Skocz do zawartości

Ile jest warte moje BMW ???


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie BMW 520 rok 88 przebieg 150tyś z Niemiec, stan bdb, opłaciłem, wsadziłem gaz BRC, wymieniłem rozrząd, amory, pompe wodyitp i wyszło mnie to wszystko 11500 !!! Czasem nachodzi mnie myśl o sprzedaży i zastanawiam sie ile mógłbym dostać za nią, patrze na allegro a tam 6000-7000. Czy te auta są dobite jakieś czy po prostu takie są już ceny?

Jak mysłicie ile mógłbym dostać za moje BMW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie odpowiedzi na Twoje pytanie:

1) tyle, ile je cenisz -czyli wartość "dla Ciebie"

2) tyle, ile dają Ci ludzie....

 

ze skrajności w skrajność.... załamać się tylko... :mad2:

 

:wink: :wink: :mrgreen: :wink: :wink:

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze masz najgorszy silnik czyli m20b20 nie wliczajac 1.8 w e34

po drugie masz najstasze e34

nie ma sie czego spodziewac..

8-9 tys to max i zalezy jaki stan..jak np. maxymalna igla to moze i wezmiesz ta gorna polke ale bedzie ciezko.trzeba bylo najpierw polatac po forum i poczytac o tych 520...moze jakis stary kapeluszowiec sie skusi,nawet z tego forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie. Jeśli twoja besia to naprawdę igła i z pożądnym wyposażeniem i jeśli w takim stanie utrzymasz ją przez jakieś 7-10 lat to jej wartość będzie rosła.

Troszkę duże wymagania ale wszystko jest możliwe :lol: .

E39 TOURING - i nic mi więcej nie potrzeba (narazie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie. Jeśli twoja besia to naprawdę igła i z pożądnym wyposażeniem i jeśli w takim stanie utrzymasz ją przez jakieś 7-10 lat to jej wartość będzie rosła.

Troszkę duże wymagania ale wszystko jest możliwe :lol: .

 

Niestety wg mnie bardzo sie mylisz. Po pierwsze E34 to juz nie jest tak solidna konstrukcja jak starsze BMW - e22,e12 e28. Tam juz wiecej elektroniki itp.

Poza tym trzeba tez rzucic okiem na drogi ... E34 jezdzi multum, natrzepali tych samochodow wiele ( nie chce mi sie sprawdzac danych ) i niestety ceny tych aut beda pooki co tylko spadac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, trochę nie pomyślałeś kupując M20B20, ale cóż... jeżeli masz ją w bardzo dobrym stanie, to olewaj ceny giełdowe i zajeździj ją do końca - nie sprzedawaj, bo za te pieniądze nie kupisz niczego w tej klasie...
Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.