Skocz do zawartości

F10 528i M-pakiet 2014 Sophisto gray


rafter1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zrobiona trasa ok. 250 km , jazda w trybie SPORT , trochę autostrady A2 prędkości w granicach 130-150 kmh , reszta DK drogi krajowe prędkości 80-120 kmh , jazda spokojna bez szaleństw ale jak trzeba było wyprzedzać jaśnie małżonka się nie wahała a uśmiech podczas przyśpieszeń nie schodził z jej twarzy :cool2:

 

Średnie spalanie z komputera wyszło 8,3/100 km . Benzyna 98 z BP . Przypominam , że jazda w trybie miejskim ( Warszawa i okolice ) okupiona jest średnim spalaniem na poziomie 12-12.5 l /100 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Jako że od 31.03.17 BMW zmienia zasady zakupu pakietów serwisowych dokupiłem dzisiaj Repair Inclusive 5 rok tak żeby moje F10 przy planowanej na 2019 sprzedaży przy przebiegu 80.000 km było jeszcze na gwarancji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Tak, ta sprężyna dociskowa tak brzydko wyglada po pewnym czasie.

Jedyne pocieszenie to fakt, ze przy zmianie klocków wymienia sie ją na nową. ( jeśli jest starsza niż 2 lata )

 

Dzięki za info :cool2: , komp pokazuje , że za około miesiąc przegląd to trzeba będzie i klocki nowe założyć , 44 k przelotu głównie po mieście to chyba już ich czas nadszedł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak, ta sprężyna dociskowa tak brzydko wyglada po pewnym czasie.

Jedyne pocieszenie to fakt, ze przy zmianie klocków wymienia sie ją na nową. ( jeśli jest starsza niż 2 lata )

 

W Inchcape powiedzieli , że jej nie wymieniają tylko czyszczą :cry: Po czyszczeniu wygląda niemal identycznie jak przed :mad2:

 

Dla potomnych , którzy nie mają pakietu obejmującego bezpłatną wymianę klocków koszt wszystkich materiałów i robocizny 1550 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mały upgrade , dzięki koledze dziqsek do auta wgrane zostały najnowsze mapy oraz odblokowany został obraz DVD podczas jazdy dla moich pasażerów :cool2: Przy okazji pojeździłem swoim autem z wyłączonym podbiciem dźwięku :mrgreen: Spostrzeżenia są następujące , w aucie robi się jeszcze ciszej , do 2500 obr/min w trybie Comfort doznania akustyczne niemal jak z jazdy elektrykiem :wink: , po wkręceniu na wyższe zakresy prędkości obrotowej kosiarka , jak dla mnie dźwięk nie przystający to tak luksusowej limuzyny :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Drobne kosmetyczne zmiany , dojechały czarne nerki , myślę , że w połączeniu z shadowline nie będzie źle . Mam tylko pytanie do osób które wymieniały nerki u siebie , filmiki na YT niejednoznacznie pokazują jak to zrobić , bo niektórzy po prostu z wyczuciem ale jednak na siłę wyrywają stare nerki podważając ewentualnie śrubokrętem , na innych filmikach pokazywane jest , że trzeba wyjąć jakąś zapinkę po podniesieniu pokrywy silnika :think: Ktoś doradzi jak to zrobić nie uszkadzając starych elementów bo kiedys chciałbym do nich może wrócić ?

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/923/mgNjSH.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Podwójne nerki są super, też myślałem o takich do siebie, ale mam Nighy vision i to komplikuje sprawę :(.

 

Zauważyłeś, że ktoś Ci dojechał tablicę rejestracyjną... a może sam gdzieś dojechałeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne nerki są super, też myślałem o takich do siebie, ale mam Nighy vision i to komplikuje sprawę :(.

 

Zauważyłeś, że ktoś Ci dojechał tablicę rejestracyjną... a może sam gdzieś dojechałeś? :mrgreen:

 

Niestety rura w garażu idzie na wysokości tablicy a garaż mały wiec siła rzeczy czasami sie o nią oprę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.