Skocz do zawartości

Proszę o pomoc Bmw 320 d nie pali


piotras2014

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Prosze o pomoc klubowiczów Moje Bmw e46 320d nie pali Wczoraj po przyjechaniu 200 km auto odstawiłem na noc na dworze ale dzisiaj rano podczas próby odpalenia auta zaczeły sie problemy Po przekręceniu kluczyka temperatura wody wzrosła na maxa pali sie kontrolka płynu chamulcowego i kontrolka systemu ESP Podczas podłaczenia kompa pod auto jest bład łączności magistrali Can i dalej nie wiem co jest problemem tej usterki Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam e46 320d z 2004 roku i od tygodnia mam taki problem z autem ze czasami nie chce odpalić. Po przekrecrniu kluczyka rozrusznik kręci a auto nie chce odpalić, temperatura pokazuje max i świeci się kontrolka kontroli trakcji. Jak siękilka razy przekreci kluczyk to temperatura wraca na właściwą pozycję i auto pali juz bez problemu.

Macie pomysł to może byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. DDE do naprawy lub klona do innej puszki. Ja kupiłem drugie do klona ale Autoelek z Czeladzi naprawił moje i dodatkowo zrobił klona do drugiego :) - koszt usługi 250 zł. Polecam. Szczególnie jak się nagrzeje komp (cieplejsze dni lub dłuższa jazda) to nie pali). W kompie miałem błąd CAN coś tam i skrzyni niby, temperatura też szła na maks. Trzeba dać do dobrego autoelektronika DDE.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odebrałem auto po długich wyszukiwaniach znajomy doszedł do usterki Był to niebieski przekażnik który znajduje sie koło sterownika komputera Teraz auto śmiga pali od strzała bez żadnych dyskotek na desce Było ciężko ale jest okey:)Zamykam temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.