Skocz do zawartości

NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!


ajlb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja skopiowałem zawartość folderu na pendrive, po włożeniu do gniazda USB w schowku od strony pasażera auto wykrywa go i pisze ze wykryto nowa wersje nawigacji, czy kontynuować aktualizacje. Oczywiscie daje tak, a odpowiedz jest taka, ze w systemie nawigacji pewne elementy zostały zmienione czy ze sa niekompletne i prosze o wizytę w serwisie :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A ja skopiowałem zawartość folderu na pendrive, po włożeniu do gniazda USB w schowku od strony pasażera auto wykrywa go i pisze ze wykryto nowa wersje nawigacji, czy kontynuować aktualizacje. Oczywiscie daje tak, a odpowiedz jest taka, ze w systemie nawigacji pewne elementy zostały zmienione czy ze sa niekompletne i prosze o wizytę w serwisie :shock:

 

 

Uszkodzona mapa, spróbuj ponownie wrzucić na USB a jak nie pomoże to ponownie ściągnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska sprawa. A miałeś po drodze 2014? Może nie da się przeskoszyć?

U mnie poszło gładko a soft w aucie mam stary.

Ja mam mapy z 2012 obecnie, wgrane w fabryce jeszcze. Nic w navi nie aktualizowalem nigdy.

 

A ja skopiowałem zawartość folderu na pendrive, po włożeniu do gniazda USB w schowku od strony pasażera auto wykrywa go i pisze ze wykryto nowa wersje nawigacji, czy kontynuować aktualizacje. Oczywiscie daje tak, a odpowiedz jest taka, ze w systemie nawigacji pewne elementy zostały zmienione czy ze sa niekompletne i prosze o wizytę w serwisie :shock:

 

 

Uszkodzona mapa, spróbuj ponownie wrzucić na USB a jak nie pomoże to ponownie ściągnij.

Próbowałem wrzucić raz jeszcze z tych plików co mam na kompie ale to samo. Ściągnę jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skopiowałem zawartość folderu na pendrive, po włożeniu do gniazda USB w schowku od strony pasażera auto wykrywa go i pisze ze wykryto nowa wersje nawigacji, czy kontynuować aktualizacje. Oczywiscie daje tak, a odpowiedz jest taka, ze w systemie nawigacji pewne elementy zostały zmienione czy ze sa niekompletne i prosze o wizytę w serwisie :shock:

Mialem tak samo gdy ładowałem mapę z 3 części USB. Pojawił się komunikat o servisie. Po ściągnięciu i wgraniu nowej mapy (opcja na 1 USB) wszystko poszło gładko bez kombinowania z folderami. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o serwisie pojawia się gdy jest błąd w strukturze plików, mapa musiała się źle pobrać.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzućcie jakieś działające torrenty do mapek...

 

Myślę, że lepszą opcją niż torrenty jest MEGA --> WEST 2015-2 --> EAST 2015-2

 

Pobrałem wersję WEST - jest OK :cool2:

Pobrałem wersję EAST i tutaj problem - nie czyta się pierwszy plik archiwum (Europe_East_Premium_2015-2.7z) :( - wygląda jakby był przycięty - jest trochę krótszy niż by tego można było się spodziewać.

Można prosić o jakąś poprawkę ?

 

Poprawiłem wersję EAST 2015-2 na wersję do użycia z jednym Pendrivem 32Gb. Do pobrania najlepiej użyć JDownloader lub Firefoxa z dodatkiem MEGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem przez noc bezpośrednio z forum e90 ale na 3 usb. Złapało pierwszy i drugi bez problemu, kod oczywiscie przeszedł, auto poległo na 3cim pendrivie :duh:

Mam bezprzewodowy net, moze dlatego łapie jakies błędy. Ugh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pen nowka sztuka Kingston 32GB zakupiony specjalnie na ta okazje.

Nie mam innego o takiej pojemności. Dziwi mnie tylko to, ze jak pierwszy raz otworzyłem ten link z mediafire, to ściągnąłem z niego bez problemu, a teraz ciagle mi pokazuje ze error nie ma nic pod ta strona, a przeciez jest bo u Was Panowie sie otwiera i wszytko działa...

Nic to, poproszę kolegę co ma szybkie łącze, i zna sie na komputerach, nie tak jak ja :) niech mi ściągnie to pliki i nagra na pena. Moze wtedy mi zaskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga co do prawidłowego pobierania map :nienie:

Jeśli dana wersja umieszczona w necie jest w postaci spakowanej i po jej ściągnięciu rozpakuje się na komputerze POPRAWNIE to nie ma sensu ściągać tego ponownie myśląc, że się coś zmieni z mapami, bo pliki są POPRAWNE - jak nie działa, to jest sprawa albo przygotowanej mapy albo danego samochodu - nic się nie poprawi podczas drugiego ściągania :mad2:

Poprawność ściągnięcia weryfikuje się procesem rozpakowania (Winzip, Rar, 7z).

Pozostaje pytanie dlaczego ta sama wersja map, która działa u jednych nie działa u drugich :?: - bo jak rozumiem każdy z tych linków przy najmniej u jednej osoby zainstalował się poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Niestety miałem przypadek że mapy po rozpakowaniu nie działały a błędów przy rozpakowywaniu brak :)

Po ponownym ściągnięciu było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak:

http://images68.fotosik.pl/945/8eddd4a9a35742a3med.jpg

 

A jest tak:

http://images68.fotosik.pl/945/321050769934459cmed.jpg

 

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy pomogli mi w tej aktualizacji, bo robiłem to pierwszy raz.

W szczególności dla Kolegi Kruka.

Musiałem to ściągnąć na szybszym łączu, wtedy przeszło bez żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.