Skocz do zawartości

F11 Opcja gwarancji rozszerzonej ceny


crok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tam są błędy jakieś. Ja też mam wykupione BSI a pokazuje, że mogę kupić. Mało tego najtańszą opcję jaka mam to BSI na 120 miesięcy :lol: za tysiaka, a jakbym chciał tylko na 48 miesięcy to musze zabulić 700 pln więcej :lol:

Poza tym sa tam opcje, które mam dostepne do zakupu a wiem, że najzwyczajniej w świecie nie będę działać w pełni bo brakuje mi opcji wyposażeniowych w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale co Ci się kończy? Gwarancja czy Service Inclusive?

Bo BSI, o którym mowa w kilku postach powyżej - to pakiet serwisowy, a nie przedłużenie gwarancji...


A'propos BSI - przedłużanie opłaca się tylko gdy zachowana jest ciągłość, więc jak komuś zależy - to trzeba pilnować.

W przypadku przerwy - wznowienie to cena z kosmosu (np. 7000 zł za wznowienie dla 5-letniego auta z przebiegiem <100.000km, który miał poprzednio wykupiony pakiet BSI 4 lata/80.000 km).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gwarancji (czyli BRI) już nie przedłużysz, bo jak wiadomo BMW zmieniło zasady :(

Teraz o długości rozszerzonej gwarancji musisz decydować w momencie zakupu auta...


Przedłużać można tylko pakiet serwisowy (czyli BSI), przy czym jak wspomniałem - trzeba pilnować ciągłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trafiłem na taka strone: http://www.bmwgwarancje.pl Nie korzystałem, ale może Ci się przyda.


Ja mam gwarancje na 6 lat i 200k km. Jak się będzie kończyć to pewnie się do nich odezwę i zapytam o ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^ To jest ubezpieczenie - innymi slowy szarpanina z „mocniejszym” moim zdaniem szkoda pieniedzy na to. A jesli chodzi o przedłużanie gwarancji w BMW to temat w PL umarł bo za dużo ludzie kombinowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego geno1234 poczytalem o tym... dla mnie to jest strzal w 10.

Niewazne ze to ubezpieczenie, ale dziala jak gwarancja rozszerzona moja.


Niczym sie to nie rożni. I jeszcze pisza, ze trzeba miec auto na gwarancji przed zawarciem. I o to mi chodzilo :) dzięki!


Mimo ze autko moje to dopiero lub az:) 107 tys,

A jezdzic chcialbym z ochrona do 2020 do polowy roku. Pewnie przybedzie mi 30 tys max.

Nie wiecej, ale chyba w razie awarii problemow nie beda robic,


A auto zastepcze i tak wezme z assistance pzu, zeby nie tracic czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niczym sie to nie rożni

Oj różni się, różni...

Poczytaj wyłączenia w Par.5


Poza tym każda naprawa wymaga zatwierdzenia przez ubezpieczyciela i z tym nie jest tak różowo.

Podobno oni i tak najpierw robią wszystko, żeby skorzystać z goodwill BMW zanim będą zmuszeni wyłożyć swoją kasę...


Jakiś czas temu orientowałem się jak wyglądałoby to dla mojego auta i wtedy 6-ty rok wycenili na ok. 4000 zł (5 lat miałem fabrycznej gwarancji).

Za BRI pewnie tyle bym dał, za to ubezpieczenie nie zdecydowałem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policzyłem pakiet przeglądów, wychodzi to słabo a praktycznie tak samo, jak płatność w kasie, a może być taniej jeśli doradca da rabat

Jedyna różnica do końca roku to korzyść podatkowa i rozliczenie tego w tym roku bo później to tylko 75%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.