Skocz do zawartości

felgi do E-39 nie pasują

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem wczoraj alusy 17'tki i niestety nie pasują.

byłem u znajomego wulkanizatora i po opatrzeniu sprawy stwierdził że te alu pasują do starszej piątki albo do trójki.

podobno można u tokarza załatwić taką sprawę - poszerzając otwór centralny do osadzenia.

czy ktoś to robił i może polecić dobrego tokarza w okolicach poznania?

 

z góry dzięki bo zimowe kapcie mi się topią a nowe nie pasują... :(

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Opublikowano

Przemyśl lepiej założenie dystansów...Może da się za ich pomocą to załatwić a auto będzie lepiej wyglądać-jakbyś miał szersze koła. Do tego lepsza przyczepność.

 

Toczy się, ale nie wiem czy to dobra opcja-nie miałem styczności.

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Opublikowano

Witam!

Jak koła są od E34 to wystarczy przetoczyć otwór na odpowiednią średnicę piasty. W E39 piasta ma większą średnicę o jakieś 1,5mm.

 

Najlepiej, znajdź jakiś pożądny warsztat co się felgami zajmują to Ci to profesjonalnie zrobią.

 

Ja tak zrobiłem u sibie i jest OK.

Opublikowano
  • Autor

właśnie o to chodzi.

piasta jest trochę większa i średnica otworu centralnego w alusie jest ok. 1-1,5mm mniejsza.

jutro bede miał namiar do gościa z zielonej góry, ale poszukam jeszcze kogoś z poznania.

gdyby ktoś miał namiar na dobrego szpeca byłbym dźwięczny.

 

dam znać co i jak - jak bedzie po wszystkim.

 

pozdrawiam i dzieki za odp.

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Opublikowano

U mnie był ten sam problem. Poradzisz sobie z nim w bardzo prosty sposób. wiertarka i kamień szlifierski załatwi tę sprawę w 15 minut.

Zrobiłem tak rok temu i niema żadnych problemów ani żadnych luzów.

Opublikowano

Heroses:

To ma być zrobione profesjonalnie.

Opublikowano
a moze chcesz felgi pasujace do E39 kupic ?? :norty: mam takie na zbyciu (17" BBS skrecane) oddam za 9 stow ;)
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Opublikowano
a moze chcesz felgi pasujace do E39 kupic ?? :norty: mam takie na zbyciu (17" BBS skrecane) oddam za 9 stow ;)

 

A mozesz jakies fotki podeslac na: [email protected]

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

tamte sprzedałem gościowi do e39 '94 i pasują a ja kupiłem nowe do nowej 39'tki i jest ok.

teraz tylko oponki i będzie git.

przy okazji mam pytanie - czy jest sens zakładania opon powyżej 215 na polskie drogi?

mam teraz przód 215 i tył 235, czasami w koleinach potrafi lekko ściągnąć (opony juz na wymianke - ok. 2mm bieżnika).

czy przy nówkach tego nie będzie?

na 15-tkach nie miałem tego 'efektu'

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Opublikowano
a moze chcesz felgi pasujace do E39 kupic ?? :norty: mam takie na zbyciu (17" BBS skrecane) oddam za 9 stow ;)

 

hmm podeślij jakieś fotki na [email protected] i napisz czy byly regenerowane, czy są proste itp itd.

Szukam obecnie jakiś felg do e39, 17 troche sie boje, bo to nie na nasze drogi, ale kto wie :cool2:

Pozdrawiam!

Tomek

Opublikowano

Spokojnie Panowie... BMW to nie GOLF/ASTRA. Auto ma swoja wage i nie ma takich problemow w koleinach jak z miejszymi autami. Obecnie mam 235/45/17 i naprawde bardzo dobrze i komfortowo sie jedzie. Kiedys w Oplu Omedze mialem 225/45/17 i tragedii nie bylo, ale i tak prowadzila sie znacznie gorzej od BMW. Wazna sprawa przy oponach szerokich to sprawne zawieszenie (dokladnie jego gumowo-metalowe elemanty)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

kiloff

 

ja te kółka nie mają za małego et i wejdą do e36 to tez poproszę o fotki

[email protected]

 

dzięki i pozdrawiam :arrow:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.