Skocz do zawartości

Sparciala guma podszybcia


grzesciu

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniales ją Stasiu bo ciekla czy ze względów estetycznych?

 

Wysłane z mojego SM-T705 przy użyciu Tapatalka

 

Tzn rozglądałem się za nią ale jeszcze nie zmieniałem.Będzie trza było zmienić.Podszybie nie cieknie mi bo zdjąłem osłonę,dałem nową uszczelkę w Kształcie litery D idealnie przymocowałem do listwy podszybia(NIE NA RYNIENNKE BO DALEJ PRZEMOKAŁA) nowe kołeczki w aso kupiłem i filter suchutki.Ale pasuje ją zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

czyli jesli zmienimy tą gume cała i kupimy ją w aso(czyli nową) + wszystkie akcesoria montażowe (spinki itp) to nie trzeba juz nic uszczelniać, bawić sie w jakies dodatkowe uszczelki itp ? Dobrze rozumiem ?

u mnie tez co tam potrafi kapać na filtr powietrza przy mocniejszych opadach deszczu albo myciu....

Lepiej pchać niż ciągnąć... | Bita Malowana Wy-szpachlowana...

http://oi59.tinypic.com/oqvqmr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, jak kupisz nowe podszybie to będzie już z uszczelką.U mnie po deszczu zawsze kapało na filtr kabinowy,rozebrałem podszybie,oczyściłem i uszczelkę w kształcie litery D 1m-2zł poprowadziłem po całej długości rynienki i tu był błąd bo wszystko złożyłem i po deszczu znów przeciekało.Trzeba było uszczelkę tą kupioną przykleić bezpośrednio na podszybie to plastikowe tylko,że dobrze trzeba się przypatrzyć bo ona się tak nie prosto ułożona tylko z zakrętami po całym podszybiu i według tego odtłuścilem i poprowadziłem uszczelkę.Cisza a ulew było ogrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiadomo, że nowa uszczelka musi leżeć w miejscu starej, ze wszystkimi zakrętami. Inaczej nie oprze się na rynnie metalowej podszybia.

Zdjąć wycieraczki to żaden problem. Mały ściągacz, nawet nie musi być trójramienny. Po pół minuty na każdą wycieraczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej pisał najtaniej jest wymienić uszczelkę podszybie. Kupić w kształcie litery D - koszty całej roboty to kilka złoty. Robiłem to pół roku temu i do tej pory jest OK. Tylko trzeba pamiętać aby dobrze odtłuścić miejsce pod uszczelkę :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

czyli jesli zmienimy tą gume cała i kupimy ją w aso(czyli nową) + wszystkie akcesoria montażowe (spinki itp) to nie trzeba juz nic uszczelniać, bawić sie w jakies dodatkowe uszczelki itp ? Dobrze rozumiem ?

u mnie tez co tam potrafi kapać na filtr powietrza przy mocniejszych opadach deszczu albo myciu....

 

 

Podszybie z ASO jest w komplecie z wszystkimi spinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.