Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fabrycznie też jest animacja, tyle że inna. Sprawa jest zawiła ale przeczytałem o tym pół internetu i znalazłem. Aby w ogóle ją zobaczyć należy odpalić samochód w czasie krótszym niż 20 s od otwarcia. Chodzi o to że po otwarciu drzwi wszystko już startuje i jeśli odpalamy minutę czy 40 sekund po tym to już nie ujrzymy animacji startowej tylko menu Idrive. Jest ona tylko na czas kiedy system się bootuje.

Ja też właśnie zachodziłem w głowę wg jakiego klucza to się wyświetla – bo raz jest a raz nie ma... :) W takim razie chyba sobie dokoduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale fabrycznie też jest animacja, tyle że inna. Sprawa jest zawiła ale przeczytałem o tym pół internetu i znalazłem. Aby w ogóle ją zobaczyć należy odpalić samochód w czasie krótszym niż 20 s od otwarcia. Chodzi o to że po otwarciu drzwi wszystko już startuje i jeśli odpalamy minutę czy 40 sekund po tym to już nie ujrzymy animacji startowej tylko menu Idrive. Jest ona tylko na czas kiedy system się bootuje.

 

Też mnie to zastanawiało dlaczego czasem się pojawia, a czasem nie. Rozwiązałeś "zagadkę dzieciństwa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez całą galerię :D Świetne auto :) Opis z pierwszej strony... jakbym czytał o sobie jak oglądałem kolejne auta na placu do odbioru od ręki :)

 

Świetny kolor, 28i i zmiany w dobrym kierunku :cool2: Autko prezentuje się genialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuję :) Starałem się żeby moje odczucia przydały się innym :wink:

 

Jak już wspominałem gratuluję wyboru i czekam na galerię po odbiorze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Kilka fotek po wosku Poorboy's World Nattys Blue :)

 

http://i.imgur.com/A3SxY5e.jpg

 

http://i.imgur.com/jU9h6cP.jpg

 

http://i.imgur.com/u3kzNII.jpg

 

http://i.imgur.com/2wwIvMb.jpg

 

Niedługo mały eurotrip to będzie jakiś świeży content :mrgreen:

 

Trochę jestem wkurzony bo pokazuje mi 2100 km do serwisu olejowego ale nie świeci jeszcze "na żółto" i nie chcą mi go zrobić. A mam do pokonania ponad 3kkm. Olej jest i tak świeży bo robiłem "swoją" wymianę, ale niezbyt bym chciał mieć choinkę na desce podczas wyjazdu.. Ciągle się łudzę że jak spadnie na 2000 km to zaświeci na żółto ale nie wiem czy to pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyzej: od 5k km zaczyna sie odliczanie co 100km (wczesniej co 1k km) a przy wskazaniu 2k km mozna juz jechac na przeglad.

Ps na przeglad mozna umowic sie wczesniej, jesli wiesz, ze na czas przegladu bedzie palic sie na zolto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Też tak zawsze mówiłem ale coś się zmieniło i nie mogą tego rozliczyć z pakietu BSI dopóki nie zaświeci na żółto. A naprawdę mam dobry układ z ludźmi w ASO i samo ASO też jest bardzo w porządku. No ale już wszystko wiem - jeśli nie zaświeci to mam jechać, bo nawet jak przyjadę z -1000/2000 to nie zabiorą mi gwarancji. A olej i tak świeży :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kilka fotek po wosku Poorboy's World Nattys Blue :)

 

http://i.imgur.com/A3SxY5e.jpg

 

http://i.imgur.com/jU9h6cP.jpg

 

http://i.imgur.com/u3kzNII.jpg

 

http://i.imgur.com/2wwIvMb.jpg

 

Niedługo mały eurotrip to będzie jakiś świeży content :mrgreen:

 

Trochę jestem wkurzony bo pokazuje mi 2100 km do serwisu olejowego ale nie świeci jeszcze "na żółto" i nie chcą mi go zrobić. A mam do pokonania ponad 3kkm. Olej jest i tak świeży bo robiłem "swoją" wymianę, ale niezbyt bym chciał mieć choinkę na desce podczas wyjazdu.. Ciągle się łudzę że jak spadnie na 2000 km to zaświeci na żółto ale nie wiem czy to pewne.

