Skocz do zawartości

Jak używasz swojego BMW, co w nim lubisz a czego nie?


Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w związku z projektem na uczelni mam do Was kilka pytań:

 

1. Jak używasz swojego samochodu? (np. trackdaye, rajdy i jazda bokiem po bułki)

2. Co najbardziej Ci się podoba w Twoim aucie? (np. napęd na tył i bezpośrednie prowadzenie)

3. Co Ci się nie podoba w Twoim samochodzie? (np. jest tak głośny, że w środku ciężko pogadać. na dłuższy czas męczy)

4. Co Cię najbardziej denerwuje podczas jeżdżenia autem? (np. jak mi się przegrzewa slick i koszę trawę miską olejową.)

5. Zmienisz coś w aucie w tym roku? (np. założę nowe felgi)

 

Pytania są związane z moim projektem na uczelni, którego celem jest przekrojowa analiza rynku, podzielenie go na grupy potencjalnych klientów, określenie ich potrzeb, itp.

Będzie mi bardzo miło jeśli mi w tym pomożecie!

 

Pozdrawiam,

Hyde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czemu nie pomóc...

 

1. Autko używam najczęściej na dojazdy na spotkania z klientami, czyli do pracy, ale również zawożę codziennie córkę do przedszkola i jeżdżę na zakupy.

2. Komfort, prowadzenie i prestiż.

3. Słabe wyposażenie.

4. Brak automatu.

5. Przymierzam się do zmiany wnętrza na skórzane.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1. Dojazdy do pracy i z powrotem, przejażdżki bez celu :-) Żadne jazdy bokami, spokojnie dopóki się nie rozgrzeje, a potem czasem "wdepnę".

2. Piękna linia nadwozia, precyzja i pewność w prowadzeniu, tył napęd, świetny na wypady poza miasto, uniwersalność 3er: powoli i dostojnie jak w limuzynie albo szybko i dynamicznie jak mam ochotę :-)

3. Kierownica "kwadratowa" bez multifunkcji.

4. Mam chyba jakiś problem z uszczelką przy drzwiach kierowcy albo szybą, bo słyszę hulanie wiatru przy większych prędkościach :-/

5. Założę kierownicę 3-ramienną z multifunkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 530d

 

1 - Auto codziennego użytku ( praca, wypady weekendowe itd )

2 - To, że jak stoi przed garażem a ja pale papierosa w oknie i zachwycam się tą liną 15 - letniego auta :)

3 - Ogromna, czteroramienna kierownica

4 - Nie przypominam sobie jeśli chodzi o moje auto. Ale przyczepie sie do naszych dróg - na zawieszeniu M Technic trochę uciążliwe.

5 - Zmiana podsufitki na czarną M Pakietową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za odpowiedzi! Mam nadzieję na kolejne, żeby nam się udało wyciągnąć jakieś wnioski :D

 

To ja dodaję po co mi moje obecne BMW:

 

e36 325i

1. Auto tylko do rajdów i trackdayów (w budowie)

2. Dźwięk, prowadzenie i uczucie kiedy auto się napędza.

3. Rdza na progach i w kilku innych miejscach

4. Zwykły fotel (na razie)

5. Pojadę na montaż klatki, wsadzę kubły i pasy szelkowe.

 

Mam nadzieję, że za jakiś czas dołączy do niego też daily driver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jesli to jeszcze aktualne to moje 3 grosze:

 

1. Jazda do pracy, wieksze wyjazdy, przejazdzki dla zabawy

2. SIlnik, precyzyjny uklad kierowniczy, pewne prowadzenie

3. Troche twarde zawieszenie jak na niektore polskie dziury, lekkie braki w wyposazeniu

4. Inni kierowcy

5. Oleje, filttry, opony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

1. Każda moja Beta daje mi radochę z jazdy. Czasem depczę w podłogę ale częściej delektuję się komfortem prowadzenia.

2. Elastyczność na drodze, wygoda premium, detale jak np zmiana czułości kierownicy w zależności od prędkości.

3. Brakuje mi lepszego wyposażenia multimedialnego typu audio i navi

4. Brak wyobraźni kierowców, bo w Betkach nie denerwuje mnie dosłownie nic

5. Obszywam panel przedni skórą. Jest już listwa a będą jeszcze skórzane uchwyty w boczkach. Sporo planów do zrealizowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

E46 318i

 

1. Okazjonalnie - właśnie po chleb i chałkę do centrum (w Krakowie jest tylko jedna dobra piekarnia, na Meiselsa) lub z Żoną wieczorem do kina, na koncert itd.

2. To jak dobrze się prowadzi, że pomimo 19 lat wygląda i jeździ jak nowy, to że po zaparkowaniu i wyjściu z niego oglądam się gdy odchodzę, ba, mogę się na niego patrzeć bez przerwy.

3. Że nie ma R6 pod maską.

4. Patrz punkt 3.

5. Polerka lakieru, choć trochę to na siłę, po prostu nic mu nie dolega a chcę go utrzymać w stanie fabrycznym.

Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawy temat :cool2:

 

1. Pojazd rekreacyjny czyli wyjazdy dla przyjemności.

2. Wygoda, wygląd, nawigacja, HUD, pojemność bagażnika i ogólnie jeśli chodzi o markę masa informacji ogólnodostępna i jak narazie bezawaryjność

3. Nie mogę znaleźć siedzeń komfortowych w dobrej cenie :wink:

4. Za małe lusterka i felgi do tego zbyt mały kąt skrętu jak na RWD

5. Alarm (jeszcze nie zamontowany), Lusterka (już są) , migacze F style (już są ), popielniczka (jeszcze nie zamontowana) na przyszły rok wirus i może większy IC

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sporadycznie, przeważnie w weekendy. Ogólnie jako auto wyjazdowe.

2. Prowadzenie, wnętrze, dobra jakość materiałów.

3. Hmmm. Wszystko jest ok, no może poza małymi wibracjami diesla R4 (przesiadłem się z benzyny R6).

4. Gabaryty auta podczas parkowania w centrum.

5. Nie. Zostaje seryjna taka jak wyszła z fabryki. Wizualnie i technicznie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.