Skocz do zawartości

Jakie dają rabaty na zakup f30?


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam.

Jakie aktualnie rabat można uzyskać przykładowo na 320i.

Cena z wyposażeniem dodatkowym 183000zł

Rabat 15000zł na wyposażenie dodatkowe od producenta

183000-15000=168000zł

Od tej ceny rabat do kwoty 153000zł

Czy ktoś uzyskał większy rabat w tym roku??

Jeżeli tak to proszę o adres i nazwę salonu oraz o dane sprzedawcy.

Grupa zawodowa lekarz, leasing 25% wpłaty.

Czy leasing bmw to dobry wybór??

Koszt około 108% ile z tego można urwać??

Ostatnia sprawa 320i sportline ledy pakiet pl i kilka gadżetów, czy 330i w standardzie z ledami i tylko pakiet pl??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rabat dobry.

Zdecydowanie lepiej 330i, ale weź chociaż fotele sportowe. Wraz z nimi dostaniesz bez dopłaty lepszą tapicerkę. A są po prostu mega wygodne, możesz regulować więcej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za radę ;) jeszcze jednak chwilę poczekam, ponieważ 320i jednak ciut ( oczywiście to tylko moje odczucie) za wolne. Spalanie niewiele się różni a osiągi jednak diametralnie. I pod koniec roku pewnie rabaciki też będą spoko ;)
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Teraz jest na serię 3 rabat 20000zł.

Taka otrzymałem odpowiedź od mojego dealera.

Dostałem też oferty 5 aut ( stock z podstawowymi silnikami)

-218d active 145k na 132k

-318i 145 k z wyposażeniem dodatkowym 20k na 111k

-316d 156k na 119k

-518d 222k na 166k

Przy zakupie 2 nowych aut lub posiasajac bmw nie starsze niż 3 lata.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pewnie :) Szczecin bonkowscy Pan Andrzej Chmielewski.

Coraz bardziej zastanawiam się nad nową 5 tka z podstawowym silnikiem 180-190 + box oraz bez jakiś extrasow, wyjdzie pewnie tyle co f30 które mam skonfigurowane, tyle samo wychodzi nowa e klasa 184 ps 9g tronic rwd z ledami top oraz fajną felgą i kamerą cofania plus wydech AMG ( sam już nie wiem) Im dłużej się czeka tym więcej dylematów) rodzina jest większa, 4 miesięczna córeczka i po wakacjach stwierdzam iż ledwo zmiescilem się w b6 a co dopiero w f30 :( chyba sipnik będzie słabszy ale model większy i ubozsze wyposażenie, rodzina najważniejsza.

Pozdrawiam

wehyr mógłbyś powiedzieć u którego dealera dostałeś taką opcję na 318i? może być na priv. Właśnie się przymierzam do 318i.
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Też ostatnio przymierzałem się do passata i trzba przyznać że jeżeli chodzi o ilość miejsca to faktycznie inna liga w stosunku do f30. Cenowo też wychodzi taniej na ale wiadomo BMW każe sobie tyle płacić bo może :) Czytałem ostatnio ciekawy artykuł z porównania BMW 3, Audi A4, Mercedesa C i ... VW Passata - tu masz linka: http://www.auto-swiat.pl/testy/benzynowe-sedany-audi-a4-bmw-318i-mercedes-c-180-i-vw-passat/5z6wvs. Osobiście muszę jednak przyznać że ilość miejsca w f30 na tylnej kanapie pozytywnie mnie zaskoczyła i jak dla mnie jest wystarczająca a ten wygląd .... choćby nawet w "sport line" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobry rabat podstawa 126200 m pak 147200 po doposazeniu pewnie koło 160k

Rabat bmw 20 k czyli granice 140k

Rabat od dealera max 10% oprócz rabatu od bmw więcej nikt nie uzyska bez floty. Czyli wychodzi nawet poniżej 130k. Miałem zamawiać 330i x m pak automat wydech m ake jest dylemat po jeździe testowej e220d niby 194 ps 400 nm waga niska rewelacji 0 100 nie ma z GPS 7,8 ale spalanie koło 6-14 a w bmw 12-14, bagażnik+przestrzeń+wyciszenie Mietek Góra po boxie koło 240ps 470nm będzie wolniejsza ale mając rodzinę priorytety się zmieniają.

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Porównuje auta w tym samym budżecie.

W f30 nie zmieszczę wszystkiego, poza tym rzeczywiście jest głośna 140+ , c klasa jeszcze mniejsza a4 mi się nie podoba, passat na każdym rogu nowy a e klasa fajne duże i ciche auto.

Oczywiście wolałbym boxa do 330i i do 100 ponizej5.

Ale spalanie koło 12 w benzynie 98 do 7 w dieslu w mietku w ciągu 5 lat robi z20k różnicy a to już dużo jak dla mnie oczywiście.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu odebralem swoja nową 3 f30 318i w m-pakiecie 2016 rocznik w kolorze estoril blue. Obłędna! i z doposażeniem nawigacja m-pakiet, automat felgi 18, ledy (okolo 40 tys doposazenia) zaplacilem tylko 130 tys.

 

mówisz o aucie do produkcji czy stock? Lekko licząc to wyposażenie o którym piszesz to ok 48 tys. Dostałeś rabat flotowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2012 roku na f30 dostałem rabat 12%, F30 318d 143km z automatem srednie spalanie 30 miasto Kraków/70% trasa miałem 7.1l ,teraz zmieniłem na f36 420i w automacie i z chipem na 276km średnie na tych samych trasach co trójką mam 9.1l/100km, na trasie do 140km/h spalam 7.3l,jadąc 90-110km.ok 5.5l w trybie eco pro ,dla mnie rewelacja. Nie wróce juz raczej do diesla chyba ze 6 cylindrów w 435d.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.