Skocz do zawartości

Aktualizacj Map (Navi Professional)


KrzysztofS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I tak w samochodzie jest USB 2.0.

 

Skąd takie info?

 

Na infolinii connected drive pan twierdził, że jest 3.0

 

No i mnie złapałeś....ale sprawdzę i powiem! Nie wierzę że jest 3.0!

 

Nie powiedział dosłownie, że w Pana aucie jest 3.0. Zaznaczył jedynie, że na szybkość procesu aktualizacji ma wpływ szybkość pendrive'a. "Im szybszy tym lepiej, najlepiej 3.0", tak powiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% NBT Evo ma "tylko" USB 2.0 złącza mają tylko po 4 piny, a gniazdo standardu 3.0 to osiem styków (4 sztuki od 2.0 i cztery od 3.0)

 

@PiotrekF36 Czy kupując FSC do NBT EVO dostałes plik do wgrania na USB, zgodny z nowym standadem FSC dla NBT EVO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% NBT Evo ma "tylko" USB 2.0 złącza mają tylko po 4 piny, a gniazdo standardu 3.0 to osiem styków (4 sztuki od 2.0 i cztery od 3.0)

 

@PiotrekF36 Czy kupując FSC do NBT EVO dostałes plik do wgrania na USB, zgodny z nowym standadem FSC dla NBT EVO?

 

To by się zgadzało bo Class 10 to około 50 Mbps a mój pen miał 130Mbps a czasowo mniej więcej tyle samo:) Chyba, że policzymy ile się te mapy wgrywały z kompa na pena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% NBT Evo ma "tylko" USB 2.0 złącza mają tylko po 4 piny, a gniazdo standardu 3.0 to osiem styków (4 sztuki od 2.0 i cztery od 3.0)

 

@PiotrekF36 Czy kupując FSC do NBT EVO dostałes plik do wgrania na USB, zgodny z nowym standadem FSC dla NBT EVO?

A co to jest ten nowy standard FSC? Dostałem kod oraz linki od map, wgrałem na kartę i zainstalowałem bez problemu w aucie... najlepsze jest to, że samochód ani razu nie zapytał mnie o kod FSC.

 

BTW Kod FSC który dostałem w styczniu jest taki sam, jak ten który teraz pojawił mi się w portalu Connected Drive...

Edytowane przez PiotrekF36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% NBT Evo ma "tylko" USB 2.0 złącza mają tylko po 4 piny, a gniazdo standardu 3.0 to osiem styków (4 sztuki od 2.0 i cztery od 3.0)

 

@PiotrekF36 Czy kupując FSC do NBT EVO dostałes plik do wgrania na USB, zgodny z nowym standadem FSC dla NBT EVO?

A co to jest ten nowy standard FSC? Dostałem kod oraz linki od map, wgrałem na kartę i zainstalowałem bez problemu w aucie... najlepsze jest to, że samochód ani razu nie zapytał mnie od kod FSC.

 

BTW Kod FSC który dostałem w styczniu jest taki sam, jak ten który teraz pojawił mi się w portalu Connected Drive...

 

U mnie też było ostrzeżenie, że samochód powinien się zapytać o kod, ale nie zapytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Widzę, że ktoś z Was pobierał już nowe mapy via macOS. Mam u siebie macOS Sierra. Po pobraniu konfiguratora pojawia mi się plik w formacie .exe i wyskakuje komunikat, że system macOS nie obsługuje plików Windows. Pomocy :pray:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś z Was pobierał już nowe mapy via macOS. Mam u siebie macOS Sierra. Po pobraniu konfiguratora pojawia mi się plik w formacie .exe i wyskakuje komunikat, że system macOS nie obsługuje plików Windows. Pomocy :pray:

 

Niestety, po tym jak odświeżyli wygląd nie działa już pobieranie klienta na maca. Odkąd jest nowy interfejs nowe mapy pobieram przez windowsa. Na infolinii nie potrafią pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czesc,

nigdy nie aktualizowalem map w samochodzie ani mnie to w zasadzie bardzo nie interesowalo, ale mam kilka pytan mimo wszystko bo chcialbym takiej akutalizacji dokonac

- z tego co wyczytalem te aktualizacje nie maja nic wspolnego z connected drive ? ( mialem ta usluge wykupiona, ale niedawno mi wygasla )

- mapy sciagamy ze strony connected drive, tak ?

- zeby miec je za darmo to trzeba posiadac nawigacje professional czy wykupiony dostep na te 24 msc za 445 zl na BMW lub na allegro ten FSC jakos taniej to wychodzi, ale czy wtedy to jest rowniez na okres 24 czy jednorazowy ?

- czy da sie jakos sprawdzic jakie uslugi byly poprzednio aktywowane w pojezdzie przez poprzedniego wlascicela ? Ciekawe wlasnie jak to bylo z ta akutalizacja map bo auto jest z 2013 a mapy mam chyba z 2015 zaraz podejde sprawdze, a ostatnio wygasly mi uslugi Concierge Services Real Time Traffic Information BMW Online to z tego jeszcze korzystalem po zakupie auta a nie wiem jak to bylo z nawigacja bo nie interesowal mnie ten temat za bardzo

 

 

U siebie mam coś takiego

7a6da3bd1e99671a9fe86090b3b6c5b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.