Skocz do zawartości

jak odlaczyc imobilazjer ??


prezes-yzf-r6

Rekomendowane odpowiedzi

ten imobilajzer jest seryjnie montowany cyz protostu byl zalozony jako dodatkowe zabespieczenie ?

 

Odlaczyc to nie jest takie proste :-) , musisz dojsc do tego co on odcina....w ktorym miejscu instalacji :-) , jest troche zabawy....jak sie na tym ine znasz to bedziesz imal troch zabawy ale jak jestes obcyjany to pojdzie Ci to bez problemu :D , w kadzym badz razie znajdz jego centralke zobacz gdzie kable ida.....bo poprostu on w ktoryms miejsu bedzie rozdzielal kable i jak sie go nie aktywuje to autko ni odpali, wiec nic innego jak poprostu musisz spowrotem kable polaczyc tak jak to ma smigac bez zabespieczenia....tylko pytanie co odcina..zaplon , prad na rozrusznik itp :D ,

 

kiedys sie spodkalem z zabwanym imobilajzerem ktory odcinal tylko prad na rozrusznik :D wystarczyla autko na zaciag odpalic i dzialalo hehe totalnie bez sensu zamontowany :D to taka anegtotka z zycia codziennego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam moze inaczej , w aucie rozladowal sie akumulator , po naladowniu go i ponownym wsadzeniu do auta samochod nie odpala :( po przekreceniu kluczyka normalnie wlaczaja sie wszystkie kontrolki i gdy przekrece kluczyk aby zakrecic rozrucznikiem jest cisza , rozrusznik nie kreci a na 100% jest sprawny , byl u mnie mechanik i powiedzial ze to wina imobilajzera . moze mozna jakos zaprogramowac ten imobilajzer ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
mam to samo po wyjęciu akumlatora kluczyk do wymiany i moduł imobilajzera który nazywa sie EWS masz fabryczny imobilajzer i tyle. Trzeba podłączyć koma i sprawdzić czy działa moduł jak działa to kluczyk sprawdzić jak niedziała to po nowy do serwisu jak dalej nie to EWS do wymiany z kluczykiem koszt ok 1500.00
Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem u siebie tak ze imobilajzer sie wzalaczal po 30sek od odpalenia..poznie auto gaslo i tak jak jeden z was powiedzial prad byl ale nie na rozruszniku..nastepnego dnia to samo ..doszedlem do jakiegos przekaznika pod schowkiem od str pasazera byl ten rozdzielacz czy cos takiego i go odlaczylem..teraz gra..mam pytanie .czy migaja ci kierunki?

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy przy klemie plusowej jest taka obudowa plastikowa (czarny kwadrat -nie wiem jak to inaczej opisać). Spotkałem się z przypadkiem że tam rozłączył się główny przewód plusowy (wypadł z klemy z takiego stożka) idący do rozrusznika. Zasilanie na całą reszte samochodu było brane z innej części klemy i kontrolki świeciły a rozrusznik nie kręcił bo nie miał prądu (tego "grubego" plusa). Może przy wyciąganiu aku tam coś poluzowałeś i nie styka teraz, trzeba tą "kostkę" rozebrać i sprawdzić. Pozdrawiam.

Bayerische Motoren Werke AG Munchen


http://img201.imageshack.us/img201/1251/333lr9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.