, że wykona przelew zwrotny i tłumaczenie się, że kupił każdy z tych emblematów za 10 Euro i mogą mieć jakieś drobne wady. Kłamca do końca, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem żeby odzyskać kasę z Allegro z pomocą programu ochrony kupujących musisz najpierw zgłosić sprawę na Policję. Mnie zwodził najpierw że wyśle oryginał, "jeździł" nawet do ASO itd, a później przez miesiąc oddawał kasę zarzekając się że przelew jest już zrobiony. Pewnie liczy że się straci cierpliwość i mu odpuści. Odesłałeś mu już podróbę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem żeby odzyskać kasę z Allegro z pomocą programu ochrony kupujących musisz najpierw zgłosić sprawę na Policję. Mnie zwodził najpierw że wyśle oryginał, "jeździł" nawet do ASO itd, a później przez miesiąc oddawał kasę zarzekając się że przelew jest już zrobiony. Pewnie liczy że się straci cierpliwość i mu odpuści. Odesłałeś mu już podróbę?

 

Napisałem mu, że nic mu nie odeślę, bo mogę zostać z niczym, a moja Beti wygląda lepiej z podróbką na masce niż bez jakiegokolwiek emblematu. Ma zwrócić różnicę kwoty między oryginałem a zamiennikiem. Dam mu tydzień czasu potem zrobię co napisałem. W tej chwili wysyłam maile do tych wszystkich nieświadomych, którzy kupili u niego pseudo oryginał i jeszcze mu za to dziękują w komentarzach. Pora aby ludzie otwarli oczy i coś zrobili w tej sprawie i z tym cwaniaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool2:

Też kiedyś ostrzegałem innych kupujących na allegro przed oszustami. Jeden np. sprzedał mi aparat w obudowie po wyższym modelu, oczywiście jako ten wyższy model licząc że się nie połapię. Następnie udawał głupa że niby o niczym nie wiedział, po czym wystawił nową aukcję odstawiając ten sam numer. Wtedy akurat nie było problemu z ostrzeżeniem kolejnego kupującego. Tyle że teraz od jakiegoś fantastyczny portal aukcyjny ukrywa nazwy kupujących więc można zapomnieć że się kogoś ostrzeże przed oszustem. Ale cóż, grunt że kasują prowizje, a że ułatwiają życie oszustom, cóż... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm masz już kasę na koncie bądź potwierdzenie przelewu czy tylko napisał że zwrócił? :> Mi oddał 95zł, a Tobie?

Chciałem 33zł różnicy od tego co skasował faktycznie a za prawdziwą cenę emblematu. Dostałem przelewem 40zł, więc potraktuję to jako zadość uczynienie za oszustwo i długi termin wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.