Skocz do zawartości

BMW E60 525i Krosno Odrzańskie WBANG510X0B396212


Rekomendowane odpowiedzi

Pedros idź ujeżdżać swoje BMW 318is e36 , bo to nie twoja półka , pewnie nawet nie wiesz w połowie o czym jest mowa a zabierasz głos.Pozdrawiam potencjalnych klientów i zapraszam do oględzin auta w rzeczywistości a internetowi malkontenci niech dalej sobie narzekają jacy handlarze to są źli , bo przecież każdy handlarz zawsze chce cie oszukać okraść i nie wiadomo co jeszcze.Z tym że ja nie jestem każdy. Serdecznie zapraszam :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Serdecznie zapraszam

 

:mrgreen: rok modelowy 2005 :mrgreen: system howania nart :mrgreen: wewnętrzny pakiet M :mrgreen: zawieszenie sport :mrgreen: 10 poduszek :mrgreen: lusterka zewnętrzne fotochrom :mrgreen:

 

KŁAMCA :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, są tacy którzy po kilku zdjęciach są w stanie powiedzieć o czyimś aucie więcej (Dokładniej i uczciwie :cool2: ) niż jego właściciel ;)

 

P.S. "Stutgatr" jest około 200 km od miasta, którego wyróżniki są na tablicach :) Jak drukujesz fałszywki, to chodzić rób to z sensem ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś będziesz prowadził konto swojej własnej firmy (choć wątpimy w to), to może zrozumiesz liczbę mnogą ;)

 

P.S. "mistrz.lol@gmail.com" to chyba jeszcze mniej profesjonalny adres email ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : biuro@moto-check.pl

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód może i wart swojej ceny ale za te kłamstwa oraz chamskie wypowiedzi handlarzyny - odradzam zakup samochodu. Jeśli handlarz skłamał w sprawie:

 

:mrgreen: rok modelowy 2005 :mrgreen: system howania nart :mrgreen: wewnętrzny pakiet M :mrgreen: zawieszenie sport :mrgreen: 10 poduszek :mrgreen: lusterka zewnętrzne fotochrom :mrgreen:

 

to może i w innych sprawach też są nieścisłości... może też mu się skopiowało z poprzedniego ogłoszenia, że przebieg oryginalny, że bezwypadkowy itp... a w rzeczywistości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek w rzeczywistości to Ja cie moge podać do sądu o oszczerstwa :), tak to już jest ktoś sie czuje anonimowy to wypisuje co mu slina na język przyniesie :D .Po to jest podany VIN żeby kazdy mógł sobie sam sprawdzić WYPOSAŻENIE PRZEBIEG I BEZWYPADKOWOŚĆ :).Pisanie o tym że gdzieś kłamie jest nadużyciem ściganym z urzędu.Nie ma sensu tutaj wchodzić z kim kolwiek w dyskusje bo kazdy i tak swoje wie , więc żegnam państwa a internetowe popierdułki niech dalej sobie wypisują swoje wypociny.Jeżdżący starymi e32 albo e36 ZNAWCY którzy e60 widzieli na obrazkach katalogów doradzają ludziom w kupnie auta.Rozmowa z dziecmi rocznik 92 typu moto-check którzy probója się wybić oferując usługi typu popatrze panu na szyby i powiem czy auto było bite i licze za to 400zł , to ciekawe kto tu jest oszustem :mrgreen: , na szczęście każdy potrafi myśleć i wyłapie zwykłych trolli internetowych frustratów i specjalistów którzy przez kilka lat nie zdołali kupić ŻADNEGO samochodu , spotkykałem takich ludzi na swojej drodze już nie raz , dla was stworzono salony samochodowe i taką beemeczke możecie kupić ale za 300tysiecy złotych a nie 30 :cool2: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście sprzedającego, do sprzedawanego przez siebie towaru oraz nastawienia do potencjalnych kupujących :nienie: .

Osobiście nie ubiłbym z nim muchy w kiblu.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
.Pisanie o tym że gdzieś kłamie jest nadużyciem ściganym z urzędu.

Ścigane z urzędu to powinno być ściemnianie w ogłoszeniach jeśli już kogoś straszysz takimi rzeczami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga jak bardzo uwstecznionym trzeba byc, zeby zrobic sobie taka antyreklame na najwiekszym forum tej marki w pl? Ja wiem, ze nie kazdy jeden to milosnik marki, ja wiem, ze ludziska starszej daty nie bawia sie w internet i kupuja na zasadzie zaufania, ale naprawde, az tak dobrze sie te auta sprzedaja, ze mozna opluwac grono potencjalnych klientow?

 

No to grubo...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga jak bardzo uwstecznionym trzeba byc, zeby zrobic sobie taka antyreklame na najwiekszym forum tej marki w pl? Ja wiem, ze nie kazdy jeden to milosnik marki, ja wiem, ze ludziska starszej daty nie bawia sie w internet i kupuja na zasadzie zaufania, ale naprawde, az tak dobrze sie te auta sprzedaja, ze mozna opluwac grono potencjalnych klientow?

 

No to grubo...

