Skocz do zawartości

Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Dostałem info o nowej akcji serwisowej BMW na wymianę kompletnego rozrządu w silnikach N47 z początków produkcji.

Oczywiście wymiana bezpłatna, sprawdzić czy auto jest uprawnione można po numerze VIN w dowolnym ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 962
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie dzwoniłem do Bawaria Motors Warszawa, okazało się że moje auto jest objęte akcją serwisową.. szkoda że wymieniłem kompletny rozrząd miesiąc temu.

 

Dowiedziałem się że do 75tkm wymieniają tylko napinacz, natomiast powyżej kompletny rozrząd (oczywiście wcześniej weryfikując czy jest sens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzwoniłem do serwisu i jest to z tego co mi mówili akcja na sprawdzenie napinacza i jego ewentualną wymianę, a nie cały rozrząd.

Ja mam N47 w E91 z 4.2008.

Też wymieniłem rozrząd w zeszłym roku, ale poczekam może jeszcze rok i znowu mi wymienią jeśli faktycznie przebieg ma wpływ na to co wymieniają.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jedynym kryterium jest posiadanie auta z n47, początek produkcji ? nic innego, serwisy ASO, salon Polska??

Ja mam styczeń 2009, 100 tys przebieg i powoli się zastanawiam czy profilaktycznie nie zmienić łańcucha.

 

Zadzwoń do obojętnie jakiego ASO, Podaj 7 ostatnich znaków z VIN i Ci powiedzą, czy twój samochód ma jakieś otwarte akcje serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie do końca rozumiem, według tego dokumentu, akcją serwisową objęte są silniki o kodzie N47D20O1, który mam u siebie. Otrzymałem informację od ASO Dex Premium Lubin, że nie mam żadnych otwartych akcji :) Być może coś źle zrozumiałem z dokumentu, jeżeli tak to proszę mnie poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jako przyczynę podają przeciąganie wymiany oleju i jego jakosc.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Czegoś nie do końca rozumiem, według tego dokumentu, akcją serwisową objęte są silniki o kodzie N47D20O1, który mam u siebie. Otrzymałem informację od ASO Dex Premium Lubin, że nie mam żadnych otwartych akcji :) Być może coś źle zrozumiałem z dokumentu, jeżeli tak to proszę mnie poprawić.

 

Kiedy sprawdzałeś, akcja jest od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serwisu dzwoniłem dzisiaj po godzinie 15. Następnie pomyślałem, żeby skontaktować się z BMW Polska. Na infolinii otrzymałem informację że zadzwonią do mnie w poniedziałek/wtorek z informacją o aktualnie otwartych akcjach serwisowych, o akcjach w których samochód ewentualnie uczestniczył, bądź nie uczestniczył a już się zakończyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
A panowie tak przy okazji w Trójmieście jakiś dobey serwis bmw

 

Ja wolę Bawaria Motors na Stryjskiej w Gdyni a nie autoryzowany to Kwiatkowski z Luzina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.