Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są jakieś informacje jak długo będzie obowiązywać ta akcja?

 

 

nikt Ci nie odpowie na takie głupie pytanie!!!! bo odpowiedz w tym wątku padła może już z 10 razy!!!! więc naucz sie czytać a potem pytać!!! :duh:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś informacje jak długo będzie obowiązywać ta akcja?

 

 

nikt Ci nie odpowie na takie głupie pytanie!!!! bo odpowiedz w tym wątku padła może już z 10 razy!!!! więc naucz sie czytać a potem pytać!!! :duh:

 

No będę czytał 20 stron tematu żeby się dowiedzieć ile będzie trwać :duh: nie mam czasu :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę czytał 20 stron tematu żeby się dowiedzieć ile będzie trwać :duh: nie mam czasu :8)

 

 

20 stron to dużo????? żałosne... to sie nie dowiesz i tyle Twój problem nie nasz;)Czytać jednak musisz się nauczyć bo nawet nad swoim awatarem pisze Ci wyraźnie ( ZANIM ZAPYTASZ - POSZUKAJ)!!!! :mad2:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę czytał 20 stron tematu żeby się dowiedzieć ile będzie trwać :duh: nie mam czasu :8)

 

 

20 stron to dużo????? żałosne... to sie nie dowiesz i tyle Twój problem nie nasz;)Czytać jednak musisz się nauczyć bo nawet nad swoim awatarem pisze Ci wyraźnie ( ZANIM ZAPYTASZ - POSZUKAJ)!!!! :mad2:

Brawo, zgadzam się z tobą, jeżeli ktoś jest zainteresowany akcją to niech przeczyta wątek od początku do końca i dowie się wszystkiego :)

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytam ten watek caly czas w nadzieji ze rozpocznie sie akcja serwisowa na m57. :) :) :)

A co masz problem z rozrządem :shock:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebralem auto dwa dni temu, zostal wymieniony caly rozrzad akcja trawala 7 dni obylo sie bez zadnych kosztow, efekty sa spore czuc roznice, auto sporo ciszej pracuje jezeli ktos chce moge wyslac fakture (bo odebralem) z dokladnymi rzeczami ktore zostaly wymienione i kosztami jakie ponioslo bmw Inchcape warszawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chce moge wyslac fakture (bo odebralem) z dokladnymi rzeczami ktore zostaly wymienione i kosztami jakie ponioslo bmw Inchcape warszawa

 

 

 

Moim zdaniem kosztów nie poniesie żadnych BMW Inchcape WWA. Bo nikt by ze swojej kieszeni nie naprawiał naszych "maluchów" dla ASO to odgórna dodatkowa kasa;-) im więcej zrobią wymienią naprawią tym więcej dostaną zwrotu pieniędzy za akcje serwisową z Centrali BMW. :lol:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak że Gratulować szczęścia w nieszczęściu Kolego;-) :norty:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odebrałem auto. Przebieg 215kkm... prawdziwy! Łańcuch dawał o sobie wyraźnie znać już od jakiegoś czasu ( w sensie, że było go słychać i tyle ). Za jakiś czas miałem go wymieniać, a tu praktycznie spadło jak wygrana z radia ZET :twisted: Cieszy, bo sms'ów nawet wysyłać nie trzeba było a przypadkiem pojechałem do BMW, żeby potwierdzić historię auta i mi powiedzieli, że akcja "napinacz" już od miesiąca trwa...

 

Robione w Gdańsku na miałkim szlaku, dogadałem się idealnie, robili kompletny rozrząd u mnie, więc sprawdzić mieli przy okazji sprzęgło i dwumasę i zaproponowali mi do wymiany sprzęgło ( myślałem, że trochę naciągali, ale faktycznie jest różnica o dziwno najbardziej przy wrzucaniu 1, bo poza tym nie miałem żadnych objaw zużytego sprzęgła. Dwumasa w ich ocenie idealna ). Cena oryginału zabija, więc powiedziałem, że mogę im dostarczyć komplet i się udało. Ściągnęli po mega rabacie kilka stówek za robociznę, która była dla nich w suchym, ale ja za tyle sprzęgła i tak nie wymienię, a jest nowe i jestem zadowolony.

 

Dźwięk silnika przed/po wymianie rozrządu... ( nie macie takiego emota )

 

Jestem bardzo zadowolony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stówek za wymianę sprzęgła wpadło im za free - i tak musieli demontować i montować dwumasę i sprzęgło przy wymianie rozrządu.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stówek za wymianę sprzęgła wpadło im za free - i tak musieli demontować i montować dwumasę i sprzęgło przy wymianie rozrządu.

No przecież już to napisałem...

Mnie to nie boli, ja i tak jestem do przodu, Ciebie to boli? ( retoryczne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie boli, to w końcu twoja kasa :norty:

Dobrze że za jednym zamachem zrobiłeś wymianę sprzęgła, szkoda że musiałeś pewnie nie mało zapłacić za usługę - ale ogólnie akcja z rozrządem free, to prawie jak szóstka w lotto :wink:

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.