Skocz do zawartości

Jakie opony letnie do E46?


specuu88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu ostatnio tak admini kasuja? Jak stasiu męczył forum o wiele bardziej to nie kasowali.

 

Za dużo kasują źle za mało kasują też źle. :mrgreen: przyp. mod

 

Staszka można zostawiać- jest wesoły i niegrozny. Na pewno wielu osobom poprawia humor :D

Edytowane przez mrlon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu moje posty znikają? :mrgreen:

 

Kto to robi? Magia jakaś.

 

Co do tematu: Polecam Dunlop Sport maxx rt tej nowszej wersji od 2014/2015r.

 

 

 

Jak o Staszku moze byc, to tym bardziej ten news z onetu.

http://i.epvpimg.com/LjRnf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dunlopy zakupione.Udało mi się ostatni komplet wyrwać za 950zl.Koleś wczoraj wystawił 30kompletów a dzisiaj już nic.Co lepsze siedzę sobie patrzę 17kompletów zostało a miał 30dziś.. ok i po 2h wchodzę bo chce kupić a tu jeden komplet :shock: ale udało się zakupić

 

Ceny dunlopów na allegro 990/1020 a nawet 1100zł

 

opony deklaruje z 2016r

Datę produkcji wyczytasz z opony. Składa się z czterech cyfr i jest umieszczona na obwódce. Np. cyfry „1415” oznaczają: dwie pierwsze tydzień roku (czyli 14), dwie ostatnie to skrót roku produkcji – oznacza 2015 rok.

Co do allegro... Kolego chyba tak tanio nie będzie. Dolicz do tego koszt montażu + ewentualna reklamację i masz pozamiatane. Wybrałem te same opony (tyle że rok produkcji 2016) i za komplet z montażem (w cenie nowe wentyle) zapłacę 1160 zł. Moim zdaniem nie warto kombinować dla 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie opony 205 55 r16 z przesyłką wyszły 985zł a były po 950zł wystawione 30kompletow

 

do tego jutro pojadę na maszynę hunter to mi wyważą+test drogowy 120zł +20zł za nowe wentyle

 

wentyle sprzedawca daje ale dosyła osobnym listem a mi sie nie chce czekać :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wysyłając je w tym samym dniu razem z oponami dojdą tego samego dnia. Zmień opony, wyważ porządnie, daj znać co i jak. Sam mam problem z drganiami. Mam również mały problem z felgami ale już czekają praktycznie nówki. Więc będziemy wymieniać się informacjami aż wyeliminujemy drgania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony przyszły+wentyle

 

Wszystkie opony 10 tydzień 2016 :norty:

a powiedz mi czy na tym rozmiarze tez jest napisane "made in poland"

bo miałem te oponki w rozmiarze 195/65/15 i były robione w polsce i z jakością nie było za super po 2 sezonach się ich pozbyłem(zrobiły się szare a były regularnie konserwowane i tak jakby zaczęły parcieć bo zaczęły się robić takie małe pęknięcia)

ogólnie jeżdziło się super bo są bardzo ciche ale też bardzo miękkie i za dużo się na nich na pewno nie da pojeżdzić

i spalanie na trasie na nich spadało tak że nie dowierzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz proste felgi zwykła wyważarka da radę. Jeżeli masz problemy z felgami pojedź na wyważarkę hunter z testem drogowym.

 

felgi powiedzieli niby ok..ale ja chce tam jechać ze względu na nowe opony to na hunterze im wyjdzie czy opony ok czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage problemy które opisujesz to zdecydowanie lepiej zrobic test drogowy

maszyna wskaże która felga na ktore koło, ewentualne siły zostaną jak najlepiej rozłożone

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie coś nie tak to na zwykłej ci wyjdzie

gość u którego ja zawsze robię z kołami mówił mi kiedyś żę jak maszyna pokaże żę trzeba kleić albo nabić powyżej 60gr na felgę to coś jest nie tak albo z felgą albo oponą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie coś nie tak to na zwykłej ci wyjdzie

gość u którego ja zawsze robię z kołami mówił mi kiedyś żę jak maszyna pokaże żę trzeba kleić albo nabić powyżej 60gr na felgę to coś jest nie tak albo z felgą albo oponą

ee tam, to ze wyjdzie duzo gram, moze byc akurat zbiegiem okolicznosci ułozenia felgi wzgledem opony, majac dobra maszyne i wiedze na temat mozliwosci maszyny mozna odwracac opone, przesuwać zgodnie ze wskazaniami maszyny tak ze ze 100gram zrobi sie 10gram, tylko ze to wymaga cierpliwości i co najważniejsze chęci

 

a ze u nas robi sie na ilosc nie jakosc to....

 

temat kalibracji praktycznie nie istnieje, znam warsztat gdzie od 7 lat nie robili kalibracji, nawet nie mają zamiaru jej robić :duh: bo po co ? skoro działa, tylko jak działa juz ich nie interesuje, wazne ze biją $ bez ponoszenia kosztów, polska :mad2:

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.