Skocz do zawartości

pytanie: jaka beemka dla kobietki??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a może coś bardziej oryginalnego, nietuzinkowego ...

 

to proponuję różowe, z diamencikami na felach i skórą z grawerowanymi inicjałami - a najlepiej w ogóle stylizowane przez jakiegoś Lagerfelda

nalepiej nada się do tego jakiś roadster - może byź Z3 lub Z4

tylko lakier koniecznie pod kolor... czegoś tam ważnego :mrgreen:

W Beverly Hills pewnie dużo takich - ale w kaczostanie będzie afera :cool2:

Pzdr!

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cena nie gra roli to bym kilka sztuk kupił.

każda w innym kolorze. najlepiej wejść do salonu

i kupić po jednej sztuce z każdego modelu (1,3,5,6,7 etc.)

no i kilka klasyków (np seria 6)

jak cena nie gra roli to nie ma się co pie.....lić w tańcu

i

BMW Sauber F1 Team; only Pb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietuzinkowe, oryginalne, piękne i klasyczne w jednym .... to co pierwsze przyszło mi na myśl to E24 635CSI a zaraz po nim E28 M535 :) w takich samochodach napewno zostałabyś zauważona, może niekoniecznie przez laików ale napewno przez koneserów :)
http://img27.imageshack.us/img27/1430/10008058vw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kobietce polecial albo serie 3 coupe na ladnych felgach, kobietka w takiej furce bedzie sexy wygladac i robic wrazenie, a samochod zwinny calkiem wiec na miescie da sobie rade

jesli cos bardziej miejskiego to serie 1 w jakims jasnym kolorze i tez na ladnych feluniach

 

silnik zalezy juz od waszej filozofii na zycie, ale zapewne dziewczyna to chodzi o cos ekonomicznego zeby duzo jezdzic do kolezanek i po sklepach, a nie o powerslide'y :) 1.8-2.0, najlepiej w dieslu pewnie styknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proponuję różowe, z diamencikami na felach i skórą z grawerowanymi inicjałami - a najlepiej w ogóle stylizowane przez jakiegoś Lagerfelda

nalepiej nada się do tego jakiś roadster - może byź Z3 lub Z4

tylko lakier koniecznie pod kolor... czegoś tam ważnego

 

takie byłoby ok :) lanosy itp odpadają :) najlepiej, jakby lakier zmieniał się pod kolor torebki i bucików :) ale fajnie by było, jakby miał jeszcze coś konkretnego pod maską, ale nie na tyle, żeby były problemy z tankowaniem (kasa, kasa), bo na rzepaku jeździc nie mam zamiaru :)

 

myślę, że ładniutkie Z4 byłoby całkiem całkiem dla kobietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena nie gra roli ...

 

fajnie by było, jakby miał jeszcze coś konkretnego pod maską, ale nie na tyle, żeby były problemy z tankowaniem (kasa, kasa), bo na rzepaku jeździc nie mam zamiaru

 

Czyli jednak auto ma być tanie...

 

 

najlepiej, jakby lakier zmieniał się pod kolor torebki i bucików

 

 

Proponuję 315 e21 pomalowaną srebrnym fantachromem na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :?: Jak ktoś kupuje nową 535d, to raczej nie kupuję taniego auta i cena dla niego nie gra roli. Mimo, to decyduję się na samochód, którym przejechanie 100km kosztuje tyle samo co zwykłą trójką. Wydaję mi się, że nie każdy lubi wydawać ciężko zarobionych pięniedzy na paliwo. A dokładniej, nie lubi dofinansowywać bandę rządowych darmozjadów. Jeżeli szukałbym auta dla kobiety, to przedewszystkim jak najmłodszego. Panie nie lubią brudzić rączek, jak coś się popsuję. A pomoc drogowa i warsztat kosztują sporo. Więc obstawiam na Z4 3.0 Coupe. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rybciaMpower, to moze jednak zdecyduj sie, czy cena gra role, czy jednak nie gra roli.

Bo jezeli nie gra - to proponuje Z M4.

Jezeli jednak gra role - to E36 Compact 318 is lub 323 ti z instalacja gazowa wtrysku sekwencyjnego, albo 318 tds.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.