Skocz do zawartości

F10 550i X-drive M-pakiet


Kapitan1

Rekomendowane odpowiedzi

Owoce poszukiwania i marzenia spełnione, od 1m cieszę się wreszcie autem kupionym sercem a nie rozsądkiem :lol:

Przejechane pierwsze 2tys km i potwierdza się słuszny wybór marki, modelu a przede wszystkim silnika.

Fajnie wyposażone w kupę gadżetów: .... , skórzana deska, head-up itp. ......

hlXz5Hcdj

id8RkWvNj

 

 

Pomysły i plany to odblokowanie silnika- nowy wydech i dodanie jeszcze trochę mocy.

 

Pozdrawiam i dziekuję kolegom z forum za porady przy wyborze i zakupie.

Edytowane przez Kapitan1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cool2: no nastepne zajebiste autko - co sie dzieje panowie na galerii f10/11 .....

 

kapitam gratuluje :cool2: ,

 

wiecej takich autek prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To europejska wersja ? Kiedyś była taka na Allegro z USA, pamietam te lampy :)

 

Licznik ma tylko w km/h . Amerykańskie mają mile i km/h. Chyba że przekładał. Klapa tylna też wersja US różni się od EU.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i kilka zebranych obserwacji.

Jazda super a przesiadłem się po latach śmigania Subaru. I jak na razie się nie zawiodłem a wręcz podoba się z każdym przejechanym kilometrem.

X-drive przy takim silniku dobrze daje radę, choć gabaryty w połączeniu z mocą cały czas ogarniam.

Co do spalania to ciekawa sprawa, obserwacje tylko z 1m i 2200km, miasto to dowozy dzieci do szkoły, itp.. - 23-30km, trasa tylko 2x 150km droga expressowa S8 W-wa/Białystok.

Przy normalnej codziennej jeździe miasto około 15l a trasa 12,5-13l.

W ramach eksperymentu przy jeździe z przepisowa prędkością/ eco: miasto można 13-13,5l a trasa nawet 10-10,5l.

Teraz idąc w drugą stronę - radość z jazdy max spalanie: miasto 16,5-17l a trasa 14,5-15l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

To krótka chwilka i informacje z pierwszego roku użytkowania mojego pierwszego BMW.

Przejechane około 12tys km 50/50 miast/trasa. Spalanie jak pisałem wcześniej się utrzymuje.

Co do serwisowania to byłem zaproszony na dwie akcje serwisowe do ASO i oczywiście wymiana na koszt BMW: wtryskiwacze, odmy,, pompa vacum i drobiazgi.

Do tego na koszt własny 2x serwisy oleje + wszystkie filtry, świece, olej w VTG, klimatyzacja na wiosnę odgrzybianie/ozonowanie .......

Aktualizacje sterowników/softu i Nawigacja do 2016.

Cała karoseria i wnętrze wyczyszczone i dopieszczone oraz na lakier powłoka ceramiczna aż szkoda było wyjechać na drogę, za to powłoka na szybie w śniegu i deszczu dział super.

Auto a raczej V8 zaczął w końcu poprawnie brzmieć, cały wydech wymieniony na nowy z nierdzewki i zamiast czarnych trapezów pojawiły się 4 x 90mm w polerowanej inox, a w gratisie około +25KM/50NM

 

Same wrażenia zjazdy bardzo pozytywne i oby tak dalej ......

 

W planach nowe felgi 20" i opony na lato jak już obecne 19"siś skończą;-) oraz delikatna optymalizacja pracy silnika czyli następne +60KM/100NM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.