Treść opublikowana przez t1sh0
-
Zmiana kierownicy
Firma Serwis-kierownic. Pojechałem do nich ponieważ nie mieli kierownicę na wymianę. Zajęło im około 3 godzin. Zapłaciłem 250zł.
-
Zmiana kierownicy
Zrobiłem moją ponad rok temu za 250zł! Wygląda dużo lepiej niż originał!
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Nie ma i nie wierze w darmowych rzeczach. Czyli za serwis się płaci. Jak ktoś nie chce to jest osobisty wybór!
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
No tak zgadzam się! :) Ale nie każdy samochód ma Google Earth jako nawigacja podstawowa. O to mi chodziło.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Google Earth w Q7 słabe nie jest!
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
"wybaczcie, ale Q7 poza tym, ze duze ( z zewnątrz) to koniec zalet tego samochodu." Trochę nie po ważna wypowiedz! Prawdę że każdy ma inny gust ale nowy Q7 nie odstępuje X5 i XC90. Prawdę że trochę nadmuchany! Ale się siedzi w środku a nie z boku. :) W XC90 nie nienawidzę tego tabletu po środku! No i też że nie ma możliwości używania pokrętło do tego tabletu. Silnik jest jaki jest niestety za głośny jak dla mnie. Bagażnik w X5 jest trochę większy niż na przykład w Subaru Forester. Jak masz tylko dwójka dzieci powinno być ok. Zamiast w XC90 i Q7 większość bagażniku jest odpowiednia do ich rozmiary i użytkowania czyli rodzinny samochód. Dźwiękoszczelność Q7 jest naprawdę na wysokim poziomie. Rozważałem X5 i XC90. X5 odpadł po przejechaniu się Q7!!! Jak będzie miał więcej wrażenia z Q7 to napisze.
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Z tego samego powodu zrezygnowałem z X5! Niestety bagażnik jest za mały jak zarówno 3 rząd. Nasz stary XC90 bardzo fajni samochód nawet jak się psuł to wybaczaliśmy! :) Nowy XC90???? Co mogę powiedzieć? Wnętrze pierwsza klasa, sylwetka też plus dużo miejsca ale po pierwsze silniki są jaki są. Niby naciskasz gazu, silnik wije, odczucie po prosto go niema a licznik już na 140km/h! Nie przekonał nas ten samochód a naprawdę czekaliśmy na niego! Przejechaliśmy mi się nowego Q7 i jestem pod wrażeniem! Wnętrze przestronne i bardzo dobrze wykonane nawet mogę powiedzieć że materiały są lepszą jakością niż w XC90. Też kufer jest spory! Technologii zastosowany w Q7 jest mnóstwo. Virtual cockpit jest mega wygodni. Tylna oś skrętna transformuje ten samochód w limuzyna! :) No tak cena też jest Top notch ale silnik jest 3.0, 600nm i 272 koni. Wyciszenie jest o dużo lepsze niż w X5 i XC90 a z dodatkowymi szybami dźwiękoszczelnych powinno być jeszcze lepsze.
-
2015 118i po 20kkm dolać olej???
Jutro na wymiana reflektora! Czekałem tylko 5 tygodni że by ASO załatwili sprawę. Żona miała mała stłuczka! :) A przy okazji zapytam czy muszę mieć 1l oleju w bagażniku tak na wszelki wypadek z komunikatem i spragnionym silniku.
-
2015 118i po 20kkm dolać olej???
Zgadzam się! :) To samochód żony. Od pierwszego serwisu będzie wymieniał co 15kkm.
-
2015 118i po 20kkm dolać olej???
Już dolałem dlatego że w instrukcji jest napisano że z taki komunikat max 200km. Dolałem litr i jest spokój.
-
2015 118i po 20kkm dolać olej???
Chyba w ASO powiedzą że TTTM
-
2015 118i po 20kkm dolać olej???
Witam, Wczoraj wieczorem pierwsza niespodzianka! Komunikat że by dolać 1l bo jest na minimum. Silnik jest ostatni 4cyl! Dzisiaj będę dzwonić do ASO. Dla mnie to jest po prosto nie domyślenia że nowy samochód zażera oleju po 20kkm. Co wy na to?
-
BMW F15 25d vs Volvo XC 90 D5 Audi Q7 lub inne
Tylko że RX z reflektory adaptacyjny tylko w najdroższa wersja! Fajnie naciąganie...
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Zgadza się! Ale też hasło było podane na stronie. No i USB port jest 2.0 jak kolega napisał wcześniej.
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Skąd takie info? Na infolinii connected drive pan twierdził, że jest 3.0 No i mnie złapałeś....ale sprawdzę i powiem! Nie wierzę że jest 3.0!
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
No nie! Chodziło mi o to że aktualizacja trwała i przerwałem 3 razy i za każdym razem zaczynało od tam gdzie się zatrzymalo
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
A jakiego pena masz, jeśli mogę spytać? Bo mi w serwisie powiedzieli, że taki zabieg może trwać nawet do godziny. Więc jestem ciekawe czy te 20 minut to zasługa szybkiego usb 3.0 pendrive'a czy po prostu tyle to trwa nawet z jakimś starszym penem 2.0. Mam Sandisk Cruzer Extreme 32GB 3.0. I tak w samochodzie jest USB 2.0. Co w serwisie mówią to jest jedno w a rzeczywistości innego. Dodam tylko że jak jest update nawet jak wyłączysz silnik i zamkniesz auto to potem zacznę od kiedy się zatrzymało! :) Sprawdziłem wczoraj i było ok. Przerwałem 3 razy i było ok. Nowy mapy są zainstalowane.
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
U mine też zajęło około 20min! Fajna rzecz nie BMW przerzuciło aktualizacja na nas. Win-Win sytuacja! Każdy zaoszczędza czas i pieniądze.
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
No i tu też BMW się popisało...na MAC też program dziala
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
Tylko 15GB plus kod! Fajna rzecz!
-
Aktualizacj Map (Navi Professional)
No i teraz niespodianka! :) Już mapy są na strone ConnectedDrive!