Skocz do zawartości

e39 528i lusterko fotochromowe


bercik007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie: czy do obudowy lusterka bez fotochromu mozna zamontować szkła fotochromowe? Straciłem całe lewe lusterko (mam fotochromy) a znalezienie fotochromowego składanego lusterka w kolorze graniczy z cudem ;/ Chciałbym kupic obudowe w kolorze i założyc szkło fotochromowe. Lusterka sa elektrycznie składane. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obudowa fitochromu jest szersza o kilka cm. O ile do foto do kupisz zwykły wkład o tyle w drugą stronę to nie zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie lusterko... 550zł. Troche duzo, gdzie zwykłe moge miec za 100zł sztuka i zmienic oba. No ale nie chce jej rozkompletowywac... Skoro takie bylo fabrycznie to niech zostanie. Nikt nie ma do sprzedania lewego lusterka fotochromowego składanego w kolorze glaciergruen?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypnę się do tematu mam lusterka fotochromowe składane. I lewe lusterko składa się ale trzeba mu ,,pomóc" ręka aby się całe złożyło da się jakoś to naprawić? A prawe lusterko całe mi pożółkło a na aledrogo nie ma żadnego wkładu ładnego w fotochromie czy zostaje mi tylko ASO ? A może jakaś firma regeneruje takie lusterka fotochromowe ? tak ono wygląda http://static.pokazywarka.pl/i/6025953/330822/20150827-120421.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zębatki się wytarły - są platikowe, jak tylko zawias trochę zardzewieje, to się łamią. Więc zaraz pewnie przestaną Ci działać całkiem. Poszukaj w realoem, może są dostępne jako części, ale z wymianą będzie niezła zabawa (o ile w ogóle jest to możliwe), zdejmiesz lusterko - zobaczysz.

 

Co do wkładu to poprostu się rozlało ze starości. Na allegro pewnie po około 300pln stoją takie używane. W ASO worek kasy trzeba zostawić więc nie wiem czy w tą stronę pójdziesz ;)

 

Ewentualnie można wymienić na zwykłe wkłady bez sciemniacza - jak byłem bardziej zadowolony niż z fotochromów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lewym jakiś baran przykleił obudowę bo połamał zatrzaski a żeby nie łamać jeszcze raz i nie kleić to "na chama " pryskałem WD-kiem i zaczęło normalnie działać, wcześniej musiałem ręką pomagać. Prawo akurat udało mi się bez problemu rozebrać i złożyć jeszcze raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.