Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden sedan do oceny :)

 

http://allegro.pl/bmw-e46-320i-2-2-170km-lift-auto-bawaria-i5279145230.html

 

wiecej fotek: https://picasaweb.google.com/118188891963272086895/E46320iKK46079

Z Auto Bawaria Puławy, podobno znani w srodowiskach BMW, ktos cos moze powiedziec? :)

 

 

VIN:

 

Data for vehicle identification number: WBAEV110X0KK46079

Model description: 320I

Market: Europa

Type: EV11

E-Code: E46 (4FL)

Model description 320I

Market Europa

Type EV11

E-Code E46 (4FL)

Chassis Limousine

Steering links

Doors 4

Engine M54 - 2,20l (125kW)

Drive Heckantrieb

Transmission manuell

Body color Schwarz 2 (668)

Upholstery Stoff Jacquard/anthrazit (H9AT)

Production date 04.02.2002

Assembled in München

Code Serienausstattung Standard Equipment

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S273A BMW LM Rad Sternspeiche 43 BMW light-alloy wheel star spokes 43

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S441A Raucherpaket Smoker package

S488A Lordosenstütze Fahrer u. Beifahrer Lumbar support, driver and passenger

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A Regensensor Rain sensor

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S606A Navigationssystem Business Navigation system Business

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat

P981A Comfort Plus Paket Comfort Plus package

 

 

Egzemplarz na zdjeciach wyglada super, ale ja mam spory kawalek wiec wole zapytac zanim pojade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niewiem ale dla mnie ten fotel a nie jest to sport wyglada strasznie ? Chyba ze ja złe widze ? Gałka zmiany biegów nie jest wytarta ?

Auto zakupione zacmax 3000 euro

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jest wlasciciel Auto Bawaria :cool2:

Jeszcze do was nie dzwonilem sie umawiac, bo musze skombinowac jakis transport z Krakowa,

i jeszcze wolny dzien zeby sie zalapac na wasze godziny otwarcia

Skoro juz tu zajrzales to powiedz mi tylko jedno - warto? :wink:

Edytowane przez scghost
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było omawiane tylko wrzuciłem komuś tutaj że zapraszam do mnie. Zwyzywano mnie od buraków więc szybko usunąłem post. Rzadko tu zaglądam i nie znam obyczajów.

Książka do auta jest, natomiast kończy się gdzieś ze 4 lata temu. Są też potwierdzenia z TUV. Dla mnie książka to ostatnia rzecz na którą patrzę, chodź widzę że tu dla niektórych ważniejszy jest dobry papier niż dobre auto.

Pamiętajcie, książką się nie jeździ natomiast przebieg można sobie potwierdzić po VINie, nie robię z tym tajemnic i podaję w ogłoszeniu namiary do wglądu.

Na fecebooku płynie miód i mleko bo jak widać nikt do tej pory nie został oszukany :) Myślisz że ludzie nie zrobili by nagonki jaka byśmy mieli buble?

A co ciekawe większość aut sprzedajemy przez fb, dużo też auto sprowadzamy na zamówienia. Masa galerii jest na forach.

Warto pytać, nie oczerniać bo gałka wytarta ;)

 

Kilka aut od nas:

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=58586

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=32&t=59197

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=52064

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=58230

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=59222

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=33&t=57708

http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=23&t=55551

 

Wrzucić więcej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie książka to ostatnia rzecz na którą patrzę, chodź widzę że tu dla niektórych ważniejszy jest dobry papier niż dobre auto.

Sęk w tym, że jeśli ktoś dba o auto to ma książkę i uzupełnia w niej wpisy, rozumiesz chyba co się za tym kryje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba u nas w PL. Dla nich to stary kapeć który ma jeździć. Musi być sprawny bo TUV jest obowiązkowy i restrykcyjny :)

Auto trafia do Polski i nagle każdy oczekuje że będzie idealne a ma 13lat. I piszą że gałka, że fotel :D

I stąd tyle podrobionych książek bo jak się tu poczyta te bzdury to sam się zastanawiam czy nie zostać serwisantem z pieczątką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto niby może być ok. Ale ja "świeżo" sprowadzone, to powinno mieć KS nie sprzed 4 lat.

Jesteś handlarzem i myślisz jak handlarz i zapewne wiesz, że dzięki niej można ustalić historię auta przed sprowadzeniem. A tak to? Auto ma 4 letnią "dziurę" w życiorysie. To że większość ludzi ma to gdzieś, to zupełnie inna sprawa, ale lekceważący stosunek do tego czy KS jest czy jej nie ma, jest błędem.

I jeszcze jedno, wracając do poprzedniej twojej bytności na forum. To przecież to ty rozpocząłeś obrażanie forumowiczów, bo zle wypowiadali się na temat auta z twojej stajni. I nie przekręcaj faktów. To tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żeby ktoś źle się wypowiadał, coś przekręcasz...

 

Auto nie ma 4 lata historii... i co z tego? Co mam Ci domalować książkę? To zaraz będziesz pisał.... o dziwne te wpisy.

Sprawdzam auto czujnikiem, kompem, oglądam i wszystko jest ok.... i naglę książka nie ma kilku wpisów.... dramat... na pewno Niemieckie Janusze upalali kapora :twisted:

Ludzie, znormalniejcie wreszcie. Żeby ocenić auto, trzeba je zobaczyć.... a do puki to nie nastąpi to można sobie wróżyć z fusów.

