Skocz do zawartości

Co to za wtyk?


mallano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebuje pomocy. Co to za wtyczka? Wychodzi z wiązki widocznej na zdjeciach. Czego tu brakuje?? Auto to bmw e46 320i 2000r przed liftem.

 

https://drive.google.com/open?id=0B4wNhBFnkxliLUdvUlhaWFN1bXM

https://drive.google.com/open?id=0B4wNhBFnkxliVFVJTWlpQlJyQlE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy ten czujnik smrodu kiedyś komuś działał, czy to jedynie bajer? Mam ciągle ustawiony obieg na auto i nie zamyka mi go w przypadku smrodu na zewnątrz, u znajomych jest dokładnie tak samo. Uwalone czujniki, czy chwyt marketingowy? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, czy ten czujnik smrodu kiedyś komuś działał, czy to jedynie bajer? Mam ciągle ustawiony obieg na auto i nie zamyka mi go w przypadku smrodu na zewnątrz, u znajomych jest dokładnie tak samo. Uwalone czujniki, czy chwyt marketingowy? :D

 

Działa na zadymienie, o ile jest sprawny. Ma to sens np. jak jedziesz za starym Jelczem - powinien wtedy zamknąć klapę, da się to usłyszeć albo zobaczyć w INPie.

 

Dzikuje Panowie :) Czujnik już zamówiony całe 10zł na alledrogo używka. Przyjdzie to przeczyszcze i zobaczymy cza zabangla :)

 

Sterownik odpowiedzialny za AUC (Automatische Umluft Control), to IHKA - panel od Climatronika. Jeśli nie miałeś go w standardzie, to będziesz musiał aktywować go NCSem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi raz zadziałał. Stanąłem obok palącego się śmietnika , chmura dymu na auto była mega dużo. Jak jadę za czymś co kopci,typu autobus, ciężarówa itp, to nigdy nie zadziałał. W INPIE nie mam błędu więc, powinno być sprawne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz zadziałał. Stanąłem obok palącego się śmietnika , chmura dymu na auto była mega dużo. Jak jadę za czymś co kopci,typu autobus, ciężarówa itp, to nigdy nie zadziałał. W INPIE nie mam błędu więc, powinno być sprawne.

 

Czyli to w sumie zbędny bajer, bo wątpię żeby ktoś z nas często stawał obok płonących śmietników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli to w sumie zbędny bajer, bo wątpię żeby ktoś z nas często stawał obok płonących śmietników :D

Taa zbędny bajer... Powiedz to w Krakowie, gdzie pewnie teraz AUC ciągle obieg zamknięty daje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.