Skocz do zawartości

Opony na lato


benasss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jest sezon zimowy więc trzeba się rozejrzeć za oponkami letnimi bo teraz podobno najtaniej więc szukam czegoś na felgi 17"

Jakie modele i firmy polecacie najlepiej zapodawać linki z allegro opony na nasze PL drogi do 2000zł

Myślałem nad FuldaSports oraz Continental

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam

 

Dunlop SP Sport Bluresponse

 

przystepne cenowo , ciche ....i jest to nowość 2014 roku

sprzedam E90 . 2007 r. 214 tys km . bezwypadkowa


http://images9.fotosik.pl/3382/17096446618ee79emc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/f4b104e47553a614mc.jpghttp://images9.fotosik.pl/3382/52cc5e934e5d2209mc.jpg

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wcale nie są najtańsze teraz tylko gdzieś w marcu jak się zaczynają świeże dostawy, ja Ci mogę polecić Dunlop Sport max RT sam je mam i jestem mega zadowolony trzymanie na mokrym jest idealne. Jeśli jesteś zainteresowany to się odezwij,siedzę w oponach wiec mógłbym Ci zrobić jakąś fajną cenę :)
http://i.imgur.com/tGODlbr.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre oponki niemiecka firma aczkolwiek półka niżej jeśli chodzi o continentala, michelin, itp.

A co powiesz o Pirelli p zero silver :?:

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoF nie polecam....generalnie przypatrz się Nokianom...jezdzilem na roznych i kolejne opony tez beda z finlandii - letnie i zimowe.

 

Rof na 17-stkach zachowuje się bardzo rozsądnie, jest mniejsze ryzyko uszkodzenia opony i lepiej trzyma w zakrętach, więc niewiem czemu nie polecasz przy tym rozmiarze.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirelli(zwykłe) jest bardzo ciche ale niestety często są na nich bąble, wybrzuszenia

ja w sumie zjeździłem komplet i byłem zadowolony ale moich 2 znajomych niewiadomo od czego miało guzy

 

ja bym chyba michelinów poszukał jakby nie było to najwyższa półka a wolno się nie jeździ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

miałem poprzednio w Audi A3 8P i byłem bardzo zadowolony. a ze swojej strony polecam pytać w istniejących tematach o oponach,a nie zakładać nowy z każdą pierdołą ;) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoF nie polecam....generalnie przypatrz się Nokianom...jezdzilem na roznych i kolejne opony tez beda z finlandii - letnie i zimowe.

 

Rof na 17-stkach zachowuje się bardzo rozsądnie, jest mniejsze ryzyko uszkodzenia opony i lepiej trzyma w zakrętach, więc niewiem czemu nie polecasz przy tym rozmiarze.

 

Pzdr

 

Zgadzam się z Toba, że jest moze sztywniejsza oraz może lepiej trzyma się w zakrętach ale na pewno komfort jest dużo gorszy. Ja osobiscie nie założe do siebie opon RoF bo nie widzę zbytnio sensu. W swoim zyciu przejechalem ok 500 tys km i jeszcze gumy nie zlapalem- odpukać ale za to moja druga połówka pobila mnie w zeszłym roku....

Zdjęcia

 

BTW. Jechala az opona zeszla i wystawana poza obrys samochodu przez ok 15km. Dopiero ja jakis gosc dogonil i powiedzial, ze nie ma opony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre oponki niemiecka firma aczkolwiek półka niżej jeśli chodzi o continentala, michelin, itp.

A co powiesz o Pirelli p zero silver :?:

Bardzo dobra opona generalnie ten sam bieżnik co normalne P Zero tylko nie wiem czy ten dodatek silver to ma coś do mieszanki czy tylko chodzi o to że silver zaczyna sie od 19" Jeździłem na P Zero ROF i bardzo dobrze sie sprawowały nawet prawie łyse bardzo dobrze sie kleiły nawet na mokrym także jak najbardziej polecam, następnych opon już nie chciałem ROF wiec wybór padł na Dunlopa RT i jak wyżej wspomniałem oponki super, śmiało moge je postawić obok Pirelli PZero.

http://i.imgur.com/tGODlbr.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony już kupione Pirelli p zero silver 225/35/19 i 255/30/19 xl nie ROF , jestem bardzo zadowolony w ogóle nie czuć że to 19 na takim niskim profilu , miałem wcześniej bridgestone potenza rof 225/40/18 i 255/35/18 rof ( są do sprzedania z przebiegiem 800km, kupiłem nowe ) . Różnica w jezdzie na plus dla pirelli 19cali :cool2:

Kupiłem 19tki bo nie mieściły się hamulce :mad2:

rZmsJ8.jpg

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony już kupione Pirelli p zero silver 225/35/19 i 255/30/19 xl nie ROF , jestem bardzo zadowolony w ogóle nie czuć że to 19 na takim niskim profilu , miałem wcześniej bridgestone potenza rof 225/40/18 i 255/35/18 rof ( są do sprzedania z przebiegiem 800km, kupiłem nowe ) . Różnica w jezdzie na plus dla pirelli 19cali :cool2:

Kupiłem 19tki bo nie mieściły się hamulce :mad2:

rZmsJ8.jpg

NICE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A same gumy? Widzę ze te z 2014 roku jeszcze maja paski a te z 2013 maja raptem 500km nalatane? Jaka kwota za same kapcie? Możesz podać na priv :wink:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.