Skocz do zawartości

E38 728iA Lift WBAGE41010DN18906


Rekomendowane odpowiedzi

Często przy takim przebiegu ponad 300tys masz wymienione kpl zawieszenie czyli wszystkie wahacze i amorki bo raczej tyle nie wytrzymają. Jeśli dużo takich drobiazgów by było wymienionych na kwotę kilka tys dobrych firm to czemu by nie brać? Przebieg cie odstraszyl czy stan techniczny bo z tego co widzę to przebieg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg. Stanu technicznego nie znam, ale wiem ze 400 tysi to juz sporo i na ten motor i na skrzynie, tymbardziej, ze wlasciciel nie zmienial w niej oleju. W ogole 400 tysi to duzo na kazda czesc w tym aucie a co do zawieszenia to podobno zmienial 2 wahacze a reszta jest oryginalna to wiesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam e38 z tym silnikiem i podobnej konfiguracjii z przebiegiem 500 i auto po regularnym serwisie co 15tys km w ASO wogole nie zdradza swojego przebiegu, a nawet odwaze sie zaznaczyc ze wyglada lepiej niz nie jedna perla z Pruszcza Gdanskiego z przebiegiem 196,XXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanu technicznego nie znam, ale wiem ze 400 tysi to juz sporo i na ten motor i na skrzynie

 

Robisz duży błąd kierując się takim myśleniem.

Stanu nie znasz a to jest najważniejsze.

Wymiana kilku wahaczy jak by Cię czekała to nie jest jakiś super wydatek, a w skrzyni zmienił byś olej i tyle. W benzynowych wersjach skrzynia nie była jakoś awaryjna.

 

 

Jak kolega sprawdził przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanu technicznego nie znam, ale wiem ze 400 tysi to juz sporo i na ten motor i na skrzynie

 

Robisz duży błąd kierując się takim myśleniem.

Stanu nie znasz a to jest najważniejsze.

Wymiana kilku wahaczy jak by Cię czekała to nie jest jakiś super wydatek, a w skrzyni zmienił byś olej i tyle. W benzynowych wersjach skrzynia nie była jakoś awaryjna.

Jak kolega sprawdził przebieg?

 

Jak błąd, o czym ty piszesz ?

Jeśli w ogłoszeniu podany przebieg to 220 tyś. w aucie z 99 roku z gazem :duh: a jak werner napisał że w rzeczywistości ok 400 tyś. to chyba jasne że chłopak nie lubi być oszukiwanym na przebiegu kosztem dobrej ceny auta.

Uprzedzając kolejne niedomówienia:

Nie jestem człowiekiem który boi się przebiegów, pod warunkiem że są one oryginalne i udokumentowane.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanu technicznego nie znam, ale wiem ze 400 tysi to juz sporo i na ten motor i na skrzynie

 

Robisz duży błąd kierując się takim myśleniem.

Stanu nie znasz a to jest najważniejsze.

Wymiana kilku wahaczy jak by Cię czekała to nie jest jakiś super wydatek, a w skrzyni zmienił byś olej i tyle. W benzynowych wersjach skrzynia nie była jakoś awaryjna.

Jak kolega sprawdził przebieg?

 

Jak błąd, o czym ty piszesz ?

Jeśli w ogłoszeniu podany przebieg to 220 tyś. w aucie z 99 roku z gazem :duh: a jak werner napisał że w rzeczywistości ok 400 tyś. to chyba jasne że chłopak nie lubi być oszukiwanym na przebiegu kosztem dobrej ceny auta.

Uprzedzając kolejne niedomówienia:

Nie jestem człowiekiem który boi się przebiegów, pod warunkiem że są one oryginalne i udokumentowane.

 

+1.

Przebiegi rzędu pół miliona kilometrów to nic dziwnego - te auta tyle mają i jeżdżą po PL ze stanem na szafie o połowę mniejszym i też cieszą właścicieli. A kiedy zaczynają się schody i inwestycje, zaczynają smucić i trafiają na otozłomoto czy inne alledrogo. Czarna dziura od 200000 do 400000 jest nie do zaakceptowania - a co, jeśli w tym przebiegu auto widziało mechanika raz na zmianie oleju (o ile w ogóle), a myjnię 2 razy, z czego raz po zakupie, a drugi przed sesją przedsprzedażową?

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak będę sprzedawać auto też nie będę miał udokumentowanego przebiegu bo nie robię napraw/ serwisu a ASO.

Czy mam kręcony przebieg też nie wiem. Niedługo dobije 300tys. Gaz również mam, więc auto można powiedzieć jest skreślone dla nabywców.

 

Często ludzie pisali, że jakiś fachowiec sprawdzał przebieg w ukrytym menu czego nie da się zrobić a wyskakują astronomiczne liczby. I auta nie kupił bo wyszło kilka set km więcej.

 

Gdybym chciał kupić auto a było by w dobrym stanie to kupił bym kręcone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.