Jakich potencjalnych klientów,prześledz wątek od poczatku i podaj może ile z tych opisywanych aut potencjany kupujacy zakupił i wierz mi ze bedzie to znikomy procent i nie dla tego ze to mogly byc padaki ale wrózbici niejednokrotnie czytający ze zdjęc pisza take dyrdymały ze sie wręcz odechciewa.A to jedne zdjęcia za dobre a drugie roboione telefonem a to nie ma na nich półnagiej modelki a szpary nie takie,moze sowmiarka trzeba mierzyc itp..Jest tu kilku

merytorycznych panów min. 320SI oraz Bronx_I i tu duży szacun w ich kierunku lecz wiekszość to wróżbici ,posiadacze ulepów lub zajechanych trupów z ksiązkami z alledrogo wylewający swoje flustracje na forum.Jak pojedziesz i sprawdzisz pojazd to sie wypowiadaj reszta to daleko idące niczym nie poparte domysły az sie nieraz zygac chce od tych pseudo doradców.Tyle w temacie i żeby było jasne nie zajmuje sie sprzedaża aut mam inna profesję.

Pozdrawiam. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba piszesz o innym temacie, albo masz problemy z czytaniem.

Jedyna subiektywna ocena auta polegała na stwierdzeniu różnych odcieni lakieru (trafione, malowanie przyznał sam sprzedawca) oraz niezgodności z opisem (również trafione i również przyznał to sam sprzedawca... nie przejmując się wcale swoimi kłamstwami w opisie aukcji i strasząc ludzi sądem :8) ).

A ty zabawiłeś się we wróżbitę, który w szklanej kuli odczytał, że inni forumowicze posiadają ulepy z książkami z allegro. Brawo :cool2: Normalnie flustracja :shock:

 

Żeby było śmieszniej, omawiane auto spokojnie obroniłoby się tu na forum. Malowane elementy chyba nikomu normalnemu nie przeszkadzają. Do tego usunąć z opisu nieścisłości, które i tak nic dobrego nie dają i byłoby nieźle. Mi się ten egzemplarz podoba.

Ale handlarz we krwi ma ściemę i straszenie sądami. Więc wyszło, jak zawsze. A było blisko ideału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ty byś odpowiedział , jak by ci ktoś zarzucał cofanie licznika i sprowadzanie rozbitków , każdy ma swoją cierpliwość.Żeby nie było że sobie tylko dodałem ale z niedopatrzenia nie napisałem że ta bmw ma usługe BMW assist i ten przycisk SOS i jakoś strasznie nad tym nie ubolewam ,a progress niczego nie odkrył pisze to już chyba 5 raz , kupujący w pierwszym telefonie usłyszał ode mnie osobiście wypowiedziane słowa AUTA BYŁO MALOWANE W NIEMCZECH 3 lata temu druga osoba kierowca również mi powiedziała że auto ma idealny lakier oglądałem je ze wszystkich możliwych stron pod każdym kontem w cieniu i w słońcu i poprostu różnic sie nie znajdzie (temu kto znajdzie różnice w odcieniach stawiam flache) i tylko dlatego ją kupiłem bo

1.była ładna

2.niski oryginalny przebieg

3.sprawna i zadbana technicznie

4.ciekawe wyposażenie

Każdy kto był w niemczech wie ile niemcy sobie cenią swoje auta , ta bmw była wystawiona za podobną kwote na podwórku u niemca jak teraz jest tutaj na allegro.Pierwsze podpięcie pod komputer 0 błędów po trasie ponad 700km i to na gazie gdzie wiadomo że gazy lubią robić problemy ale w tym egzemplarzu cichcosza nic, także mówiąc że JA PRZYZNAJE się do czegoś jest nieodpowiednie bo ja to OZNAJMIAM kiedy ktoś dzwoni na auto, rok modelowy 2005 bo pierwsza rejestracja była w 2005.I tak jak jaculek napisał tutaj na forum ludzie którzy zadają pytania szukają egzemplarzy salonowych , a i tak pojadą do handlarza co naprawdę ściąga rozbitki cofa liczniki ale będzie milutki w gadce auto będzie tańsze i wciśnie komuś swojego cudaka.Następnym razem jak bede wystawiać auto to zwróce się do 320si żeby mi napisał opis wtedy będzie 100% pasować :8).

 

P.S.Gdybym był takim dusigroszem tak jak niektórzy mnie oceniali że handlarzyna itp , to prosze zwrucić uwage ilu handlarzy z moich stron zostawia zimówki w komplecie dodatkowo jeszcze w bagażniku jest wzmacniacz o którym nie pisałem wszystkie oleje płyny które niemiec miał pochowane w schowkach to wszystko zostawiam dla kupującego.Znowu całą litanie napisałem no ale trudno :).Aha i jeszcze niemiec w garażu miał do niej 2 zimówki opony w fajnym stanie też mi je dorzucił i ja też je oddaje dla kupującego nie szukam oszczędności na kazdym kroku i nie patrze jak by tu kogoś oszukac bo poprostu niezależy mi na tym , wole żeby ktoś był zadowolony a czy bede mieć te pare złoty więcej czy mniej to nie jest najważniejsze kto nie wierzy trudno , ostatnie bmw sprzedałem w tydzien czasu miejscowość 20km dalej i sie nie bałem bo wiedziałem że sprzedaje dobre auto.Licząc te zimówki wzmacniacz kable do wzmacniacza dodatkowe opony płyny byłbym ok 2tyś więcej do przodu gdybym sprzedał to oddzielnie .Tak jak dostałem auto od niemca tak je oddaje :D

 

Także miłego dnia bo dzisiaj fajna pogoda :D :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.