Skocz do zawartości

Pneumatyczne zawieszenie e39


bkaczmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Klubowicze! Mam dziwny temat. E39 530 d z M Power pakietem. Od jakiegos czasu schodzi z tylu zawieszenia po stronie pasazera powietrze. Tylko ze jest to bardzo rozne. Czasami stoi tydzien i wiecej w garazu i nic sie nie dzieje a czasami postoi pol godziny i nadwozie lezy na nadkolu. To dzieje sie tylko po stronie pasazera. Przewaznie po otwarciu drzwi kompresor napompuje zawieszenie ale tez nie zawsze. Czasami dopiero po ruszeniu z miejsca. Dzisiaj jechalem trase 700 km i jakies 50 km przed celem w trakcie jazdy zeszlo powietrze . Zaswiecila sie kontrolka i wyswietlilo cos z zawieszeniem. Stanalem i zgasilem auto a po uruchomieniu dalej sie nie podnioslo. Po dojechaniu do celu gdy rozladowywalem auto raptem sie napompowalo. Prosze pilnie o pomoc bo w niedziele musze znowu te 700 km do domu wrocic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak pompuje słuchaj gdzie ucieka powietrze.

 

Jak nie schodzi to inpę podłącz, ustaw na maxa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki przypadek ze tez mi schodziło powietrze po stronie pasazera, tyle w ciagu ok godziny. Stało sie to na urlopie na ktory pojechałem załadowany po dach :mad2: :mad2: :mad2:

Jedyne co slyszalem to ze poducha. Na szczescie okazalo sie ze puszczala gruszka. Była troche przerdzewiala i na ktoryms porze puscila. najlepiej zrob sobie koktail wody z ludwikiem i pryskaj od spodu i sluchaj i obserwoj. Ja miałem na tyle szczescia ze dziurka byla od spodu i szybko ja wychaczylem. Wymiana na uzywana gruche za 30 zeta zalatwila sprawe. wymiana jej z prawej strony wymaga odkrecenia poloski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tylko spod inpy to zrobisz. Mam torque i carly na komorze, ale nie ma na nich opcji.

A czy bez niczego? No raczej nie, jak się sam nie podniesie to nic nie zrobisz.

 

Do świąt masz jeszcze czas, może Ci się uda dojść co nie bangla ;) Jak się dorwiesz do inpy możesz podnieść i opuścić kilka razy i słuchać co gdzie może nie domagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mieszkam w Niemczech i czesci szukam na ebay. Znalazlem, kupilem i jest po problemie. To jest zamiennik ale bez problemu pasuje. Kto chce niech pyta o link bo to sie caly czas zmienia i nie ma sensu bym wyslal link ktory za chwile bedzie nieaktualny. Kto zapyta to bede sie staral wyslac aktualny link. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.