Skocz do zawartości

F10 528i M-pakiet 2014 Sophisto gray


rafter1

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładny egzemplarz, jeszcze tydzień i będę miał swój :mrgreen:

nerki kupowałeś w PL?

masz jakiegoś linka?

 

Kupowałem na ebayu , dokładnie ten produkt :

 

http://www.ebay.co.uk/itm/GRILLE-FOR-BMW-F10-F11-F18-SPORT-KIDNEY-DOUBLE-SLAT-M5-LOOK-GLOSS-BLACK/281814935106?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Duże wrażenie robi na mnie niski poziom szumów toczenia nowych opon DUNLOP SP SPORT MAXX GT :cool2:


Producent podaje hałaśliwość na poziomie 66 dB ( 245 mm , takie mam na przedniej osi , tył 275 mm )


Inni producenci podają odpowiednio :


Continental Sport Contact 6 - 72 dB

Michelin Pilot Sport 4 - 71 dB

Pirelli P7 Cinturato - 70 dB

Bridgestone Turanza - 70 dB

Michelin Primacy 3 - 69 dB

GoodYear Eagle F1 - 68 dB


Przypominam , że 3 dB to dwukrotnie większa głośność .


Wcześniej jeździłem na Continentalach , różnica poziomu hałasu wewnątrz auta jest wyraźna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny egzemplarz, jeszcze tydzień i będę miał swój :mrgreen:

nerki kupowałeś w PL?

masz jakiegoś linka?

 

Kupowałem na ebayu , dokładnie ten produkt :


http://www.ebay.co.uk/itm/GRILLE-FOR-BMW-F10-F11-F18-SPORT-KIDNEY-DOUBLE-SLAT-M5-LOOK-GLOSS-BLACK/281814935106?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

 


Jak to wygląda na żywo, warto zamówić, nie przyszło uszkodzone ? Też się zastanawiam czy zamówić czy lepiej gdzieś tu na miejscu podjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj u nas kupiłem na alledrogo jakis miesiąc temu. Plus taki że normalnie nasza polską fakture można dostać.

Na drugi dzień były u mnie. Wszystko dobrze siedzi na aucie.

Tu masz link

https://allegro.pl/oferta/grill-nerki-bmw-f10-f11-m-pakiet-m5-black-polysk-7697127987?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Miesiąc temu komunikat o niskim poziomie oleju . Dolałem 1 litr . Zgłosiłem przy rutynowym serwisie olejowym , że po raz pierwszy miała miejsce taka sytuacja . Konsultant serwisowy stwierdził ,że dolewki oleju do uturbionych benzyn to nic nowego ( komu on to mówi , wcześniej miałem 2.0 TFSI :mrgreen: ) , ale obiecał ,że sprawdzą czy nie ma wycieków . Po kilku godzinach telefon , olej puszcza turbina . Także przy 93 tys. km auto dostanie nowe turbo :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Wyprawa już za mną auto spisało się wybornie . Zrobiłem 5200 km , średnie spalanie z całego wypadu 9.2 L PB/100km . Zawsze miałem 8,5 L ale przeszedłem na 19-tki i szerszy rozmiar opony stąd wzrost .


R9IM2n.jpg


Taka sytuacja pod Wrocławiem :cool2:


I okolice Clermont Ferrand


WRYSJc.jpg


I już na parkingu docelowym obok 508 kombi , którym tez miałem okazję powozić .


tWrR5J.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jadąc samochodem, może i się zmęczysz (chociaż dla mnie to przyjemność, nie męczarnia), ale o wiele więcej zobaczysz, "zakosztujesz" podróży, niż lot samolotem.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty szpieg z Krainy Deszczowców czy co ? :mrgreen:


Potwierdzam , nie zaprzeczam 540i xDrive z Programu Premium Selection , większość opcji jest , brakuje webasto i Bowers & Wilkins .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moje F10 już znalazło sobie nowy dom . Będę je dobrze wspominał , choć nie idealne , nie bezawaryjne , to frajda z jazdy na tyle duża , więc przesiadłem się do następcy o czym wspomnę pewnie w oddzielnym wątku i dziale .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.