I nawet jak ktoś chce być uczciwy to takie "gimby" Ci napiszą że "gałka wytarta" Obszyć? Pomalować? Jak myślicie.... będzie lepiej? Uczciwiej?

Często chłopakom w firmie odpalam forum i ten dział.... mamy zawsze ubaw po pachy :)

Że tu się moderator nie weźmie i nie usunie tych bredni to aż się dziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do ogłoszeń sprzedaży, w tym wypadku bmw - w tych jak to czuje piszesz, bredniach jest najczęściej więcej prawdy i faktów niż w znakomitej większości ogłoszeniach zwłaszcza handlarskich i też rzekomo prywatnych.

Co z tego że jednym razem 10% postów a drugim 40% jest biciem piany, roztrząsaniem gnojówki czy zwykłym czepialstwem - a no to, że pytający jeśli jest choćby trochę bardziej rozumny niż worek ziemniaków to zawsze coś w tych wypowiedziach znajdzie co może mu pomóc podjąć decyzję - ruszyć się czy nie, na co patrzeć - a nóż ktoś coś wygrzebie bo też często tak jest.

Podałem przykład tylko, a to że się sprzedającym nie podoba ... trudno.

Edytowane przez mikan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Książka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol:

 

Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalaj chłopakom to forum na śniadanie, obiad i kolację, będą dłużej żyli, podobno śmiech to zdrowie.

Podejmij się moderowania forum, na pewno znikną wszystkie negatywne wpisy dot. twoich perełek. Zastanawiam się, dlaczego nie potrafisz zrozumieć na jakich zasadach działa to i inne fora.

I jak kupujesz auta bezpośrednio od "niemieckiego własciciela" to powinieneś wiedzieć, że KS powinna być i to aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

odpala bo to jedyna rozrywka.dla kogo głupoty dla tego głupoty.

oprócz pucowania lakieru.

jakby nie było nawet na mobile.de jest możliwość wyselekcjonowania samochodów z książką serwisową więc nie jest to takie do końca głupie.i że Niemcy to tacy ekscentrycy że mają gdzieś książki i w ogóle wspaniale i 180 stopni inaczej niż w Polsce.

są bardziej przyziemni i oficjalni niż polscy ułani z fantazją.

chyba że mówimy o śniadych nacjach od których większość kupuje.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie chcę nikogo bronić, ani oczerniać, ale fakty są takie, że większość fur tutaj jest jechana za zbyt niską cenę/za zbyt wysoką cenę, za wytarą kierownicę/za obszyta kierownicę, za uczciwość/za ukrywanie czegoś.. i tak leci kabarecik.

Za duży przebieg - złom, za mały przebieg - kręcony. Jak malowany to walony złom, jak niemalowany to złom z powymienianymi elementami, w każdym razie napewno oszust spredający złom. :lol:

 

Fakt dużo jest złomu, ale tu widzę w większości przypadków nastawienie "wszystko ZŁOM!" a jak nie to pewnie na żywo okaże się, że złom. Może to jest podejście, bo zazwyczaj trafiają tu rodzyny cenowe, że nie ma się co zastanawiać.

 

To taka esencja. A prawda jest taka, że przez parę miesięcy jak śledze to forum to może w co 10 wątku "nie złomowym" ktoś ruszył cztery litery i sprawdził furę jak należy. A pochwaliły się kupnem może ze 3 osoby, może tylko Ci co faktycznie złomu nie kupili?

 

A tak czytam tą falę "znafcuf".... :duh: :duh: :mad2:

 

Może by tak któryś w końcu ruszył 4 litery udowodnił Kamilowi, że złom ma nie samochód, a w ogóle to w d był i g wie o bmw, albo może chociaż na plaku się panowie znacie to pomożecie pod ogłoszenie koledze przygotować bo już czytać się waszych wypowiedzi nie da.

 

pete_wawa - weź tą furę do wujasa na warsztat, zaraz coś znajdzie.

 

 

 

:duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Większość wypowiedzi to nie znawcy ani ludzie którzy chcą pomóc tylko tacy którzy mają interes w tym by oczerniać wszystkie auta dookoła.

Podejście jednakowe, obojętne czy ktoś wrzuci e46 za 8 tyś czy za 28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol:

 

Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.

Randall, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat jak coś takiego funkcjonuje. Są Niemcy "fleje" jest u nich tanio i takie auta trafiają do nas. Są też Niemcy, którzy pedantycznie dbają o wszystkie szczegóły tego co mają, bo wiedzą że można z tego coś jeszcze wyjąć. Ale za taką opcję trzeba odpowiednio zapłacić. Jak to się ma do tych cukierkowatych opisów handlarzy? Nijak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wypowiedzi to nie znawcy ani ludzie którzy chcą pomóc tylko tacy którzy mają interes w tym by oczerniać wszystkie auta dookoła.

Podejście jednakowe, obojętne czy ktoś wrzuci e46 za 8 tyś czy za 28.

Pomóc może nie, bo trudno pomóc tylko na podstawie zdjęć, ale o to proszą autorzy tematów. Ale przestrzec, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.