Skocz do zawartości

[F34] Estoril blue - fajny czy nie?


OloG3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Babskie :wink: pytanie do forumowiczów, taka quasi-ankieta: czy sądzicie, że ten kolor jest nadal fajny? Czy może już passe..? Raczej mało się go widzi na ulicach, M-pakiety chyba najczęściej są białe... Rozważamy zakup F34, w rodzinie zdania co do koloru są podzielone - dla mnie ten kolor jednoznacznie kojarzy się z BMW M, synowi (14 lat) też się podoba, natomiast żonie - nie bardzo. Co sądzicie?

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany do tablicy.

 

Mam Estoril Blue w M-Paku. Moj szef ma białe F34 w M-Paku. Czasami parkuję na jego miejscu. Musimy kiedyś foty strzelić dla porównania obu samochodów, niech będzie dla potomnych ;)

 

Wiem że to kwestia gustu, ale nawet przez chwilę nie żałowałem wyboru tego koloru, pasuje genialnie i do tego samochodu i do tej marki :)

 

A tu masz moją fotę, którą zresztą już wrzucałem na forum, jak wygląda F34 w EB :)

Miałem zrobić galerię, ale jakoś czasu zawsze brakuje :/

http://s4.uploads.im/RuIk1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten kolor urywa jaja :cool2: :cool2: , jest prze piękny ,dla mnie bajka :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma1ik, piękne auto :cool2:

Dziękuję za foto i opinie, zwłaszcza że tylko utwierdzają mnie w moim przekonaniu co do tego koloru :cool2:

 

Natomiast tak patrzę na te felgi - rozumiem że to jest 18 cali - przy tym nadwoziu wydaje się, że mogłyby być większe... ale 19tki, chyba nie dorosłem do takich walców :?

 

PS. Ma1ik, w wątku "opinie i uwagi o F34" zadałem pytanie o głośność auta, mogę prosić o wypowiedź w tamtym temacie?

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tamtym temacie. Felgi 18 są faktycznie malutkie. W tym samochodzie to jest minimum. Teraz na zimę mam 17 cali to w ogóle prawie baloniki ;)

Co do tej głośności to napisałem w tamtym temacie. Ogólnie jest to mankament tego samochodu, ale naprawdę nie ma tragedii. Da się całkowicie swobodnie rozmawiać przy stałej prędkości 160km/h.

 

Bierz kolor EB jeśli możesz, bo samochód wyróżnia się pośród całej szarej i czarnej masy ;) Wg mnie każdy kolorowy jest fajny, czy to Red Melbourne czy Estoril Blue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz kolor EB jeśli możesz, bo samochód wyróżnia się pośród całej szarej i czarnej masy ;) Wg mnie każdy kolorowy jest fajny, czy to Red Melbourne czy Estoril Blue.

 

No właśnie... białych, czarnych i szarych BMW jest na pęczki, te w EB to rodzynki :cool2:

Pozdrawiam

Alek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma1ik, piękne auto :cool2:

Dziękuję za foto i opinie, zwłaszcza że tylko utwierdzają mnie w moim przekonaniu co do tego koloru :cool2:

 

Natomiast tak patrzę na te felgi - rozumiem że to jest 18 cali - przy tym nadwoziu wydaje się, że mogłyby być większe... ale 19tki, chyba nie dorosłem do takich walców :?

 

PS. Ma1ik, w wątku "opinie i uwagi o F34" zadałem pytanie o głośność auta, mogę prosić o wypowiedź w tamtym temacie?

 

Do tej budy tylko 19 cali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy estoril ma kilka odcieni czy to zalezy od oswietlenia ale nie na kazdym bmw mi sie podoba. Sam mialem m3 e36 w tym kolorze i byl genialny ale na f3X czasem wyglada fajnie a czasem mam wrazenie jakiegos majtkowego odcienia bez urazy ale czasami widac jadace f3x w tym kolorze nie podoba mi sie do konca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze kolor ten wyglada na zywo duzo lepiej niz na zdjeciach. Jak masz chwile to podjedz sobie do bawarii na Czerniakowska, tam stoi f30 w m pakiecie z dodatkami m performance i jeszcze naklejkami giugiaro. Ja zamierzalem kupic bialy ale po obejrzeniu tamtego zmienilem zdanie.

 

P.S. Moja zona tez woli bialy ale ja sie jej do koloru torebek nie wtracam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany do tablicy.

 

Mam Estoril Blue w M-Paku. Moj szef ma białe F34 w M-Paku. Czasami parkuję na jego miejscu. Musimy kiedyś foty strzelić dla porównania obu samochodów, niech będzie dla potomnych ;)

 

Wiem że to kwestia gustu, ale nawet przez chwilę nie żałowałem wyboru tego koloru, pasuje genialnie i do tego samochodu i do tej marki :)

 

A tu masz moją fotę, którą zresztą już wrzucałem na forum, jak wygląda F34 w EB :)

Miałem zrobić galerię, ale jakoś czasu zawsze brakuje :/

http://s4.uploads.im/RuIk1.jpg

 

Zdjęcie pod Frank-Carsem :norty: . Miejsce pracy, czy zbieg okoliczności? Swoją drogą - ten kolorek to petarda. Przedłuży życie samochodu o kilka lat wśród czarnych braci ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.