Skocz do zawartości

E46 lift Ringi Smd


sajgon1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądam rożne fora i nie mogę sie doszukać tematu odnośnie montowania ringów tzw. angel eye do e46 z 2006r

Planuje zamówić na dniach taki zestaw, przednie lampy oczywiście po lifcie xenon, teraz pytanie które mnie zastanawia czy klosze zejdą jak w wersji z 2002 czy moze niezbędne jest rozklejanie klosza? Co niestety trochę mnie przeraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam, przeglądam rożne fora i nie mogę sie doszukać tematu odnośnie montowania ringów tzw. angel eye do e46 z 2006r

Planuje zamówić na dniach taki zestaw, przednie lampy oczywiście po lifcie xenon, teraz pytanie które mnie zastanawia czy klosze zejdą jak w wersji z 2002 czy moze niezbędne jest rozklejanie klosza? Co niestety trochę mnie przeraża.

Na tym forum montowanie ringów jest uznawane za druciarstwo. Z 2006r. to e90 już były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w e46 2000r patrz avatar i wiem że w polifcie nie trzeba rozklejać bo montowałem. Używam je jako dzienne. Ps. druciarstwo to wkładanie śmiesznych dziennych w zderzak.

Masz rację, kolega się pomylił z tym druciarstwem. Ringi to tylko poczatek czegoś innego. Czegoś, co zaczynając od ringów wiedzie poprzez niebieskie oświetlenie wnętrza, niebieskawe diody nad tablicą rejestracyjną do świecących nakrętek wentylków... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeglądam rożne fora i nie mogę sie doszukać tematu odnośnie montowania ringów tzw. angel eye do e46 z 2006r

Planuje zamówić na dniach taki zestaw, przednie lampy oczywiście po lifcie xenon, teraz pytanie które mnie zastanawia czy klosze zejdą jak w wersji z 2002 czy moze niezbędne jest rozklejanie klosza? Co niestety trochę mnie przeraża.

Na tym forum montowanie ringów jest uznawane za druciarstwo. Z 2006r. to e90 już były.

 

http://i.ebayimg.com/00/s/MzM3WDYwMA==/z/KJ8AAOxyMKNSLTNs/$T2eC16Z,!y!FIc8+jwRsBSLTNrZV-!~~60_1.JPG?set_id=880000500F

 

To jest druciaestwo ? Skąd taka opinia

 

Panowie jednak w moich lampach jest problem, bede musiał rozklejać ;) obejdzie sie bez piekarnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
lord_Simon Ty akurat nie masz klejonych (sedan), klosz trzyma się na kilku zaczepach..nie to, żebym namawiał :P

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
załamię ich :) ja mam podwójne i wsi nie ma. Ilekroć ktoś z forum zobaczy to zawsze pyta jak zrobiłem i się podoba.

to ja będe pierwszy odmiennego zdania na taki festyn :cry2:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
angel eye do e46 z 2006r

Z 2006r. to e90 już były.

chyba że te angel eyeS do kupejki to ta była robiona do 2006 :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamię ich :) ja mam podwójne i wsi nie ma. Ilekroć ktoś z forum zobaczy to zawsze pyta jak zrobiłem i się podoba.

 

Jeżeli to nie problem, to mógł byś wrzucić na forum jak to wygląda ?

 

Moze zrobìe jakas fotke i wrzuce a jak wyglada to widac z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że jak najbardziej SMD dokupujesz moduł i gdy przekręcasz kluczyk świecą na 100% masz wtedy dzienne zaś gdy włączysz światła mijania tzw. "krótkie" ringi świecą słabiej, można to też ogarnąć programują moduł LCM tylko musi być od któregoś tam numeru. Ogólnie fajnie zajebiście to wygląda ale potrzebne są krystaliczne klosze i ksenony wtedy nawet policja sądzi że to org. Ale jeśli to druciarstwo o ktoś sądzi że jego bejka lepiej wyglada tak http://img28.olx.pl/images_tablicapl/128352909_2_644x461_lampy-przod-bmw-e46-przed-liftem-98-01-dodaj-zdjecia.jpg

 

no to luz kwestia gustu..... :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi to druciarstwo?? Chyba ktoś nie wie co pisze :duh: Nie mówię o wiejskich tuningach z np. niebieskim podświetleniem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie do poruszania się autem w od świtu do zmierzchu oczywiście w dobrych warunkach atm. W naszym kochanym kraju jest takie głupie prawo że trzeba 24h/dobę poruszać się z zapalonymi lampami. Przy czym bardzo po du..e dostają przetwornice oraz same żarniki których żywotność to około 2000h a wiadomo cena ich nie jest niska. Komplet dobrych żarników Philipsa 6000k to koszt 500-600 zł. Do tego ringi zużywają o wiele mniej prądu co przekłada się na mniejsze obciążenie dla silnika no i na mniejsze spalanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole moje druciarstwo:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/538/r3kVUx.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/901/joYQnh.jpg

 

Te są naprawdę fajne! Jak to mówią "robią robotę". Też jestem sympatykiem świateł z ringami aczkolwiek te typowe troszkę mi się przejadły i zastanawiam się nad czymś podobnym aczkolwiek: bardziej w tym stylu

 

http://www.fparts.pl/allegro/lampy_przod/bmw/e46/sedan/fkfsbm13511_02.jpg

 

Czy myślicie, że taki komplet z silniczkami itp itd za około 1.5 tyśka jest w stanie być czymś sensownym? Wygląda fajnie, widziałem wizualizację na YT jak to wygląda w praktyce, wygląda całkiem spoko, a zarazem coś nowego taki kwadratowy LED :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są naprawdę fajne! Jak to mówią "robią robotę". Też jestem sympatykiem świateł z ringami aczkolwiek te typowe troszkę mi się przejadły i zastanawiam się nad czymś podobnym aczkolwiek: bardziej w tym stylu

 

http://www.fparts.pl/allegro/lampy_przod/bmw/e46/sedan/fkfsbm13511_02.jpg

 

Czy myślicie, że taki komplet z silniczkami itp itd za około 1.5 tyśka jest w stanie być czymś sensownym? Wygląda fajnie, widziałem wizualizację na YT jak to wygląda w praktyce, wygląda całkiem spoko, a zarazem coś nowego taki kwadratowy LED :norty:

 

 

Nie wiem o co wszyscy spinają pośladki, auto ma się podobać głównie właścicielowi, opinia innych choć wartościowa jest drugorzędna jeśli idzie o estetykę.

Dla mnie na przykład powyższe 'ringi' to nie tylko agresywna ingerencja w klasyczny wygląd auta ale i przekroczenie granicy dobrego smaku i co z tego? To prywatna sprawa właściciela. Jak chce to może nawet wspomniane gdzieś ostatnio metalowe dywaniki wsadzić i obszyć kierownicę futerkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie, opinia jest jak pupa - każdy ma swoją.

Ale te ringi z youtuba super wyglądają to raz, a dwa, że spełniają funkcję świateł do jazdy dziennej i głównie to mnie zachęca do ich założenia. Poczytam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ringi-smd-bmw-e46-2d-4d-hit-mega-jasne-drl-jafra-i5064655240.html

Ja mam chyba z tej firmy ale pewien nie jestem mam model starsze i płaciłem 250 złoty świecą u mnie już prawie 3 lata montowałem jeszcze do kilku innych e46 i tam również :D bez reklamacji a klient jaki zadowolony że ksenona oszczędza :) Tylko nie chce Was w błąd wprowadzić czy to były z firmy "Jafra" poszukam w warsztacie pudełka to napisze dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.