Skocz do zawartości

zmiana tłumika w 428i


zacho

Rekomendowane odpowiedzi

Pilne pytanko, ma ktoś w okolicach śląska zamontowany wydech M Performance dedykowany do 428i? Miałem okazję posłuchać wersji 35i w aucie 428i, ale brakuje mi porównania wobec dedykowanego. Autko w tym tygodniu do odbioru, czas podjąć ostateczną decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pilne pytanko, ma ktoś w okolicach śląska zamontowany wydech M Performance dedykowany do 428i? Miałem okazję posłuchać wersji 35i w aucie 428i, ale brakuje mi porównania wobec dedykowanego. Autko w tym tygodniu do odbioru, czas podjąć ostateczną decyzję.

Ja mam dedykowany wydech M Performance w 428i GC. Zapraszam do posłuchania na północ Krakowa. Wydech jest w aucie od nowości i ma ok. 4300km przepalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wydech w wersji SPORT już siedzi... montaż zajął 25 minut. Chwila moment i gotowe.

Teraz muszę pojeździć, żeby ocenić czy mi taki poziom wystarczy.

 

Po pierwszych paru godzinach jest okej - fajnie mruczy na SPORT+ a wiadomo... Ferrari z tego nigdy nie będzie.

 

Jest znacznie znacznie lepiej od serii, która w porównaniu z tym co założyłem, nie brzmiała i nie powinna być nigdy zamontowana ;)

 

Ekstra wyglądają końcówki - są znacznie większej średnicy niż seryjne - widać, że coś się tam dzieje.

 

 

Polecam firmę http://www.p-ms.pl, świetny kontakt i pełna profeska. Bardzo cierpliwy właściciel znosił moje pytania, smsy i bolączki ;)

Pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po około 200km jak się tłumik wypali będzie jeszcze lepszy dźwięk. Ja tez założyłem Eisa do 220i i odrazu jest różnica w dźwięku........ :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam cały czas nad polskim układem i nie wiem czy nie będzie efektu drone w aucie czyli jednostajnego buczenia przy prędkości autostradowej.Ma ktoś jakieś doświadczenie z wydechem od MGmotorsport?

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mi powiedzieli, żebym zaczął od wymiany jednego elementu, a sekcję środkową dołożył jak mi będzie brakowało dźwięku z wersji SPORT Eisenmanna.

Niedługo przyjdzie element więc zobaczymy... też wybrałem lakierowanie na czarny połysk dlatego zamiast dwóch tygodni, muszę czekać miesiąc :(

Możecie wrzucić fotki tego dyfuzora polakierowanego na czarny połysk? Strasznie ciekawi mnie jak to wygląda, a widziałem tylko czarny bez lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Ja będe zakładał na wiosne tylko chcę po obydwóch stronach pojedyńcze jak 435i,mi krzyknęli 4000zł + dokładka z ASO.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
ma ktoś porównanie mg motosport do m performance wydechu w 428i? Mam u siebie m peformance tłumik ale zastanawiam się nad mg motosport

 

Wg mnie MG motorsposrt to zupełnie inna historia. MG jest bardziej zadziorny i agresywny.

 

Co kto woli. Posłuchaj na YT.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI zależy na tym żeby samochód miał to coś wiem ze to jest tylko 428i 2 benzyna ale musi wydech być zadziorny przy zmianie biegów ten co teraz mam wydech bardzo cieszy to tzw Pierdniecie. Chyba się skuszę jeszcze mam pytanie najlepiej szukać dyfuzora z podwójną końcówką na allegro używanego czy jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI zależy na tym żeby samochód miał to coś wiem ze to jest tylko 428i 2 benzyna ale musi wydech być zadziorny przy zmianie biegów ten co teraz mam wydech bardzo cieszy to tzw Pierdniecie. Chyba się skuszę jeszcze mam pytanie najlepiej szukać dyfuzora z podwójną końcówką na allegro używanego czy jak myślicie?

Wydech już mam M Perf. Może w marcu uda się wymienić. Jeśli chodzi o dyfuzor to ja też mam zagwozdkę w tym temacie. Są dostępne zamienniki na wzór oryginału, nawet ktoś w Warszawie sprzedaje. Będę chciał podjechać i zobaczyć jak wygląda jakość wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI zależy na tym żeby samochód miał to coś wiem ze to jest tylko 428i 2 benzyna ale musi wydech być zadziorny przy zmianie biegów ten co teraz mam wydech bardzo cieszy to tzw Pierdniecie. Chyba się skuszę jeszcze mam pytanie najlepiej szukać dyfuzora z podwójną końcówką na allegro używanego czy jak myślicie?

Wydech już mam M Perf. Może w marcu uda się wymienić. Jeśli chodzi o dyfuzor to ja też mam zagwozdkę w tym temacie. Są dostępne zamienniki na wzór oryginału, nawet ktoś w Warszawie sprzedaje. Będę chciał podjechać i zobaczyć jak wygląda jakość wykonania.

 

Bierz zamiennik. Nie ma róznic. Jak chcesz w Warszawie zobaczyć to zapraszam. Mam po jednej rurze z każdej strony i wydech MG.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alph dzięki za info. Jasne że chcę. Odezwę się po 21.02 jak wrócę z wyjazdów służbowych i może kolega @trusmar dałby się namówić (u niego z kolei mam posłuchać wydech) i byśmy jakiś mini spot zrobili :)

Dyfuzor kupowałeś przez alledrogo od tej firmy z Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI zależy na tym żeby samochód miał to coś wiem ze to jest tylko 428i 2 benzyna ale musi wydech być zadziorny przy zmianie biegów ten co teraz mam wydech bardzo cieszy to tzw Pierdniecie. Chyba się skuszę jeszcze mam pytanie najlepiej szukać dyfuzora z podwójną końcówką na allegro używanego czy jak myślicie?

Wydech już mam M Perf. Może w marcu uda się wymienić. Jeśli chodzi o dyfuzor to ja też mam zagwozdkę w tym temacie. Są dostępne zamienniki na wzór oryginału, nawet ktoś w Warszawie sprzedaje. Będę chciał podjechać i zobaczyć jak wygląda jakość wykonania.

 

Bierz zamiennik. Nie ma róznic. Jak chcesz w Warszawie zobaczyć to zapraszam. Mam po jednej rurze z każdej strony i wydech MG.

 

Można posłuchać wydechu MG w Warszawie? Rozważam ich produkt vs m performance i fajnie byłoby posłuchać mg na żywo :)

Sprzedam nowy Downpipe decat 4,5' do B58 - firmy CTSP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż zmienicie w mg i też się skusze w sumie jestem zdecydowany ale mnie zastanawia czy jest duża różnica na plus w porównaniu do m performance ps ten mój wydech na pewno ktoś kupi bo chyba takie rzeczy są sprzedawalne ?

 

 

I podbijamy z tym dyfuzorem mi się widzi w kolorze piano Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.