Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oddałem swoją e90 do inchcape warszawa na wymian rozrządu.

Dziś dzwonią że wymienili i wszystko jest ok ale....

 

Były problemy!

 

nie mogli wyciągnąć wtrysku więc wezwali firmę zewnętrzną która to zrobiła i przecieli mi wydech i założyli mi jakąś obejmę i za to 660zł mam dopłacić.

 

Co jest kur...grane??!!

 

powie mi ktoś po co ruszali te dwie rzeczy do wymiany rozrządu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie poinformowali Cię o tym przed dokonaniem naprawy to nie płacisz...

Obawiam się że skończy się w sądzie. Co nie znaczy że jest bez szans. Kwestia jeszcze tego co było napisane w przyjęciu serwisowym, które podpisal.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Miałem identyczną sytuację w Inchcape i przy odbiorze musiałem zapłacić 500 zł za programowanie które nie było ze mną uzgodnione wcześniej. Doradca następnego dnia zadzwonił i oddali całą kwotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba niestety nie;( aczkolwiek jeżeli robiłeś to w ASO to oczywiscie że tak;-)

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chyba niestety nie;( aczkolwiek jeżeli robiłeś to w ASO to oczywiscie że tak;-)

Oczywiście nie w ASO bo by pewnie skasowali za to tyle kasy co drugi samochód. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam odebrałem dzis autko z BMW Olszowiec Poznań. wymieniony górny łańcuch plus napinacz. znaleźli też cos przy wahaczu ale nie kazałem robić. Odebrałem wysprzątane i umyte auto bez żadnych dodatkowych kosztów.

Na jak długo musiałeś zostawić auto w serwisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jeśli już we własnym zakresie wymieniałem rozrząd wcześniej to również obejmuje mnie ta akcje?

 

Moim zdaniem tak, jeżeli Twoje auto łapie się na akcję serwisową to możesz podjechać. Większość z nas nie jest pierwszym właścicielem auta, więc skąd możesz wiedzieć czy wcześniej ktoś już wymieniał rozrząd. Najwyżej sprawdzą, powiedzą że już był wymieniany i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,ze w ASO we wrocku naciaganie klienta na dodatkowe koszta to juz tradycja :mad2:

Chyba kazdy kto tam byl na "darmowej akcji" doklacil min 500 PLN :cool2:

Ciule i tyle :norty:

 

Ja swój odebrałem z Inchape Wawa w zeszłym tygodniu. Oczywiście jak wcześniej myślałem pojawiły się dodatkowe koszty (ponad 300zł), które były mniej lub bardziej potrzebne ale ze wszystkim zawsze wcześniej dzwonili i pytali czy wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... godzinę temu otrzymałem telefon z ASO w Mikołowie. Przy próbie kontroli górnego łańcucha napinacz rozleciał się przy próbie demontarzu. Był tak naciągniety, że profilaktycznie chcieli go wyciągnąć i bam. Rozleciał się w rękach :-P osoba z ASO mówiła, że na pewno górny łańcuch będzie do wymiany, muszą zmierzyć dolny po demontarzu silnika. I tu zaczynają się klocki. Nie mogą wykręcić ostatniego wtryskiwacza. Zalali go jakimś preparatem i jutro rano wezmą się za robotę. Ostrzegli, ze mogą wyskoczyć problemy i koszty z tym związane jeżeli wtryskiwacz ulegnie awarii. Jutro dam znać co dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł kto może niech wrzuca filmik z pracą swojego N47, i porównamy prace silników. ja postaram sie nagrać jutro jakiś filmik dziisiaj niestety jestem w pracy i nie mam mozliwosci...

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam pomysł kto może niech wrzuca filmik z pracą swojego N47, i porównamy prace silników. ja postaram sie nagrać jutro jakiś filmik dziisiaj niestety jestem w pracy i nie mam mozliwosci...

Proszę. Przed i po pełnej wymianie rozrządu (nie w ASO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodziło mi o filmik z neta choć go już widziałem i nie ukrywam jest przydatny;-)

ale bardziej zachęcałem do wrzucania swoich serc BMW :D

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z ASO: udało im się wykręcić wtrysk po całonocnym "odmakaniu" w specyfiku. Wymieniają wszystkie łańcuchy. Samochód do odbioru wtorek, środa

Kolego powodzenia i oby bez dodatkowych kosztow :cool2:

 

Ps. Zrob cos dla mnie ... :D Mozesz sie dopytac ile jeszcze potrwa ta akcja? Zastanawiam sie nad przesiadka na e61, moze kupie i od razu do serwisu :cool2:

Sorry za ortografie - niemiecki windows :)

http://images.spritmonitor.de/519278.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.