Skocz do zawartości

NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!


ajlb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam auto oraz mapy z 2011. Czy od razu mogę przeskoczyć na 2015 czy potrzebne są jakieś wcześniejsze updatey?? Kolejna sprawa to gdzie mogę dostać kod aktywacyjny do map oraz korzystniej w moim roczniku wgrywać z USB czy płyt? Mówię o BMW F25.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Wystarczy aktualizacja na 2015. Nic więcej nie musisz robić a mapy wgrywasz przez USB.

Kto ma kody fsc jest chyba na każdej str. w tym wątku.

Musisz Tylko wiedzieć czy masz CIC i czy masz mapy Premium.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie, wystarczy VIN ale do zciagniecia odpowiednich map jest potrzebna ta wiedza :)

 

Linków jest sporo w tym wątku, przejrzyj to zobaczysz czy działają.

Chyba wszystkie linki są na USB

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem pierwszego w swoim życiu BMW - E90 325 D

Chciałem zaktualizować sobie mapy, bo mam wgrane z 2008 r

Poczytałem trochę Wasze wypowiedzi w tym temacie i w innych. Już myślałem, że jestem mądry, wszystko wiem i pójdzie jak z płatka, a tu d...

Otóż doczytałem się, że jeśli auto było wyprodukowane przed 09 2009, to aktualizację mogę zrobić tylko z płyty. Moje wyjechało z taśmy 08 2009 więc kicha. USB nie przejdzie. Kupiłem więc płytki DVD DL ale pojawił się kolejny problem - nie mam jak ich wypalić bo na zwykłej nagrywarce nie pójdzie :?

Zostaje mi więc aktualizacja softu (tutaj kompletnie nie wiem o co chodzi, bo nie zrozumiałem tego co czytam :wink: za dużo skrótów i slangu) i aktualizacja z USB.

No i teraz moje pytanie.

Gdzie i w jaki sposób sprawdzić wersję softu, żeby się upewnić czy przypadkiem ktoś już jej nie dokonał wcześniej? A jeśli nie to czy mogę samodzielnie ją wykonać, czy potrzebne są do tego jakieś kable i oprogramowanie?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam , zatem ja tez poprosze o sprawdzenie BMW E60 pierwsza rejestracja 2010 ale przypuszczam ze rok prod to 2009

VIN : WBANX71020CS69721

 

z gory dziekuje

 

Masz soft z 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki czyli z USB pójdzie, wielkie .

A propo mam ten Fsc generator próbuje coś z tym ale nie wiem czy mam odpowiedni kabel ft232 uart obd2.

Mógłbyś coś mi o tym napisac, wszędzie coś piszą o d+can a ponadto czy potrzebuje jeszcze jakieś dodatkowe oprogramowanie typu ediabas czy też inpa?

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu NOWY , chce się dowiedzieć czy mogę pobrać te mapki , moja e 61 jest z 2009 roku i tu pytanie do użytkownika KRUK czy może mi sprawdzić po VIN-ie z którego roku mam soft z góry dziekuję oto VIN WBAPX31080C360039 PS navi pokazuje mi ECE BMW 1.5.20 RMEP 2009-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mapy możesz pobrać ale wg. BMW masz fabryczny soft więc za stary na aktualizację USB chyba że ktoś podniósł poza ASO.

Możesz aktualizować przez DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usb z mapą musisz umieścić w slocie schowka na rękawiczki w desce rozdzielczej, jeśli wpinasz pendrive w slot podłokietnika to nie będzie żadnej reakcji.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.