Skocz do zawartości

E46 323Ci - angol po przekładce. VIN: EBM32090EX33286


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

kolega szuka dla siebie E46 w nadwoziu coupe z silnikiem R6. Budżet na ten samochód ma ustalony na 18k.

Samochód z ogłoszenia z niższą ceną ale zainteresował się bo fajny kolor :)

Po sprawdzeniu VIN wychodzi na to, że to angol po przekładce.

Zadzwoniłem do sprzedającego mu to uświadomić, ale zaczął rżnąć głupa i stwierdził, że "to niemożliwe, bo to było sprawdzane". I jeszcze jakieś brednie, że sprzedaje dwa samochody z kierownicą po prawej stronie i tego nie ukrywa czy coś podobnego.

 

Link do aukcji: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-323-ci-coupe-2-5-benzyna-170-km-zarejestrowana-ID6yi9W9.html

Edytowane przez Brk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tapicerce nie potrafię się doszukać niczego podejrzanego, no może oprócz tego podłokietnika w innym kolorze :) Co jest nie tak z tą tapicerką?

Jak zacząłem się uważniej przyglądać to jedynie zauważyłem na ostatnim zdjęciu tą czarną naklejkę z wartościami ciśnienia w oponach, która przynajmniej u mnie jest chyba po drugiej stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilibyśmy konkurs na spostrzegawczość, ale to tak łatwe, że sam napiszę :8)

W europejskim coupe fotel kierowcy ma jedną rączkę do składania fotela, a fotel pasażera dwie.

Żeby kierowca mógł z pozycji siedzącej pomóc wysiąść osobom siedzącym z tyłu, samemu jednocześnie pozostając siedząc (poprzez złożenie fotela pasażera).

Tu jest odwrotnie :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.