Skocz do zawartości

Problem z tylnym mostem (dyferencjał) NAPRAWA


adu27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na początek opiszę swój problem w moim bmw 320i e90 od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne szumienie (świst) z tyłu samochodu dokładnie z dyferencjału stwierdzili to w serwisie i ja też tak uważam najbardziej słyszalny przy prędkości 60-70 i 100-110 km/h. Jak dodaje gaz i go puszczam wtedy jest słyszalny na luzie oraz sprzęgle nie słychać go.Podejrzewają że to łożysko/ka które w nim są.Dodam że żadnych wyciekow z niego nie mam.

Dlatego też szukam kogoś dobrego kto zajmuje się naprawą, regeneracja dyferencjałow najlepiej okolice lubuskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam ,mam już trzeci i też wyje. Gość z firmy KRAMEX (jest na allegro) za most od diesla po przerobieniu z Twojego (wstawia flansze) i wysyłają ci go na adres (oczywiście też zabierają) kurierem chce 1000 zł. Sam potwierdził, zresztą nie tylko on że benzyna to bardzo ciężki temat. Teraz jak jest ciepło to u mnie nie wyje, ale na jesień będę u nich chyba wymieniał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Byłem u Pana Adama z linku który podał jacekmury1 wymienił łożyska i po problemie hałasu z tyłu już nie ma. Jak na razie przejechałem 600km. Polecam tego gościa.

 

 

Kolego a ile zaplaciles i co zostalo wymienione?

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam potrzebuje pomocy!

Pada mi powoli dyfer, przelozenie ma 2,35 ciezko taki znalezc a jak juz znajde to ceny kosmiczne.

Czy ma ktos dostep lub namira na taki dyfer ,albo ewentualnie jakim go moge zastapic zeby nie bylo problemow.

Mam manualna skrzynie biegow.

Pozdrawiam i dzieki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

itam.


Chciałbym odświeżyć temat. Niestety dopadł mnie "świst" dyferencjału - diagnoza to wymiana lub regeneracja. Chciałbym zaryzykować z regeneracją. Czy ktoś z Kolegów kojarzy jakiś warsztat który się w tym specjalizuje na Śląsku lub ew. w pobliżu? Ew. czy korzystaliście z usług P. Drypy z Pruszcza Gdańskiego (dosyć często się pojawia się na forum) - jaki był efekt naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mogę Ci podać z Łodzi kontakt, blisko autostrady A1. Możesz przyjechać do nich z mostem i jak Twój tylko wyje, a nie ma uszkodzeń większych, to wymienią Ci po prostu na sprawny. Koszt 1000 zł z tego co pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci podać z Łodzi kontakt, blisko autostrady A1. Możesz przyjechać do nich z mostem i jak Twój tylko wyje, a nie ma uszkodzeń większych, to wymienią Ci po prostu na sprawny. Koszt 1000 zł z tego co pamiętam.

 

Chętnie przyjmę numer. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.