 

Te ujęcia z dołu, na tle nieba - czad! :cool2:

Cholera, za*******e masz to auto :mrgreen:

 

Też tak zawsze mówiłem ale coś się zmieniło i nie mogą tego rozliczyć z pakietu BSI dopóki nie zaświeci na żółto. A naprawdę mam dobry układ z ludźmi w ASO i samo ASO też jest bardzo w porządku. No ale już wszystko wiem - jeśli nie zaświeci to mam jechać, bo nawet jak przyjadę z -1000/2000 to nie zabiorą mi gwarancji. A olej i tak świeży :)

 

Gdyby mieli zabierać gwarancję w takich przypadkach było by to lekką paranoją i prawdopodobnie skończyło by się szybko w sądzie.

Wpadnij na piwo na rynek do Krakowa to się powinno zapalić na żółto jak wrócisz :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuję panowie !

 

Piwko w Krk kiedyś jak najbardziej, można więcej osób zwołać, autostrada cała gotowa więc 2 godziny i jestem, można pomyśleć o jakimś małopolskim spocie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja robiłem jakies 4-5 razy i nie widać zbytnio oznak zużycia ;) z tym ze to typowy letni wosk - bardzo łatwy i przyjemny w nakładaniu ale niezbyt trwały. Za to rewelacyjnie podbija lakier.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zgodnie z Waszymi wskazówkami równo na 2000 km potrzeba wymiany oleju zrobiła się "na żółto" i wczoraj udało się zmienić.

Poza tym ześwirowała mi szyba kierowcy, w połowie zamykania odbijała i wracała na dół - okazało się że trzeba było ją "zakodować" i po sprawie. Smutne że kiedyś wystarczyło przytrzymać przycisk otwierania / zamykania kilka sekund aby to zrobić a teraz bez kompa ani rusz :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zgodnie z Waszymi wskazówkami równo na 2000 km potrzeba wymiany oleju zrobiła się "na żółto" i wczoraj udało się zmienić.

Poza tym ześwirowała mi szyba kierowcy, w połowie zamykania odbijała i wracała na dół - okazało się że trzeba było ją "zakodować" i po sprawie. Smutne że kiedyś wystarczyło przytrzymać przycisk otwierania / zamykania kilka sekund aby to zrobić a teraz bez kompa ani rusz :duh:

 

Zwłaszcza jak zeświruje w nocy daleko od domu podczas trasy w deszczu :mrgreen:

Przyjdzie jeszcze kiedyś czas, że będziemy żałowali tego całego "zkomputerowania" samochodów.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randal powiedz mi pls jak Ci ASO zamontowało wydech M Performance? ja już u siebie wynegocjowałem za 4050zł za wydech wraz z robocizną, więc chyba się skuszę. Koleś mówił, że oni ucinają stary tłumik i ten nowy zakładają na obejmę tylko, nic nie spawają. Zastanawiam się czy u Ciebie też tak podeszli do tematu, czy jednak im to kazać lepiej zrobić. Plus będzie taki, że przełożyć z powrotem stary tłumik to praktycznie plug and play. Nie sądzę, żebym do starego chciał wrócić, ale przy odsprzedaży samochodu kiedyś może będzie warto przywrócić parę rzeczy z serii, bo wiadomo, że dodatki się ciężko zwracają. Z góry dzięki za info :)

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest możliwe. U siebie w E91 mam tak właśnie założony wydech performance, na obejmę, bez spawania. Dwa lata i nic się nie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randal powiedz mi pls jak Ci ASO zamontowało wydech M Performance? ja już u siebie wynegocjowałem za 4050zł za wydech wraz z robocizną, więc chyba się skuszę. Koleś mówił, że oni ucinają stary tłumik i ten nowy zakładają na obejmę tylko, nic nie spawają. Zastanawiam się czy u Ciebie też tak podeszli do tematu, czy jednak im to kazać lepiej zrobić. Plus będzie taki, że przełożyć z powrotem stary tłumik to praktycznie plug and play. Nie sądzę, żebym do starego chciał wrócić, ale przy odsprzedaży samochodu kiedyś może będzie warto przywrócić parę rzeczy z serii, bo wiadomo, że dodatki się ciężko zwracają. Z góry dzięki za info :)

 

ja placilem za wydech m-performance do 330i 3683,68 zł brutto, ale montowalem od razu przy kupnie nowego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.