Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
jak tylko będziesz wybierał się ponownie w te rejony to zapraszam ;) świetne zdjęcia i ciekawy post. marzy mi się od dawna taka trasa i właśnie finisz przy Gardzie lub Como. mam nadzieję,że się kiedyś spełni. widoki obłędne,a autko prezentuje się wyśmienicie :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Świetne zdjęcia, autko też :cool2: , w tym roku też wybrałem się na eurotrip-a tylko dla mnie czyli wielkiego "samochodziarza" muzea aut to obowiązek jak i Nurburgring. Koło granicy Szwajcarii z Niemcami jest największe na świecie muzeum aut. Moja wycieczka, też miała Wrocław na końcu listy. :roll:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zwiedziła sobie trójka :cool2:

Ja w tym roku miałem też obiazdówkę. Tak w skrócie zacząłem od Alicante w Hiszpanii, przez całe wybrzeże Francji, Monaco, San Remo we Włoszech, Mediolan i już na Warszawę przez Szwajcarię, Austrię i Niemcy :wink:

Polecam takie wypady. Niestety nie byłem swoim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie co roku jeżdżę w te rejony, fajny trip :)

 

Taka mała uwaga co do zdjęć - pomijając, że wrzucasz 2 razy to samo z 10% innym kadrem, to już podczas robienia zdjęcia warto zwrócić uwagę, żeby np. nie ucinać auta, a też lepiej jak nie ma innych w tle. Parę takich nawyków i potem masz lepsze zdjęcia na pamiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Uwielbiam takie objazdowe wypady. Tylko my jeździmy w dwie rodziny luksusowym busikiem wynajętym od kolegi. Swoim BMW krótsze drugie wakacje w lecie, lub w zimie.

Super ogląda się takie zdjęcia, nie tylko paczek z kolejnymi fantami do auta :P

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
wąsko tam momentami :D tirem z biedronki by się nie złamał ;) idealna pogoda na takie trasy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dopiero co tez kupilem Estoril 328 ☺ i szukam opon. Czesto widze ze na lato lub zime dedykowane sa na tyl szersze do naszych autek. Dlatego zapytalem znawce tematu. Na lato rozumiem ze tez po 225 na wszystkie?

Felgi M pakiet 18 sa na tyl szersze 8,5J a na przod 8J i czy to nie wplywa na Xdrive jezeli zalozy sie oponki na tyl i przod 225

Gratuluje autka bardzo ladne ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dziękuje. Jeśli chcesz założyć na te felgi o rożnych szerokościach to musisz dać 255 na tył. Ja mam akurat drugi komplet kół na zimę i wszystkie felgi są 8", stad założyłem 4 x 225.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę to widzę że jest kilka osób chętnych na eurotripy a nawet takie które jeżdżą :)

Może byłby ktoś chętny żeby połączyć siły i pojechać w 2-3 auta, najlepiej tak żeby dojechać do morza we włoszech/francji/chorwacji ? Z żoną też myślimy o takim wypadzie jako że jeszcze młodzi i bez dzieci to kiedy jak nie teraz :)

 

Randall z ciekawości taką trase jak zrobiłeś 3800km to coś koło 1800pln paliwo a inne opłaty winiety,noclegi itd ?

Ile dni taka trasa ? Znajomi kiedyś byli to troche wymęczeni wrócili ale za dużo ich w aucie było i jechali insygnią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Sorry ze tak późno ale jakoś przepadł mi mój własny temat ;)

 

Paliwo tak jak mówisz, winiety łącznie jakieś 70€. Z noclegami ciężko wyczuć bo zależy kiedy zrobisz booking. Im wcześniej tym taniej wychodzi :) bardzo chętnie pojechałbym z kilka aut ale ciężko to wszystko zgrać - może kiedyś się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi jak z dynamiką tego 328ix w zakresie 0-100 i 100-200?

Kolega ma ten sam silnik w budzie 5er auto się w miarę fajnie zbiera a 3er jest chyba lżejsza więc powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
0-100 jest bardzo dobrze moim zdaniem, wg papierów 5,8 s, dodatkowo launch control. 100-200 w racelogic wychodzi tak sobie, ale w zasadzie rzadko korzystam z takich przyspieszeń. Napewno przez napęd jest strata 100-200 ale za to kiedy trzeba szybko włączyć się do ruchu albo wyprzedzić kogoś niezależnie od pogody to x bardzo pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 to super czas jak na tą moc..100-200 to wiadome że x drive waży swoje i są straty.

Jakie czasy na RL 100-200 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-200 w 335d seria 286 było 15s RL to tu pewnie z 17s powinno być za to do setki czas identyczny :)

Jak coś to my jesteśmy elastyczni czasowo w sprawie wyjazdu, może by zrobić najpierw jakąś objazdówke na wiosnę po ładnych zakątkach PL a jak temat wypali to potem coś za granice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.