Skocz do zawartości

e53 gdzie kupić zestaw AUX?


gorilla84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś gdzie można takie coś nabyć?

w jednym sklepie napisali mi, że są dwa zestawy i za bardzo nie wiadomo który będzie pasował

Może ktoś to robił w ASO?

ma jakiś cennik? może koszta doposażenia w USB będą podobne?

Może ktoś ma jakiś magiczny warsztat audio, który by coś na zasadzie USB podłączył?

Dodam, że auto wyposażone w DSP

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz navi? Jeśli tak to wyjmij monitor i sprawdź czy przy wiązce masz dołączoną dodatkową wolną 3 pinową wtyczkę, jeśli tak to jesteś w domu i możesz doposażyć auto w AUX za grosze. Obecność tej wtyczki zależy od roku produkcji X5, początkowe roczniki jej nie miały. Jeśli jej nie masz to sprawa jest już sporo bardziej skomplikowana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Masz navi? Jeśli tak to wyjmij monitor i sprawdź czy przy wiązce masz dołączoną dodatkową wolną 3 pinową wtyczkę, jeśli tak to jesteś w domu i możesz doposażyć auto w AUX za grosze. Obecność tej wtyczki zależy od roku produkcji X5, początkowe roczniki jej nie miały. Jeśli jej nie masz to sprawa jest już sporo bardziej skomplikowana...

 

 

Witam podłącze się do tematu ja z tyłu navi mam taką kostkę co muszę dokupić żebym miał aux-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli jest kostka to kupujesz kabel i tyle ,

 

jeśli nie ma navi to szanse na obecność kostki sa znikome ;) ja posiadam 16:9 i dosyć dobrze wyposażone auta a kostki nie mam za monitorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Były w nią wyposażone auta produkowane bodajże od 10/2002.

 

czyli idąc tym tokiem moje auto ma tą kostkę :) 08.2005

Pytanie tylko co muszę dokupić,żeby to ruszyło?? I pewnie trzeba by to potem z komputerem uruchomić?? Czy po podłączeniu pojawia się opcja AUX z automatu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz dokupować, jak masz zdolności do lutownicy potrzebujesz dwa kondensatory jeden rezystor jeden jack stereo kawałek kabla dwie żyły w ekranie w sumie 5zł plus robocizna schemat na internecie. Aux pojawi się sam po podłączeniu kabla. http://homepage.ntlworld.com/richard.parkinson7/BMW/AUX-PINOUT.jpg Edytowane przez tomasz206
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla tych co maja auto przed 2002 jest nadzieja na aux. Wymaga jednak lutowania.

Dla tych co mają DSP z SPDIF też jest nadzieja.

 

 

Zgłębiam temat od paru dni.

Jak dobrze pójdzie będę miał dźwięk z androida cyfrowy prosto do DSP - czyli idealne rozwiązanie bez żadnej konwersji A/D D/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.