Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem o co co chodzi tj. Standardowe wierszyki przy sprzedaży aczkolwiek czy w moich wypowiedzach jest coś wg Twojej oceny dziwne etc?

Tak, ta nieszczęsna klapa z nieodpowiednim oznakowaniem. Ja np. nadal nie wiem czemu jest inaczej, przeczytałem wszystkie posty w temacie i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Masta raczej uzytkownikow obiektywnych zapytuje a nie wlasciciela...

 

Ps. Masta czy to auto wogole jest zarejestrowane czy bedzie zabawa z oplacaniem?

 

 

Obecnie jest zarejestrowane na mnie w Niemczech. Ze względów prywatnych we wtorek jade do wydziału komunikacji w Rajchu i już w następnym tygodniu rejestruje w kraju dziadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co co chodzi tj. Standardowe wierszyki przy sprzedaży aczkolwiek czy w moich wypowiedzach jest coś wg Twojej oceny dziwne etc?

Tak, ta nieszczęsna klapa z nieodpowiednim oznakowaniem. Ja np. nadal nie wiem czemu jest inaczej, przeczytałem wszystkie posty w temacie i nic.

 

Tak jak pisałem to interpretowałem to jak moje byłe e90 318d i nie przykuwałem do tego uwagi. Na allegro znalazłem identyczną tylko, że od handlarza ze słynnego Krosna. Również jest na klapie 330i a motor 2.5. Poszukam wieczorem na mobile czy coś takiego znajdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w następnym tygodniu rejestruje w kraju dziadów.

 

Co to za kraj??? (z czystej ciekawości)

 

Co do klapy - skoro nie jest lakierowana, a oznaczenie jest przyklejone oryginalnie to masz ją wymieniona pod kolor, łatwo sprawdzić oglądając jej śruby i zawiasy - wiec w czym problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że napisy na klapie do silników 25i i 30i są stosowane zamiennie czy jak? Nie ma opcji by tak wyszła z fabryki. Jak miałeś to 318d 122KM to było to dobre oznaczenie. Oznaczenie nie zależy od pojemności silnika, kiedyś tak było ale już nie jest. Obecnie mamy motory 2.0 występujące w oznaczeniach 18,20,25,28. Tutaj powinno być 325i i nie ma nad czym dyskutować.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w następnym tygodniu rejestruje w kraju dziadów.

 

Co to za kraj??? (z czystej ciekawości)

 

Co do klapy - skoro nie jest lakierowana, a oznaczenie jest przyklejone oryginalnie to masz ją wymieniona pod kolor, łatwo sprawdzić oglądając jej śruby i zawiasy - wiec w czym problem

 

Kraj dziadów to nasza kochana Polska. Czujnik lakieru tutaj nie zaradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcy chce zaklinac rzeczywistosc i usprawiedliwiac bledne oznaczenie na klapie metoda; "Panie, ale ten tez tak ma"

 

Powinienes miec 325i i koniec tematu. To jakim cudem znalazlo sie tam 330i, wyjasnic moga tylko ogledziny auta,skoro to nie Ty maczales w tym palce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraj dziadów to nasza kochana Polska. Czujnik lakieru tutaj nie zaradzi?

 

Czujnik lakieru jest dobry na giełdę w niedziele jak się kupuje punto :mrgreen:

 

Co do Twojego "kraju dziadów" nie będę nawet się rozpisywał, bo musiałbym być niemiły :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajcy chce zaklinac rzeczywistosc i usprawiedliwiac bledne oznaczenie na klapie metoda; "Panie, ale ten tez tak ma"

 

Powinienes miec 325i i koniec tematu. To jakim cudem znalazlo sie tam 330i, wyjasnic moga tylko ogledziny auta,skoro to nie Ty maczales w tym palce :D

 

No i gitara, dlatego zapraszam do aso. Generalnie określenie "kraju dziadów" pochodzi z książki K.Cebulskiego "Efekt Motyla" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zły przykład, ta z Krosna ma dodatkowo zegary z 335i to już sudoku a nie fabryczny samochód :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prześlij skany z książki z tej Grecji i Niemiec to będzie można sprawdzić przebieg. W Polsce nic nie sprawdzisz w ASO

 

Czemu nic nie sprawdzisz? W tym momencie nie mam przy sobie. Po owym weekendzie prześlę. Potencjalnemu kupującemu powiedziałem, iż wszystkie dokumenty, które posiadam udostępnienie, nie widzę w tej kwestii problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już w następnym tygodniu rejestruje w kraju dziadów.

 

 

Co do klapy - skoro nie jest lakierowana, a oznaczenie jest przyklejone oryginalnie to masz ją wymieniona pod kolor, łatwo sprawdzić oglądając jej śruby i zawiasy - wiec w czym problem

 

mógł byś napisać na której fotce i w którym miejscu widać opisane przez ciebie braki? od jakiegoś czasu rozglądam się za e90 i chciał bym takie rzeczy sam widzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło bardziej o to że skoro nie wymieniana klapa to na srubkach, nakretkach nie będzie śladu klucza, jeszcze nie raz jest tak ze cześć została przykrecona w innym miejscu niż była pierwotnie i widać stary ślad. Czasami go za malują ale jak dobrze się przyjrzysz to będziesz widział odcisk śruby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

I co w zwiazku z tym? Chyba odbiegamy od tematu.. oceniamy auto, a nie właściciela

 

Niby tak,ale sprzedający powinien wiedzieć jak najwięcej o aucie,wszak nie jest przecież blondynką :8) bo póżniej potencjalny kupiec się zastanawia co było z tyłu?

 

:duh: Przyszło Ci do głowy, że ludzie w większości wypadków kompletnie nie mają o takich pierdołach pojęcia? Może dlatego, że nie wiedzą nawet co to forum o bmw. Mają przed zakupem zatrudnić Rutkowskiego, żeby dla PRZYSZŁEGO kupującego /bo przecież nie dla siebie jak go to nie interesuje/ ustalił cała historię wymian znaczków, śrubek i uszczelek? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.